אילוף כלבים עצמי - ציוד אילוף מומלץ

ציוד אילוף לכלביםעבודה עם ציוד אילוף לכלבים היא חשובה לטובת אילוף מוצלח. אנו מדברים על ציוד כדוגמת קולרים, רצועות ועוד – ציוד שמאפשר התקדמות נכונה במסע האילוף. האם אתם נדרשים לרכוש ציוד אילוף מקצועי? לא תמיד: ציוד אילוף מקצועי לאו דווקא מומלץ אם אתם מתכננים לבצע אילוף כלבים עצמי בלא ליווי של מאלף כלבים מקצועי.

אילוף כלבים - אז מה צריך?

רצועה ארוכה דיה וקולר נוח מאפשרים בסיס טוב להתחלה. בנוסף, חטיפים טעימים לכלב יסייעו לאימון ויאפשרו מוטיבציה להתנהגות טובה. חטיפים כאלו תוכלו למצוא בכל חנות חיות.

 

כלוב אילוף לצרכים. הכלוב הוא כלי קריטי באילוף כלבים לעשיית צרכיהם מחוץ לבית. על הכלוב להיות קטן מספיק כדי שלא יספק את הנוחות לכלב לעשות בו צרכים, ומאידך – גדול מספיק לאפשר לו להסתובב לשחק ולישון בנוחות.

 

גדר אילוף לצרכים. כאשר הכלוב הופך קטן מדי עבור הכלבלב (במידה שתהליך האילוף לא הסתיים), רצוי להעביר לגדר תוחמת, כאשר עיקרון הפעולה דומה לעיקרון של כלוב אילוף, אולם הגדר מאפשר מרחב גדול יותר של תנועה ומשחק.

 

פדים לאילוף צרכים. פדים מאפשרים לכלבלב לעשות צרכים כאשר איננו בסביבתו כדי להוציאו לטיול. את הפדים ניתן לפנות בנוחות ובקלות.

 

קולר. הקולר מאפשר להחזיק את הכלב או הכלבלב השובב, עם הידיים או הרצועה. קולר הוא קריטי לטובת זיהויו של הכלב, במיוחד עם שבב עדיין לא הושתל לכלב. במקרה בו הכלב הולך לאיבוד ללא קולר שעליו מספר טלפון, וללא שבב, ישנו סיכוי קטן בלבד שיחזור אל בעליו. רצוי לרכוש קולר מתכוונן, שיוכל לשרת אתכם יותר זמן, גם כשר הכלב יגדל.

 

רצועה. הרצועה מאפשר ללכת עם הכלב בחוץ מבלי להחזיקו בידיים; היא מאפשרת לכלב להסתובב ולרחרח את סביבתו ככל שיחפוץ. קחו בחשבון את גודלו הצפוי של הכלב ורכשו רצועה מתאימה. זכרו שכלבים גדלים במהירות, ורצועה קטנה מדי עשויה שלא להתאים לאחר חודשים מעטים.

 

רתמה. אם הגור קטן ועדין, קל וחומר אם מגזע קטן או זעיר, כדאי שבמקום הקולר תחברו לו רתמה ללחץ מופחת על הצוואר ושליטה טובה יותר על הפעלת לחץ מתון על בית החזה שלו.

 

מחסום. כדאי להרגיל את הכלב למחסום כדי לטייל עם הכלבלב ולא לאפשר לו לאכול דברים מהרצפה. מחסום גם ימנע ממנו לנשוך אנשים וחיות; זהו פריט חובה במידה שברצונכם לעלות עם הכלב על אמצעי תחבורה ציבורית.

 

קערת אוכל וקערת מים. גורי כלבים אוהבים לשחק עם הכל, אם תיתנו להם קערת מזון ומים ללא בסיס יציב עם גומי למניעת החלקה, הם עשויים להפוך אותה ולפזר את האוכל והמים ברחבי הבית. קערת מזון ומים מנירוסטה המיועדת לגורים עושה עבודה מעולה. קערות מים ומזון מנירוסטה המיועדת לגורים תעשה עבודה מעולה.

 

פח אחסון מזון. זהו פח פלסטיק המיועד לשמירת טריות מזון הכלבים והגנה עליו בפני חרקים, מכרסמים ורטיבות.

בנוסף, כאי לדעת שלא כדאי להניח שקי מזון על הרצפה – על מנת למנוע אפשרות לקריעתו על ידי הגורים.

 

צעצועים לעיסים ואכילים.

מעולה עבור האהבה של הגורים ללעיסה של הכל. זה מעולה לתרגול לעיסה וחיזוק שרירי הלסת, שכן אם לא יעשו כן בעזרת צעצועים אלו, הם עוד עלולים "להתאמן" על רהיטי הבית". כדאי לשלב בין סוגים שונים של צעצועים ועצמות לעיסים.

 

עצם דחוסה נחשבת למוצר בסיסי עבור כל גור. בנוסף לעצם כזו, יש צעצועים רבים שאפשר למלא בחטיפים לגורים. צעצועים אלו גורמים לכלבלב להשקיע מאמץ וזמן ניכרים במטרה להגיע לחטיף הנחשק – זאת באמצעות לעיסה אינטנסיבית ואימון שרירי הלסת.

 

 

 

פרסום מאמרים וכתבות

מעוניינים לפרסם מאמר באתר המלצה? 

חייגו 0722-400-400

או שלחו מייל ל info@hamlatza.co.il ונחזור אליכם בהקדם

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

פרסום עסקים חינם או מקודם בתשלום

המלצות טיולים בארץ

המלצות טיולים בחו"ל

בלוג - כתבות מאמרים וטיפים בתחומים שונים

פרסום עסקים חינם

קידום משולב בגוגל ואתר המלצה - פרסום עסקים מתקדם

טיפים לעסקים

מתכונים מומלצים

אינדקס עסקים והמלצות בפריסה ארצית ובתחומים שונים

 

 

המלצות טיולים בארץ
תכשיטים נגד עין הרע
המלצות טיולים בחול
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
המלצות טיולים בארץ