מתכננים חופשת סקי? מספר מקומות בעולם שמומלץ שתכירו

 

כידוע, בישראל לא ניתן למצוא אתרים בהם ניתן לערוך סקי, להוציא את הר החרמון שפתוח לכך מספר שבועות בשנה, במידה ויורדת כמות מספקת של שלג. לכן ישראלים רבים צריכים לחפש אתרים בעולם אם הם רוצים ליהנות מאופציה של חופשת סקי מהנה.

 

על פניו היינו יכולים לחשוב שזה מוזר שישראלים, אשר מתגוררים באזור דל בשלג, אזור שאין בו כאמור אתרי סקי ולא מדובר בסוג חופשה טיפוסי לסגנון החיים המקובל כאן, בוחרים לצאת אל חופשת סקי מדי שנה. אך האמת היא שזה לא חדש, עוד לפני עשרים ושלושים שנה החלו ישראלים רבים לבלות באתרי סקי שונים בעולם. חלקם עושים זאת יותר מפעם אחת בשנה.

יש מי שעושה זאת מאחר ובילדותו, במדינה בה הוא גדל לפני שעלה לישראל, היה נהוג לבלות באתרי סקי שונים חופשות חורף. אחרים עושים זאת, מאחר והם מחפשים כל הזמן אתגרים חדשים, אחרי שמיצו את האתגרים שניתן ליהנות מהם בישראל, הם החלו לחפש אתגרים חדשים בחו"ל, סקי הוא אחד מהם. יש מי שבוחר לצאת אל חופשות סקי מאחר ומדובר בחוויה ייחודית, מהנה ומאתגרת, וכן בדרך אתרי סקי הם מקומות מאוד יפים ומרשימים. צריך לזכור שעם השנים, היכולת לטוס אל מדינה שיש בה אתרי סקי ולבלות שם תקופה, הפכה להיות הפכה נגישה וזולה.

 

כיצד יוצאים לחופשת סקי?

לפני שמזמינים מקום באתר סקי כזה או אחר, צריך לבחון מספר נקודות:

ראשית, יש לבחון מתי המועד המתאים ביותר לשם כך. ההיגיון אומר שצריך להגיע אל האתר בתקופת החורף, אך צריך לזכור שחורף במדינות אירופאיות או בארצות הברית ומדינות אחרות בהן יש אתרי סקי, איננו דומה לחורף בישראל. הוא הרבה יותר קשה ואפילו מסוכן. לכן חשוב לבדוק מתי בדיוק אפשר לצאת אל החופשה, האם התנאים מאפשרים זאת.

 

שנית, חשוב מאוד לבדוק מה בדיוק האתר מציע, מה הוא כולל, כמה עולה לצאת אל חופשת סקי במקום, כמה עולה להשכיר ציוד וכל דבר אחר שנדרש בשביל ליהנות מחופשה במקום.

 

שלישית, צריך לוודא היכן נוחתים וכיצד מגיעים אל האתר. סביר להניח שיהיה צורך לקחת אוטובוס או אפילו טיסה אל אתר הסקי עצמו. חשוב לתכנן היטב את המסע, בשביל שיהיה ניתן להגיע אל המקום בצורה מסודרת ונוחה.

ארבע, מומלץ מאוד לרכוש ביטוח נסיעות מתאים לסוג כזה של חופשה, אם חס וחלילה יקרה משהו  אז יהיה אפשר לקבל טיפול רפואי הולם, מבלי שיהיה צורך לשלם על כך את מלוא העלויות.

6 אתרי סקי מובילים בעולם

אנחנו יכולים למצוא שורה ארוכה של אתרי סקי במדינות שונות בעולם. נציג כאן מספר דוגמאות לאתרים שנחשבים מובילים ופופולאריים בקרב ישראליים רבים.

 

ואל תורנס – אתר הסקי הנחשב למוביל בעולם. הוא נמצא בצרפת ומהווה חלק ממה שנקרא "שלושת העמקים". יש כאן יותר מ-600 ק"מ של מסלולי גלישה. הרבה מאוד בתי מלון, מסעדות, מועדונים ופאבים. נחשב לאתר האהוב ביותר על גולשים ישראליים.

 

ואל ד'זר – עוד אתר סקי בצרפת, אשר כולל יותר מ-300 ק"מ של מסלולי סקי. נחשב לאתר פופולארי מאוד הן בקרב ישראליים והן בקרב גולשים מאירופה. המקום כולל בתי מלון, חנויות יוקרה וכן הרבה מאוד אתרים היסטוריים בהם ניתן לטייל במהלך החופשה.

 

אישגל – אתר הסקי המוביל באוסטריה. 250 ק"מ של מסלולי גלישה, חלקם מגיעים גם לשוויץ. מדובר על אתר מאוד משוכלל, חדשני, הכולל גם פארק שלג לגלישת סנובורד.

 

סן מוריץ – אתר סקי היוקרתי והפופולארי ביותר בשוויץ. הוא כולל 350 ק"מ של מסלולי גלישה. מסביב לאתר, אפשר למצוא עוד שורה ארוכה של אתרים ויעדים לגלישה. כאן אפשר למצוא חנויות יוקרה, בתי קזינו, מסעדות ומועדון קלאב מד מאוד פופולארי

 

מדונה די קמפיליו – אתר סקי שנמצא בהרי הדולומיטים באיטליה. הוא נחשב למקום אטרקטיבי מאוד עבור גולשים מתחילים. הוא כולל בתוכו פארק שלג ייחודי, אתר לגלישה עבור גולשי סונובורד ועוד. האתר כולל מלונות יוקרה, מסעדות, בתי קפה ושלל חנויות אופנה יוקרתיות.

 

אספן – אתר הסקי המפורסם ביותר בארצות הברית ואולי בעולם כולו. נחשב לאתר מאוד פופולארי בקרב תיירים ואמריקאיים. הרבה מאוד סרטים וסדרות צולמו באתר זה.

 

 

 

פרסום מאמרים וכתבות

מעוניינים לפרסם מאמר באתר המלצה? 

חייגו 0722-400-400

או שלחו מייל ל info@hamlatza.co.il ונחזור אליכם בהקדם

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

 

 

 

 

 

 

המלצות טיולים בחול
רישום עסקים לאתר
רישום המלצה חדשה
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בארץ