הרבה חושבים שמדרסים זו בדיחה, אז לא! יתרונות מדרסים

 

מאמר זה לא בא לפרסם חברה מסויימת למדרסים! מאמר המלצות וטיפים לכל המשפחה.

 

לא מעט חנויות נעליים ובפרט חנויות ספורט או כאלה שמוכרות ציוד רפואי לצעירים ומבוגרים, מוכרים היום מדרסים נטראליים, כאלה שיכל אחד ואחת יכולים להשתמש בהם בכל סוג של נעל. רבים בוחרים לרכוש אותם מתוך מחשבה שזה יכול לעזור להם. מה שהם לא יודעים, בשביל לבחור מוצר איכותי וטוב, יש לבצע התאמת מדרסים באופן מקצועי ומדויק.

 

הרבה פעמים אנשים נוטים לזלזל בחשיבות של מדרסים לנעליים, אך באופן מעשי, בפרט במקצועות מסוימים, החשיבות של התאמת מדרסים ובחירה נכונה שלהם דומה לזו של בחירת נעליים מתאימות. כלומר, אם לא מבצעים את התהליך בצורה נכונה, אזי עלולים לרכוש מוצר לא איכותי, שישפיע על תפקוד הרגל ואפילו לייצר בעיות פיזיולוגיות שונות בעתיד.

 

במאמר זה נסביר לשם מה אנחנו צריכים מדרסים, מה היתרונות שלהם ולשם מה אנחנו צריכים לבצע התאמת מדויקת ומקצועית ולא לרכוש מדרסים "על עיוור" או מדרסים ניטראליים אשר נמכרים לכל לקוח ולקוחה, מבלי לבחון את מצב כף הרגל שלהם קודם לכן.

לשם מה אנחנו צריכים מדרסים ומה היתרונות שלהם?

לא כל אחד זקוק למדרסים. בעיקרון, זקוקים להם אנשים שעוסקים במקצועות אשר מחייבים הרבה עבודה על הרגליים או עם הרגליים, ובפרט מי שעוסק בפעילות גופנית. למשל, רצים, טניסאים, כדורסלנים, כדורגלנים, וכן שחקני גולף. כל אלה זקוקים למדרסים, בין אם הם עוסקים בפעילות זו באופן מקצועי או חובבני.

 

המטרה של מדרסים היא לאפשר יציבות נוחה של כף, הרגל, תנועתיות וכן למנוע כאבים ופציעות חוזרות, הן בכף הרגל והן בקרסוליים ואפילו בברכיים. לכן, גם מי שאיננו עוסק בפעילות גופנית אך מתמודד עם כאבים חוזרים ונשנים באזורים אלו, יעשה נכון אם יפנה למומחה לצורך התאמה של מדרסים מתאימים עבורו.

 

היתרונות של מדרסים הם:

ראשית, שיפור זרימת הדם באזור כף הרגל, מה שמאפשר להימנע מפציעות וכאבים.

 

שנית, תהליך החלמה הרבה יותר מהיר ואפקטיבי בלא מעט מקרים, בפרט כשמדובר על אנשים שעובדים הרבה עם הרגליים ומתמודדים עם כאבים ופציעות.

 

שלישית, המדרסים מאפשרים תנועה נכונה של כף הרגל ובאופן הרבה יותר נוח. זו אחת הסיבות מדוע אנשים שעוסקים בפעילות גופנית המחייבת עבודת רגליים זקוקים למדרסים. למשל, שחקני גולף שהולכים הרבה במגרש, חייבים לשים מדרסים בשביל שיוכלו לנוע בצורה חופשית ובריאה.

 

ארבע, המדרסים מאפשרים לעמוד על הרגליים זמן ממושך מבלי לחוש תחושות כאב ותחושות אחרות שעלולות להיות לא נעימות.

 

חמש, המדרסים מאפשרים למצות באופן אופטימאלי את היתרונות של הנעל, בין אם זו נעל ספורט ובין אם זו נעל אחרת. צריך לזכור, אנחנו יכולים להעביר את המדרסים מנעל אחת לשנייה, ללא שום בעיה.

איך מבצעים התאמת מדרסים ולמה זה חשוב?

כאמור, יש צורך לבצע התאמה של המדרס לכף הרגל, לפני שבוחרים מה לקנות. הסיבה לכך היא פשוטה, לא כל אחד זקוק לאותו מבנה של מדרס ולאותה צורה. על כן, אנחנו צריכים להתאים אותו באופן ספציפי ואישי למבנה כף הרגל שלנו. זה יכול להתבצע אך ורק במכוני אורתופדיה או מדרסים שמתמחים בכך.

 

ההתאמה תתבצע על ידי אנשי מקצוע, באמצעות מחשבים ומכשירים אשר יבחנו את גודל כף הרגל והמבנה שלה, באופן מותאם, ידעו המומחים במקום ידעו לייצר את המדרס המתאים. לפי המלצתם, יבחר הלקוח בסוג החומר הרלוונטיים ברמת קשיחות כזו או אחרת, ואחרי שיסיימו את תהליך ההתאמה והבנייה, אז הלקוח יוכל לבדוק את המדרסים ועד כמה הם מתאימים לכף הרגל ולנעל שלו.

 

צריך לציין, מדרסים בדומה למשקפיים, הם מוצר שאנחנו אמורים להשתמש בהם כל הזמן באופן קבוע. לכן, אנחנו צריכים לקחת בחשבון שהשימוש איננו חד פעמי. זה אומר, שעלינו לבחון היטב עד כמה הם מתאימים ונוחים עבורנו. יחד עם זאת, בדומה למשקפיים, עלינו לקחת את הזמן בשביל שנוכל להתרגל אליהם.

 

לפני סיום חשוב לדעת, ישנם מקרים בהם השימוש במדרסים נעשה למשך תקופה מסוימת בחיים, למשל, בני נוער או חיילים, נעזרים במדרסים במשך תקופת זמן מסוימת ואחריה הם יכולים לוותר עליהם. לעומת זאת, ישנם אנשים שיצטרכו להשתמש כל הזמן במדרסים, בין אם זה בגלל מחלה, פציעה או מכל סיבה אחרת.

 

 

 

מעוניינים לפרסם מאמר באתר המלצה?

חייגו 0722-400-400

או שלחו מייל ל info@hamlatza.co.il ונחזור אליכם בהקדם

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

 

 

 

 

 

 

 

 

המלצות טיולים בארץ
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
המלצות טיולים בארץ
תכשיטים נגד עין הרע
המלצות טיולים בחול