למה זמר/ת ליום אחד זו המתנה המושלמת לחובבי מוזיקה?

מחפשים מתנה מושלמת שמתאימה לנשים וגברים בכל הגילאים? זמר/ת ליום אחד עם הקלטת שיר באולפן הקלטות מקצועי, ירגשו את הקרובים שלכם שאוהבים מוזיקה.
חושבים שהיא חולמת להפוך זמרת ליום אחד? יודעים שהוא מחפש להיות זמר ליום אחד? יום הקלטת שיר הוא מתנה מקורית ומפתיעה ביותר.
למי המתנה מתאימה? האם חייבים לדעת לשיר? איך אפשר להפתיע? ומה כלול בהקלטת שיר באולפן הקלטות מקצועי במחיר נוח לכל כיס?


זמר/ת ליום אחד: כולם יכולים, בכל גיל, עבור כל מטרה


רעיון מקורי למתנה יכול להיות אתגר של ממש, המטרה העיקרית בכל מתנה היא להיות כמה שיותר מקוריים, מפתיעים וייחודיים – זמר/ת ליום אחד הם מתנה מושלמת לכל אדם שנהנה ממוזיקה ואוהב להשתחרר וליהנות בכלל ולחובבי מוזיקה בפרט.
בעוד שישראלים רבים בוחרים להקליט שיר לאירוע כדי להפתיע את הקרובים להם, זמר או זמרת ליום אחד מעניקים את יום ההקלטה עצמו לחוגגים ומאפשרים להם ליהנות מהפעילות הייחודית בעצמם ולהפוך להיות הכוכבים של השיר.
ההקלטה מתאפשרת בכל גיל, ישראלים רבים הפכו לזמר/ת ליום אחד ובניהם ילדים וילדות, נערים ונערות ואנשים מבוגרים רבים.
אולפן הקלטות מקצועי להקלטת שיר קאבר אינו שירות יקר ומתאים לכל כיס, כדי להעניק מתנה מקורית לא צריך לשבור את הכיס ותוכלו לרכוש יום הקלטה כחלק ממתנה אישית או מתנה קבוצתית.

מתנות מקוריות כדוגמת יום הקלטת שיר באולפן הקלטות מוענקות לכל מטרה משמחת, אם תרצו להפוך את היקרים לכם לזמר/ת ליום אחד תוכלו לעשות זאת עבור אירועים ומועדים משמחים רבים: מתנה מפתיעה ליום הולדת, בר/בת מצווה, מתנה לסיום לימודים, מתנה לגיוס, יום אהבה או יום נישואין, מתנה להורים או סבא וסבתא, מתנת פרידה לעובד או מנהל וכל אירוע לו אתם רוצים להעניק את המתנה המוזיקלית.

חובבי מוזיקה לא צריכים יכולות ווקאליות או מוזיקליות


כיום ישנם הרבה יותר מקליטים שירים שאינם זמרים מתחילים או אנשים שלא יודעים לשיר, מאשר זמרים מקצועיים ברמות השונות.
באולפן ההקלטות ימתין למקליטים מפיק מוזיקלי עתיר ניסיון בהקלטות שירים לכל מטרה, המפיק ידאג לכל מקליט ומקליטה טרם ההקלטה ועד סוף ההקלטה, יעצור כשצריך ויכוון במקומות המתאימים למקסום ההקלטה והיכולות המוזיקליות הקיימות בכל אחד ואחת מאיתנו.
המקליט/ה זייפו? לא נורא, גם הזמרים הגדולים מזייפים ובשביל זה המפיק המוזיקלי כאן כדי לסייע להם ובמידת הצורך לערוך את קולם בתוכנות עריכה מתקדמות במסגרת עריכת הסאונד הסופית.

הקלטת השיר מבוצעת באולפן הקלטות מקצועי של "אולפני לי-רון" אולפן המאובזר עם ציוד הקלטה מתקדם ליצירת איכות סאונד גבוהה במיוחד, יחד עם המפיק המוזיקלי ותוכנת העריכה כל מקליט ומקליטה צפויים לתוצאות מעולות ובאיכות סאונד גבוהה מאוד.

איך להפתיע עם מתנה מיוחדת?
ישנם שני סוגים של אנשים: אוהבי הפתעות ואנשים שלא אוהבים הפתעות בכלל.
יום הקלטה באולפן הקלטות מפתיע ומרגש בפני עצמו ולמרות שההקלטה עצמה משחררת וכיפית, ייתכן שאנשים שאינם אוהבים הפתעות ישמחו לדעת מראש לקראת מה הם באים, לבחור מראש שיר ואולי אפילו להתכונן אם ירצו.
במידה ובחרתם להפתיע, אנשים רבים בחרו לכסות את העיניים של מי שהעניקו לו את יום ההקלטה ולהוריד את הכיסוי באולפן ההקלטות עצמו.

תכשיטים נגד עין הרע
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
רישום עסקים לאתר
רישום המלצה חדשה
המלצות טיולים בארץ