סרטי תדמית

עולם השיווק הולך ומתפתח וכיום, מי שמעוניין להזניק את העסק שלו קדימה חייב לעשות שימוש בכל האפשרויות העומדות בפניו; רשתות חברתיות, מבצעים, פליירים וכמובן סרטי תדמית מושכים ומקוריים. בזמנים בהם כולנו שקועים עמוק במסכים, בהרבה מקרים נמצא עצמנו צופים בסרטונים שונים ברשת שמעניינים אותנו ומושכים אותנו מסיבות שונות.

 

סרטונים הם פופולאריים, שכן הם דרך מצוינת להעביר מסרים ולשבות את תשומת ליבם של הצופים, ובמקרה הטוב ביותר גם להניע אותם לפעולה. אבל מאיפה מתחילים? מה הדבר הראשון שעלינו לעשות בבואנו להפיק

 

סרטון תדמית לעסק שלנו?

סרטי תדמית מעולים מתחילים מיצירת קונספט.

כל הפקת סרטי תדמית חייבת להתחיל בחשיבה מעמיקה על יצירת הקונספט המקורי והמתאים ביותר למותג. בכל מקרה ההמלצה היא להיעזר באיש מקצוע שמבין שיווק ובלהתאים את התוכן לקהל היעד, אבל אתם לגמרי יכולים להגיע אליו כשאתם מצוידים בכיוון כללי. יחד, תגדירו את מטרות הסרטון, ערוצי ההפצה וקהל היעד שלו כשעל בסיס חזק זה ייבנו כל ההחלטות העתידיות לגבי הסרטון.

בשלב זה, יתקיים סיעור מוחות בין הלקוח ובין חברת ההפקה, כשהמטרה היא לעבוד יחדיו בכדי להבין את הנקודות הקריטיות ביותר, לקיים דיון אודות בעיות אפשריות ויצירת פתרונות מקוריים. המטרה היא ליצור את הגרעין של הסרט, הלב שלו שסביבו תיבנה העלילה, האפקטים וכו'. כדי לעשות זאת, יש צורך לענות על שאלות כגון:

  • מהי מטרתו של הסרט?
  • מי הם הלקוחות הפוטנציאליים של העסק? כלומר, מי קהל היעד אליו ידבר הסרטון?
  • מהם ערוצי ההפצה של הסרטון? האם מדובר באתר בלבד, כנס מקצועי בו יוצג, או רשתות חברתיות כגון אינסטגרם, פייסבוק, לינקדאין, יוטוב ועוד.
  • בהתבסס על אלו, יוגדרו הציפיות של בעל העסק מהסרטון ומה הוא מתכוון להשיג בעזרתו.

סרטונים שעושים את כל ההבדל

בעיקר בימים בהם כולנו נמצאים שבועות ארוכים בבית, בעלי העסקים קופצים על ההזדמנות ועובדים על שיפור ושדרוג של שיווק העסק שלהם. אם גם אתם מעוניינים לעלות על הרכב, הגעתם למקום הנכון! סרטי תדמית הם הדבר שחסר לכם בכדי לכבוש את קהל היעד שלכם, להפיץ את המוצר או השירות שאתם מציעים ולהגיע הכי רחוק שאפשר.

 

יחד עם חברת ההפקה, תיצרו את סרט התדמית המושלם והמתאים ביותר עבורכם ועבור העסק שלכם, ככפפה ליד שתתאים בול לכל אדם ששייך לפלח קהל היעד שלכם ויצפה בסרטון. כל שעליכם לעשות זה לזכור שמדובר בשיתוף פעולה מלא, ושאתם אולי עושים עבודה מדהימה כבעלי עסק, אבל לווא דווקא כמפיקי סרטונים. תסמכו על המקצוענים שהפקדתם את הסרטון בידיהם, שמרו על ראש פתוח ואפשרו להם לעשות את הקסמים הנכונים שיהפכו את הסרטון שלכם למוצלח במיוחד.

תכשיטים נגד עין הרע
המלצות טיולים בארץ
רישום המלצה חדשה
המתוקים של ענבל - מארזים ממותגים ומתוקים
המלצות טיולים בארץ