למה לייזר טאג זו פעילות מושלמת לימי הולדת לילדים ובני נוער?

מחפשים פעילות מושלמת לימי הולדת לילדים ובני נוער? לייזר טאג היא פעילות כיפית, מהנה, תחרותית ומגבשת.
מה עושים בלייזר טאג? איך זה עובד? ואיך בוחרים מפעיל ללייזר טאג?

לייזר טאג לילדים ונוער

איתור פעילות לילדים ונוער הוא לא משימה מאתגרת כמו שחושבים, אחד הדברים שילדים בכל הגילאים אוהבים לעשות הוא אקשן ותחרות – פעילות מומלצת ליום הולדת לילדים ובני נוער היא לייזר טאג.
משחקי לייזר טאג קיימים בישראל כבר מספר רב של שנים ומתאפשרים בארה"ב כבר כמה עשרות שנים, השחקנים והשחקניות יורים אחד על השני או מתחרים בפעילויות שונות במסגרת מסלולים של מפעיל לייזר טאג.

כהורים לילדים ייתכן ונתקלתם בקטעים מתוך סרטים וסדרות מארה"ב בשנות ה- 80 ו ה- 90 כאשר ילדים יורים אחד על השני עם רובי לייזר, הפעילות הזו עדיין נפוצה ומבוקשת מאוד בקרב ילדים ובני נוער שאוהבים תחרות, חלוקה לקבוצות, סימולציות ירי ולחימה, משחקי תפקידים בסגנון אקשן ופעילויות נוספות שמפעילי לייזר טאג שונים בישראל מבצעים.

אז מה זה לייזר טאג? איך הילדים משחקים בזה?

בישראל קיימים מפעילי לייזר טאג במרכז, בצפון ובדרום כאשר חלק מהמפעילים מציעים סניפים במקומות שונים וכן אפשרות לניידות למקומות שונים בארץ למקום שאתם תבחרו (רצוי עם שטח רב שיאפשר פעילות טובה יותר).
הטכנולוגיה אינה מסובכת, השחקנים והשחקניות מקבלים רובה אינפא-אדום ואפוד עם חיישן אינפא-אדום, השחקנים מתחלקים בהתאם להוראת המפעיל ומשחקים לפי הכללים.
החיישן שעל האפוד יכול לקלוט פגיעה גם במרחק של עשרות מטרים, ככל שהמפעיל יצירתי ומשקיע יותר כך הפעילויות עם החיישנים מעניינות יותר.

למה לייזר ולא פיינטבול לילדים: לא מלכלך, לא מכאיב, לא מרעיש ומעודד תחרות

בשוק קיימות פעילויות לילדים ובני נוער הסובבות תחומים שונים, במסגרת תחרות ירי הפעילות הקרובה ביותר ללייזר טאג היא פיינטבול, משחק בו יורים כדורי צבע אחד על השני.
למרות שמשחק הפיינטבול כולל ציוד מגן ובמרבית המקרים גם חליפות, ישנם מבוגרים שיעדיפו לוותר על הפעילות עבור עצמם ובוודאי שעבור הילדים שלהם.
פיינטבול נחשב משחק אלים יחסית ומרעיש הרבה יותר מלייזר טאג, כדורי הצבע עלולים ללכלך חלק מהבגדים של המשתתפים ובמקומות מסוימים ייתכן וכדור הצבע ישאיר שטף דם למספר ימים.

לייזר טאג מעודד תחרות בין הילדים ומגבש אותם לכדי זוגות או קבוצות, הפעילות אינה מלכלכת ולא כוללת צבעים ולא מכאיבה כלל מכוון והילדים לא יורים דבר מלבד אור אינפרא-אדום.

איך לתכנן יום הולדת לייזר טאג?
לייזר טאג היא פעילות מומלצת ליום הולדת, הפעילות לא דורשת תכנון מיוחד וכל הורה יכול/ה לתכנן יום הולדת מהנה לילדים ונוער.
בחרו 2-3 מפעילים וחפשו מידע וביקורות עליהם, לאחר שקיבלתם את כל המידע המלא התקשרו אל המפעיל או אל מרכז לייזר טאג ובררו לגבי מחירים, תנאים והאם החבילה כוללת אוכל ושתייה לילדים.

המתוקים של ענבל - מארזים ממותגים ומתוקים
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בחול
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה