עוגיות ממותגות לעסקים כחלק משיווק העסק

עוגיות ממותגות לעסקיםמארזים ממותגים הם האפשרות המתוקה והטובה ביותר לגרום לעובדים, לשותפים וללקוחות שאתם מעריכים ומוקירים אותם על העבודה ושיתוף הפעולה.

 

בתור לקוחות עסקיים, מארזים מתוקים בהחלט יכולים לשדרג את העסק – בין אם זו מתנה ללקוחות שלכם, או כשאתם באירוע, כנס גדול או פרזנטציה חשובה. אולי תרצו לעתים לבטא את התודה שלכם לעובדים, ואז מארזים הם פתרון מעולה להכרה ולתשומת לב. המארזים יכולים לפעמים לתת מענה מתאים – כשי או כתוספת מתקתקה לחגים.

נסו לחשוב איך כל אחד מהלקוחות שלכם יכול להרגיש אם תצרפו לחשבונית מארז ממותג ומתק המכיל עוגיות ממותגות לעסקים עם לוגו החברה? זה צעד מעולה במסגרת שיווק העסק שלכם. ולא רק לקוחות, גם העובדים ישמחו מאוד לקבל מתנה כזו ויעריכו את העובדה שאתם חושבים עליהם – עם עוגת יומולדת ממותגת שגם כוללת את שמם. זאת אפשרות מעולה לחיבור בין העובדים והלקוחות לבין המותג שלכם.

באמת חשוב לתת מתנה לחגים?

גם אם נראה שיש איזשהו אינטרס מאחורי הענקת המתנה, זה לא מפחית מערך הנתינה. ברור שיש אינטרס – גם לגרום לעובדים לתחושה שמחה והערכה עצמית הוא אינטרס, וזה לא בהכרח רע. רובינו הגדול אוהב לקבל מתנות: כך אנחנו מרגישים שחשבו עלינו ורצו לגרום לנו להרגיש טוב.

 

לקוחות ועובדים אוהבים לקבל מתנות ויכולים להרגיש קרובים יותר למותג, נוסף על תחושת האמון שהם נותנים בכם ובמוצר שלכם. ספציפית כאשר מדובר במתנה לעובדים, כדאי להשקיע בכזו שמעודדת את העובד להרגיש הזדהות עם הארגון או החברה ולרצות להיות נאמן לה ולהמשיך להיות חלק ממנה.

 

אז איך בוחרים מתנה ראויה לעובדים לזמן החגים? הכי טוב יהיה לבחור באיזשהו קונספט שמתאים לרוח ולערכים של העסק שלכם. תוכלו לבחור עיצוב או תבנית שלהם תוסיפו את הפנייה האישית – אולי כשי ליומולדת, לחג או לציון דרך כלשהי בארגון.

 

אפשר גם להכין מראש מארז של עוגיות ממותגות, נשיקות מעוצבות ואולי מקרונים עם לוגו החברה. הלוגו יכול להופיע על האריזה או על העוגיה עצמה, לפי מה שנראה לכם מתאים. מדובר במתנה עם עיצוב ייחודי ואישי, ומי שיקבל אותה בוודאי יזכור אותה לעוד זמן רב. גם אם אין לכם את הפנאי או התקציב להעניק מתנות אישיות, תוכלו לפחות להוסיף למתנה הקדשה אישית בצורת מכתב או כרטיס ברכה, למשל.

 

האם מתנת עוגיות ממותגות לעסק יכולה להיות שימושית?

אם אתם מעוניינים להשאיר זיכרון נעים, ייחודי ומתקתק בקרב הלקוחות, כזה שיעלה חיוך, לכו על מתנה מתוקה וממותגת – זו המתנה המושלמת לחג, ובכלל. אם מתנה כזו תלווה השקה של מוצר חדש, היא יכולה בהחלט להעניק נגיעה אישית שלכם בסופו של אירוע משמעותי עסקי כלשהו.

 

הרעיון הוא לשים דגש על מיתוג החברה – ועוגה מיוחדת או עוגיות ממותגות לעסקים הן רעיון נפלא לחלוקה כשי למשתתפי האירוע; אפשר גם להכין שולחן עם מארזים אישיים, וכך תוודאו שהמשתתפים לקחו משהו מהאירוע – משהו שישאיר אצלם טעם מתוק וזיכרון נעים גם אחר כך.

 

מתנה כזו יכולה לשרת אתכם ואת העסק שלכם לא רק באירועים עסקיים, אלא גם באירועים משפחתיים. כיום יש נוהג נפוץ לערוך אירועי קונספט גם באירועי משפחה, וזה יכול להפוך את האירוע לבלתי נשכח עבור האורחים. חישבו על הזמנה מעוצבת, מוסיקה מתאימה, עיצוב מתאים של הסביבה וכמובן – מארזים מתוקים למשתתפות והמשתתפים.

 

מעוניינים במארזים מתוקים?

התקשרו עוד היום ל- 054-6330630​

המתוקים של ענבל Har Adar ירושלים

או כתבו לי במייל:  Inbalsweetart@gmail.com

 

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

המלצות טיולים בארץ

המלצות טיולים בחו"ל

בלוג - כתבות מאמרים וטיפים בתחומים שונים

פרסום עסקים חינם

קידום משולב בגוגל ואתר המלצה - פרסום עסקים מתקדם

טיפים לעסקים

 

מעוניינים לפרסם מאמר באתר המלצה?

חייגו 0722-400-400 או שלחו מייל ל info@hamlatza.co.il ונחזור אליכם בהקדם

תכשיטים נגד עין הרע
המלצות טיולים בחול
המתוקים של ענבל - מארזים ממותגים ומתוקים
אלפנט פיננסים
המלצות טיולים בארץ