סרטון אנימציה תדמיתי הוא פתרון עסקי מצוין כשאי אפשר לצאת מהבית

עסקים רבים נאלצו לתת מענה שיווקי חדש בעקבות הקורונה ולהגיע אל לקוחות דרך הדיגיטל. אך מה עושים כאשר אי אפשר לצאת מהבית ולצלם את העסק ואת השירותים? הפתרון - סרטון אנימציה לעסקים

 

סרטון אנימציה תדמיתי

סרטון תדמית

אין היום כמעט עסק שלא מציג או מוכר את שירותיו במדיה הדיגיטלית. כרטיס הביקור של העולם הדיגיטלי הוא סרט תדמית המציג את החברה ואת פועלה.

 

לרוב סרט תדמית יציג את הבעיה שאותו העסק נותן את הפתרון, יציג את המוצרים והשירותים שהחברה מספקת, יראה את הפעילות השוטפת של העסק, ואת האנשים שעומדים מאחור.

 

סרטון תדמית מקצועי מתחיל בכמה אלפי שקלים בודדים ויכול להגיע לעשרות אלפי שקלים. הוא בדרך כלל מצריך עבודה מול חברת ההפקה , בחירת כיוון, בניית תסריט, כמה ימי צילום וכמה ימי עריכה.

אך בעולם הזה יש שחקן קצת יותר חדש שבהחלט נותן פייט ראוי - סרטון אנימציה לעסק.

 

היתרונות של סרטוני אנימציה לעסקים על סרטי תדמית מצולמים

  • עולם האנימציה הוא עולם ללא גבולות - כל מה שאתם מדמיינים בראשכם יכול להופיע בסרטון אנימציה. אם תרצו שמנהל העסק יציג את עצמו בזמן שהוא רוכב על טיל בדרך למאדים אין בעיה.
  • אין צורך לצאת מהמשרד - בשונה מסרטון תדמית אין צורך לצאת מהמשרד או להפסיק ימי עבודה. כל מה שצריך לעשות זה לדבר עם סטודיו אנימציה והם כבר יקחו את זה משם
  • קליל וממוקד - סרטוני אנימציה מטבעם פשוטים ולכן תשומת לב הצופה מכוונת בדיוק לאן שאתם רוצים שהיא תלך.
  • קל לערוך ולהוסיף בהתבסס על הסרטון הראשוני - תוכלו ליצור מספר סרטונים עם אותן דמויות המייצגות את המותג שלכם. עבודה רצופה מול סטודיו אנימציה תאפשר שימוש בחומרים הישנים, תקל על העבודה ולכן תוזיל מחירים.

מה סטודיו אנימציה יכול לעשות בשבילכם

כיום קיימים סטודיואים רבים לאנימציה וחברות הפקה שונות שמחזיקות אנימטורים בצוות ההפקה.

אנימציה היא עולם רחב ולא כל סטודיו אנימציה מסוגל לבצע כל מה שתרצו בתוך סרטוני אנימציה.

 

הדמיות תלת מימד למוצרים

סטודיו אנימציה מקצועי יכול להפיק הדמיות תלת מימד של המוצרים שלכם כך שיראו יותר מציאותיים מהמוצר עצמו, בעזרת סרטון הדמייה תוכלו להציג את המוצר שלכם מכל הכיוונים ואף לפרקו לחלקים בזמן שאתם מסבירים איך הוא עובד ולמה הוא איכותי

סרטוני תדמית מונפשים

סרטוני אנימציה בדו מימד הם דרך קלילה ופשוטה להעביר מסר ולרוב גם משתלמת מבחינת מחיר.

בין אם זה סרטון הדרכה לשירותים שלכם או כסרטון תדמית שיווקי.

 

מילים אחרונות

כמעט 80 אחוז מכלל התעבורה באינטרנט היום הם סרטונים לכן אין ספק שסרטון טוב יכול לקדם את העסק שלכם ולהוות כלי שיווקי מצויין לכל פלטפורמה שתבחרו. רגע לפני שאתם מפיקים סרטון תדמית אנו ממליצים להרים טלפון לסטודיו אנימציה מקצועי כדי לשמוע מה שיש להם להציע.

תכשיטים נגד עין הרע
אלפנט פיננסים
רישום עסקים לאתר
המלצות טיולים בארץ
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה