מקיימים אירוע בשטח פתוח? כך תחממו את האירוע שלכם בצורה הטובה ביותר!

לא פשוט לארגן אירוע בחוץ בימי החורף. צריך לשכור אוהל עבור המשתתפים. וכמובן, צריך לדאוג לחימום בזמן האירוע. כאשר מארגנים אירוע בחוץ ביום חורפי ושמשי, אפשר לפעמים לסדר שולחנות וכיסאות לישיבה בחוץ. אך כדי שהאורחים לא יתקררו- מומלץ לפזר בשטח פטריות חימום מגז. מדוע השימוש בפטריות חימום הפך נפוץ כל כך? מהם הוראות הבטיחות הנחוצות להפעלת פטריות הגז?

במשך שנים רבות שימשה האש לחימום בחורף!

במשך כל הדורות, השתמשו באש כדי לחמם את הבית בחורף. האם יצא לכם לבקר בבתים עם תנורי אבן גדולים? פטריות הגז, מחזירות לתחייה את השימוש באש. במהלך האירוע, הלהבה בפטרייה דולקת באמצעות גז. במשך שנים רבות האירו את הרחובות באמצעות מנורות בהם דלקה להבה שבערה באמצעות פתילת בד. כיום, משתמשים בגז כדי להבעיר את האש בפטריות הגז. 

מדוע אי אפשר לחמם אוהל עם מזגן?

בימות הקיץ, מחממים אוהלים עם מיני מזגנים ניידים. מדוע אי אפשר לחמם אוהל בחורף עם מזגן? כמובן, שאי אפשר להציב באוהלים מזגנים נייחים. החיסרון הגדול במזגן, הוא האוויר היבש שנוצר. ולכן, אמצעי החימום הנפוץ ביותר בתוך אוהלי אירועים הם פטריות החימום, ניתן להשיג אותם ע"י שירות של השכרת פטריות חימום לאירועים שאת שירות זה מציעים מגוון רחב של חברות בתחום ההשכרת הציוד לאירועים.

מדוע מארגני האירועים מעדיפים פטריות חימום מגז?

אז מדוע מארגני האירועים מעדיפים להציב פטריות חימום מגז? משום שפטריות החימום לא מייבשות את האוויר. השוהים באוהל מרגישים תחושה חמה ונעימה. הפטריות עצמן אינן כבדות. הן עשויות מנירוסטה, ושוקלות 17 ק"ג. הסיבה השנייה, היא שפטריות הגז בטוחות לשימוש. מיכלי הגז סגורים היטב בתוך קופסאות הפח של הפטריות. גם אם יש ילדים קטנים באירוע, סביר להניח שלא יבינו שבתוך הפטריות יש בלוני גז. הלהבה סגורה היטב בתוך רשת הברזל. 

לכמה זמן מספיקים בלוני הגז של הפטרייה?

בדרך כלל, בלוני הגז של פטריות החימום הם קטנים, ומספיקים לפעילות רצופה במשך 8-10 שעות. כאשר מדובר באירוע בעל משך זמן יותר ארוך, יש צורך לשכור פטריות עם בלוני גז נופסים לגיבוי במידת הצורך לבצע החלפה.

איך שולטים בעוצמת הלהבה של פטריית הגז?

במהלך האירוע, תוכלו לבחור האם בתוך פטריית הגז תבער להבה גדולה, או להבה קטנה. לפטריות הגז יש מווסת אלקטרוני, שבאמצעותו ניתן לשלוט בגודל הלהבה. האם מומלץ למארגני האירוע להפעיל את פטריות הגז באופן עצמאי? לפעמים, הזמנת טכנאי גז לאירוע, כרוכה רק בתוספת קטנה של תשלום. ולכן, משתלם למארגני האירוע לשלם עבור הזמנת טכנאי גז שידליק את הפטריות באירוע. 

 

יש להכין את הקרקע לפני הצבת הפטרייה.

כדי לשמור על בטיחות האורחים בזמן האירוע- חשוב לוודא שפטריית החימום תעמוד על הקרקע בצורה יציבה. לכן, אם הקרקע שבאוהל האירוע לא ישרה, יש ליישר את השטח מתחתיו יעמדו פטריות החימום, ולסקל משם אבנים ועשבים שוטים. 

 

המתוקים של ענבל - מארזים ממותגים ומתוקים
המלצות טיולים בארץ
תכשיטים נגד עין הרע
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בחול