עוגות חתונה מעוצבות גם בזמן הקורונה

 

עוגות חתונה מעוצבות גם בזמן הקורונהאחד הדברים שהכי כיף לתכנן וארגן לקראת המאורע הגדול הוא ללא ספק, עוגת החתונה.

החתונה הוא יום מיוחד שבו אתם חוגגים את אהבתכם עם בני הזוג שלכם ומקדשים את אותה אהבה עם ברית הנישואין. לרוב יוזמנו המשפחה הקרובה והחברים לאירוע המשמח והוא יכלול כמה עשרות אורחים. יש דברים רבים שצריך להכין בבואנו לארגן חתונה בחתונה.

עוגות חתונה מעוצבות

ישנם זוגות שיעדיפו עיצוב נקי ועדין, אחרים יעדיפו עומס של פריטים כמו מפלי פרחים, ויהיו כאלה שיעדיפו עוגה קומית שהדמויות של הזוג יפוסלו על גבי העוגה. יהיו כאלה שיבחרו עוגה בצבעי ורוד ולבן ואחרים פשוט ישמחו לעוגת שוקולד ענקית. בדרך כלל הצבע הנבחר לעוגת לחתונה יהיה לבן או שמנת ועליו יפוסלו עיטורים שונים, תחרות, פרחי סוכר, בהתאם להעדפת בני הזוג. ניתן יהיה להוסיף דמויות מפסלות מבצק סוכר, פרחי סוכר או פרחים טריים ועוד. כמובן שעיצוב העוגה צריך להיעשות בתבונה רבה ובהתחשב במזג האוויר ובתנאי השטח במקום האירוע, העדפות הזוג, האורחים ועוד. היום גם בימי הקורונה ניתן להזמין עוגות חתונה מעוצבות בכל גודל או צורה, גדולה כקטנה, היא תמיד תקבל את מלא תשומת הלב על מנת שתעורר התפעלות באירוע שלכם.

 

עוגת החתונה היא בדרך כלל הדובדבן שבקצפת, בכל הקשור לשולחן האוכל והקינוחים באירוע. לרוב היא מקבלת מקום מרכזי בתצוגה וטיפול VIP בכל הקשור לתצוגה, מרגע הנחתה ועד רגע הפריסה והחלוקה לאורחים. עוגה זו לרוב תהיה בנויה ממספר קומות. בכמות שתספיק לכל האורחים או לחלק מהם. תלוי איך אתם תחליטו לנהל את האירוע, ומתי לחתוך את העוגה באירוע.  אך ללא ספק, מה שלא תבחרו, היא תהיה מעוצבת להפליא.

 

עוגות חתונה מעוצבות בתקופת הקורונה:

אין ספק שתקופת הקורונה היא תקופה מאתגרת. המון אירועים בוטלו במהלך התקופה הזו. למרות הרצון של זוגות רבים להתחתן, עם כל החברים והמשפחה המורחבת נוכחים באירוע, אך מגבלות משרד הבריאות אוסרות על התקהלויות גדולות. ולכן נערכות חתונות במתכונת מצומצמת של אורחים. אותם זוגות יצטרכו עוגת חתונה מעוצבת ומרהיבה לאירוע שלהם. כזו שתשאיר זיכרון מתוק וטעם של עוד. ובעוד הרבה עסקים לא פועלים כרגע בתקופת הקורונה, הרי שעוגות מעוצבות לחתונות בהחלט אפשריות להזמנה.

האם לכשרות העוגה יש משמעות?

קונדיטור שיש לו תעודת כשרות, מתחייב למעשה שהעוגות שהוא מכין נאפות במקום נפרד, נקי, וכן חומרי הגלם שהוא משתמש בהם יהיו כשרים. הכשרות חשובה לא רק עבור הזוגות המתחתנים אלא גם עבור מרבית האורחים שיהיו בחתונה, ששומרים כשרות או נושא הכרות קרוב לליבם ולכן כדאי להתחשב גם בהם ולהזמין עוגה כשרה. עבור מרבית האוכלוסייה בישראל נושא הכשרות הוא נושא חשוב מאוד ולא נפתיע אתכם אם גם נאמר כי מדובר בנושא שחשוב גם עבור זוגות רבים בחו"ל או זוגות בישראל שאינם בהכרח יהודים. הכשרות היא מעין חותמת של תו איכות בעיני כולם, שכן חומרי הגלם והאופן שבו עושים בהם שימוש מפוקח על ידי רב הכפוף לחוקי הרבנות הראשית לישראל.

 

בחירת העיצוב לעוגה:

אין ספק שמה שהופך את העוגה למיוחדת וייחודית עבורכם הוא העיצוב שלה. אם זה כבר בבחירת הצבעים של העוגה, יהיו כאלה שיעדיפו אותה בגוונים של לבן, ויהיו כאלה שמעדיפים בצבעים אחרים. יש שיעדיפו עיצוב מינימליסטי ויש שיעדיפו ריבוי אלמנטים על העוגה. גודל העוגה, העיטורים, הפרחים, הצבעים והאלמנטים העיצוביים תלויים לגמרי בבחירת הזוג המתחתן. ניתן להזמין עוגות בעיצוב קלאסי, עוגות עם פאן הומוריסטי, עוגות בסגנון כפרי, עוגות בסגנון מודרני ועוד.

מומלץ להזמין את העוגה לפחות מספר שבועות או חודשים מראש לתאריך המיועד. על הקונדיטור לצייר, לתכנן ולעצב את העוגה תחילה ואת האלמנטים השונים בה, אופן ההכנה, זמן ההכנה וכיצד לאחסן ולתחזק את העוגה לפני האירוע כמובן. לפרטים נוספים והצעת מחיר התקשרו עוד היום, לשיחת יעוץ חינם.

 

ענבל שלו, קונדיטורית מאסטר ומעצבת עוגות חתונה ואירועים.

התקנת מצלמות אבטחה 2
המלצות טיולים בארץ
תכשיטים נגד עין הרע
המלצות טיולים בחול
רישום עסקים לאתר