חופש עם הילדים ביורודיסני

חופש עם הילדים ביורודיסנייש טיולים שקשה לשכוח, אחד מהם הוא טיול לצרפת וביקור ביורודיסני. קשה לשכוח את הטיול הזה בעיקר בשל העובדה שלרוב חווים אותו עם הילדים. אבל גם אנחנו כמבוגרים גדלנו על בירכי הדמויות של דיסני ולכן גם עבורנו זוהי חוויה מיוחדת. אז מה כדאי לדעת אם אתם מתכננים חופשה בלתי נשכחת ביורודיסני, עבורכם ועבור הילדים שלכם.

איך מגיעים ואיפה לנים

יורודיסני נמצא בסמוך לפריז, כ-32 ק"מ ממנה, באיזור המכונה "מארן לה וולה". כאן הוקם פארק גדול שנקרא "כפר דיסני, וניתן להגיע אליו ברכב או ברכבת ישירות מפריז.אפשר כמובן להגיע מפריז בכל יום, אך קחו בחשבון שהפארק פעיל עד שעות הערב המאוחרות, ואם תתעקשו להשתמש באופציה הזו יש מצב שתפסידו כמה מהאירועים היותר מעניינים כמו את התהלוכה ומופע הזיקוקים המרהיב בסוף היום. לכן מאוד מומלץ יות להשיג מלון בקרבת מקום. ליד הכפר נמצאת עיירה קטנה ורגועה שבה גם ניתן לשכור מלון, במידה והמלונות של הפארק יקרים מדי לכיסכם. שאטל יוצא מדי כמה דקות מהעיירה הזאת אל עבר הפארק וכאן גם תמצאו את אחד מהקניונים הגדולים באירופה, "וואל דה יורופ".

 

אם בכל זאת החלטתם לבחור במלון הנמצא באיזור הפארק כדאי שתדעו שמדובר בחוויה אחרת.  המלונות כולם הינם בהשראה אמריקאית והם כוללים בקתות, גורדי שחקים או מלונות בסגנון המערב הפרוע. כמו כן תוכלו למצוא כאן מלון הנמצא בסמוך לאגם דיסני והמעוצב בצורת יאכטה.

מבנה הפארק

"כפר דיסני" מחולק לארבעה איזורים עיקריים – ארץ המערב הפרוע הנקראת פרונטירלנד, ארץ ההרפתקאות המכונה אדוונטורלנד, ארץ הפנטזיה שהיא פאנטאזילנד וארץ התגליות, כלומר דיסקברילנד. הדרך הראשית הנמצאת ממש מהכניסה מובילה לטירת דיסני, הדרך הזו היא גם המקום בו נערכים כל המצעדים החגיגיים. כשתגיעו אליה תצטרכו להחליט באיזו דרך, ולאיזה חלק מהפארק לפנות.

 

יש מי שיגיד לכם כי ארץ הפנטזיה מיועדת בעיקר לילדים קטנים יותר, אז זהו שלא בדיוק. כאן תוכלו למצוא את דמויות דיסני הקלאסיות, ולעלות על מתקנים פחות אקסטרימים שמתאימים לכל המשפחה בגילאים השונים. בסך הכל הביקר בפנטזילנד מענג לכולם ולכן לא מומלץ לפסוח עליו.

 

בארץ התגליות תעלו על חללית שתשגר אתכם לבדוק את כל החידושים והתגליות החדשות.

בארץ המערב הפרוע תמצאו מתקנים המשחזרים את נופי המערבונים. רכבת כורי פחם מיוחדת, כפרי אינדיאנים, נופי מדבריות ואחוזה רדופת רוחות. ביקור כאן יספק הרפתקאות לכל המשפחה יחד עם ידע היסטורי בעל ערך.

כמה עצות שימושיות

מאוד כדאי שלא לצמצם את הביקור שלכם ליום אחד. המתחם עצמו גדול למדי ולא בטוח שתצליחו לסיים אותו ביום אחד, במיוחד בימי הקיץ שבהם אלפי תיירים ממלאים אותו.

 

בנוסף, כדאי לרכוש כרטיסים און ליין ולבחור באופציה של תורים מקוצרים, יש דבר כזה באמת! קחו בחשבון כי התורים הם אחד הדברים היותר מורכבים שיש ביורודיסני, אטרקציות מועדפות יחייבו אתכם להמתין מעל לשעה בתור בשעות מסויימות. אז התאזרו בסבלנות, או פשוט השתדלו להגיע מוקדם אל הפארק.

 

המחירים מאוד יקרים ביורודיסני, וגם אם תכננתם נכון מבחינה כלכלית ניתן לחסוך את העלויות עם הכנה של סנדביצים מהבית או הצטיידות בחטיפים ופירות.

 

במידה והחלטתם להישאר ליותר מיום אחד השתדלו שלא לפספס את אולפני וולט דיסני. באולפנים אלו תוכלו להכיר את אחורי הקלעים של הפקות של סרט, לחוות במופע פעלולים עם שחקנים אמיתיים. ולבקר מקרוב באולפן טלויזיה  ולראות כיצד הוא פועל. בנוסף, תוכלו ללמוד איך נוצר סרט אנימציה.

 

 עוד המלצות תיירות ונופש בארץ ובעולם >>>

פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
תכשיטים נגד עין הרע
המלצות טיולים בארץ
רישום המלצה חדשה
רישום עסקים לאתר