גור חדש בבית? ככה תמצא מאלף כלבים מקצועי

אימוץ של גור כלבים מלווה בהתרגשות גדולה לכל המשפחה לצד מחויבות גדולה. הכלב הוא ידידו הטוב של האדם, אולם על מנת שהידידות תישמר כדי להקנות לו כבר בשלבי הקליטה הרגלים וחינוך אשר יהפכו את החיים המשותפים לנעימים בהמשך. גור כלבים הוא למעשה תינוק, אשר יש ללמדו כל פעולה ופעולה, החל מחינוך להימנעות מעשיית הצרכים בבית וכלה במידור הרגלים רעים דוגמת לעיסת רהיטים ונעליים או תוקפנות.

 

אילוף כלבים

 

כלב הוא ייצור נאמן ואוהב, המסור לבני המשפחה המגדלת אותו, וחינוך מוקדם יסייע לו למצוא את מקומו, לסגל התנהגות נוחה וראויה ולהבטיח גילויי חיבה והערכה על פני כעס ותסכול.

לאחר הבאת הכלב הביתה, רכישת מיטה מעוצבת, שק מזון איכותי וכמה צעצועי לעיסה, מגיע השלב בו צריך להשקיע באילוף הכלב, מה שמצריך מאלף כלבים מקצועי ומנוסה.

 

איך בוחרים מאלף כלבים?

מאלפי כלבים בשונה משרברבים וחשמלאים אינם נמצאים בין אנשי הקשר של רובנו, מה שמקשה גם על קבלת המלצות. אם קיבלתם החלטה להתחיל תהליך אילוף עם גור הכלבים שלכם ניתן לחפש מאלף כלבים מקצועי במספר דרכים:

 

חנות לציוד בעלי חיים - פניה לחנות לציוד בעלי החיים המקומית כמעט תמיד תניב ידע חשוב נוסף, דוגמת המלצה על ווטרינר, המלצה על מאלף כלבים מנוסה, מידע על חיסונים ועוד. אנשים העוסקים בתחום לרוב אינם עושים זאת לצרכי פרנסה בלבד ומחוברים לעולם הטיפול בבעלי חיים מעוד היבטים. יתרה מזו, לחנות מגיעים מדי יום בעלי מקצוע בתחום ובעלי כלבים, ויוצרים שיח ומאגר מידע פתוח ומועיל.

 

רשתות חברתיות - ברשת החברתית ניתן לקבל המלצות לכל צורך, לרבות מאלף כלבים מקצועי על פי אזור המגורים. ניתן בהחלט לומר כי הרשת החברתית הרחיבה את השיטה הישנה והטובה מפה לאוזן.

 

גישת אילוף - לאחר קבלת מספר המלצות ניתן לפנות אל המאלפים ולהתרשם כבר בשיחת הטלפון מהאישיות ומהגישה שהם מביאים. בתחום אילוף הכלבים שולטות שתי גישות בולטות: המקל והגזר. מאלפים הבוחרים בשיטת המקל יכוונו לענישה של הכלב בגין התנהגות שלילית, בעוד שמאלפים בשיטת הגזר מאמינים בתגמול חיובי בגין התנהגות טובה. מדובר כמובן בעיקרון רחב למדי אשר מפורט לעשרות סיטואציות בהן הוא יבוא לכדי ביטוי, ויחד עם זאת הגישה הטיפולית היא הקובעת כבר מהתחלה את ההתאמה לצרכיכם ולהעדפותיכם. חשוב לזכור כי מאלף הכלבים אינו לוקח את הכלב ומחזיר אותו אליכם מאולף ומחונך, ומדובר בתהליך המתבצע במשותף- מה שמחייב חיבור של הבעלים למטפל ולגישתו.

 

תהליך האילוף - אילוף כלבים הוא מונח רחב המאגד בתוכו מתן כלים פשוטים לחיוך הכלב ולהתנהלות יום יומית, לצד תהליכי אילוף ארוכי טווח, הכנת הכלב למטרות ייעודיות ועד הכנה לתחרויות. חשוב לבצע שיחת תיאום ציפיות מקדימה עם המאלף ולוודא כי הוא מביא את הכלים לענות על הצורך שלכם.

המלצות טיולים בחול
רישום עסקים לאתר
רישום המלצה חדשה
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
המלצות טיולים בארץ