יוצאים למטווח בצפון – כמה מקומות על קצה המזלג

מטווח בצפוןכאשר אנו רואים את הילדים שלנו מול מסכי הטלוויזיה והמחשב כל הזמן, צופים בסרטים אלימים או יורים ברובים במשחקי המחשב אנו לא יכולים שלא לכעוס עליהם ולהעיר להם. למעשה, היינו שמחים אילו היו מצמצמים את כמות הזמן וההשקעה שלהם באירועים שכאלה. מצד שני אילו היו לוקחים אותנו עכשיו למטווח ונותנים לנו לשחרר כמה כדורים לתוך מטרה, גם אם לא מדובר בנשק חם ובכדורים אמיתיים, סביר להניח שהחוויה הזו הייתה מרגשת ומשחררת אותנו. כך שאי אפשר לבוא באמת בטענות לילדים. להיפך, אולי אפשר לתעל את זה לפעילות חברתית של כל המשפחה, כזו שגם הילדים ישמחו להגיע אליה, לארגן טיול בצפון הכולל מגוון אטרקציות לכל המשפחה כולל מטווח ירי.

אילו סוגי מטווחים קיימים?

ובכן יש כמה סוגים של מטווחי ירי. בדרך כלל כאשר יזכירו בפנינו את המילה מטווח אנו נחשבים על מטווח בשטח פתוח, כמו בטירונות או בצבא, שם נתנו לנו רובים וירינו למטרות שלאחריהן היה הר גבוה של חול שסופג את הכדורים. זהו בהחלט מטווח אך כזה שמדבר על נשק אחים ורק מורשים מגיעים אליו. מטווח ירי לכל המשפחה הוא מטווח שיכול להיות במקום מקורה עם רובים ואקדחים מסוג איירסופט. כאלה שדומים מאוד לדגמים האמיתיים אולם מדובר בכדורי פולימר 6 מ"מ ויריה באמצעות לחץ אוויר או גז. לאחר הדרכה קצרה במקום כל אחד יכול לירות ברובה, גם ילדים ועד מבוגרים, וכך ניתן ליהנות מפעילות משפחתית נהדרת כאחת האטרקציות בנופש שלכם בצפון.

היישר מהמחשב למציאות:

מדובר בחוויה מעצימה ומהנה במיוחד לכל הגילאים. מה שאנשים רגילים לראות בדרך כלל רק בסרטים או במשחקי המחשב הופך כעת למציאות והם יכולים להחזיק רובה (לא קל במיוחד) וליהנות מירי למטרות. במטווחים שונים יש מטרות שונות ולעתים יש מטווחים יצירתיים המארגנים גם אירועים וטורנירים שונים. כמו כן ניתן להגיע כל המשפחה ולזכות בפרסים.

חוויה מלאת אדרנלין:

אם גם אתם אוהבים אדרנלין וראיתם סוגים שונים של נשקים בסרטים ובמשחקי המחשב תוכלו להגיע לאחד המטווחים המומלצים בצפון וליהנות מהפעילויות במקום.

 

האם יש מטווחים למבוגרים בלבד?

קבוצת חברים היוצאת לבילוי, טיול או נופש בצפון למשל לא בטוח יתחברו למטווחים לכל המשפחה ולכן עשויים להעדיף מטווחים עם נשק חם. במידה ויש לכם רישיון נשק תוכלו להגיע, לטווח למטרות עם נשק חם לבחירתם ולפרוק אנרגיה ואדרנלין במקום. במקום תקבלו הדרכה ואת כל הציוד הנדרש לביצוע המטווח ואף תוכלו לקחת אתכם את המטרה למזכרת כדי להשוויץ בתוצאות שלכם.

 

מטווחים מומלצים בצפון על קצה המזלג:

 

מטווח "פורטל" – יקנעם עלית

אחד המטווחים המומלצים בצפון לכל המשפחה הוא מטווח פורטל. מטווח זה נמצא בקניון G ביקנעם עלית והוא מקבל אנשים בכל הגילאים. בעלי המטווח, אלונה בוצ'צקי, מגדירה את המטווח כמטווח לכל המשפחה והחברים. במקום תוכלו לראות גם קבוצות של ילדים, גם אנשים מבוגרים, גם הורים הרוצים להשתחרר משבוע עבודה עמוס עם פעילות מהנה ועוד. במקום תוכלו למצוא מגוון רחב של נשקים: ברטה, קלצ'ניקוב, תבור, קולט ועוד. המקום פועל תחת כל הביטוחים, תקנות כיבוי אש ותקנות הבטיחות האחרות הנדרשות להפעלה בטוחה שלו.

 

מטווחי הצפון – חיפה

אם אתם מחפשים מטווח רציני יותר, כזה שאפשר לירות רק בנשק חם והוא יותר מתאים לפעילות למבוגרים תוכלו להגיע למטווח הצפון. במקום תוכלו למצוא נשקים חמים מכל הסוגים המוכרים, תחמושת, ביגוד ועוד. יימכר לבעלי רישיון נשק בלבד כמובן. ניתן גם לעשות במקום מטווחים רשמיים לצורך חידוש רישיון ואימונים.

 

 

המלצות טיולים בחול
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בארץ
התקנת מצלמות אבטחה 2
רישום המלצה חדשה