הזמנת חשמלאי בתל אביב – מה מומלץ לבדוק לפני הזמנת שירות?

 

הזמנת חשמלאי בתל אביבתקלות בחשמל הן תקלות שכיחות ויכולות להיות בבית, בעסק, במשרד ובכל מקום שיש בו חשמל למעשה. יש אינספור סוגים של תקלות שונות אולם הרגע הקריטי הוא בבחירת איש המקצוע. כאשר אתם באים להזמין חשמלאי בתל אביב אתם צריכים לבדוק מספר דברים לפני הזמנת השירות. חשמלאי שאינו מוסמך לבצע אתה עבודה הנדרשת או שאינו מקצועי מספיק בתחום עשוי לגרום לתקלות חשמל רציניות וגדולות יותר ואף מסכנות חיים. זאת מעבר לעובדה שתשלמו ככל הנראה על כלום ושום דבר. אז איך בוחרים חשמלאי מקצועי? מה בודקים לפני הזמנת השירות? הנה כמה דגשים חשובים.

סוג ההסמכה של החשמלאי:

כדאי לדעת שיש כמה דרגות הסמכה לחשמלאים. דרגה ראשונה תהיה חשמלאי עוזר. זה אומר שהוא אינו מורשה לבצע עבודות חשמל לבד והוא חייב בפיקוח של חשמלאי מוסמך בדרגה גבוהה יותר ובהתאם לסוג העבודה שצריכה להתבצע במקום כמובן. חשמלאי מעשי יהיה הדרגה הבאה שיכול לספק עבודות במתח נמוך של עד 40*1 אמפר. חשמלאי מוסמך יהיה רשאי לבצע כל עבודות חשמל של עד 80*3 אמפר. כדי לדעת אם החשמלאי מתאים לסוג העבודה שאתם צריכים פשוט בדקו את רישיון החשמלאי – בקשו לראות אותו טרם ביצוע ההזמנה.

מספר פרמטרים חשובים נוספים שכדאי לבדוק:

  • ניסיון – אתם רוצים לעבוד עם חשמלאי מנוסה וותיק בתחום. טיפול בחשמל שאינו מבוצע כראוי יכול להיות מסכן חיים ומי שמסתכן זה אתם ובני משפחתכם שמשתמשים במערכות החשמל הללו. חשמלאי מנוסה ידע לבצע את העבודה בצורה מקצועית, נכונה ולהדריך אתכם מבחינה בטיחותית בנושא.

  • זמינות – בקשו לדעת לו"ז לסיום העבודה ולוודא שמדובר בלו"ז הגיוני. אם החשמלאי מורח אתכם ומעכב אתכם ולא מגיע כפי שאמר – בטלו את ההזמנה והזמינו חשמלאי אחר, רציני יותר.

  • אזור מגורים – אם אתם גרים בתל אביב העדיפו חשמלאי בתל אביב. יש לכך כמה סיבות: ראשית סביר להניח שהוא יגיע יותר מהר להעניק לכם את השירות. הוא גם יהיה פחות לחוץ לצאת ללקוח הבא שלו בתל אביב ויוכל להתרכז בטיפול בבעיה. דבר נוסף הוא שאם הוא צריך חלק או משהו אחר הוא מכיר חנויות במגוון אזורים בעיר ויוכל להביא במהירות את החלק הנדרש. לבסוף הוא ייקח לכם פחות כסף על הביקור שכן ביקור רחוק יותר עולה לו יותר זמן נסיעה ודלק.

  • אחראיות – בדקו האם יש לכם אחראיות על השירות. בקשו חשבונית גם אם תצטרכו לוותר על ההנחה בתמורה. במקרה של תקלה תהיה לכם החשבונית כהוכחה לכך שאיש המקצוע טיפל לכם בנושא שבו נגרמה התקלה.

 

חפשו המלצות:

תמיד טוב למצוא המלצות על אנשי מקצוע מובילים. בין אם מדובר בהמלצות מיוחדות באתר המלצה, באינדקסים שונים בו נמצא איש המקצוע, המלצות על החשמלאי בפידבקים עליו בגוגל או אפילו המלצות ברשתות החברתיות.

 

בדקו לפני השירות מי מבצע את העבודה:

אם החשמלאי מבצע אותה או עובדים מטעמו. אם מדובר בעובדים מטעמו האם יש לכם הסמכה מקצועית לעבוד בחשמל? האם הוא יהיה בשטח בזמן העבודה לביקורת עליה? זכרו כי מדובר במערכות חשמל וזה לא משחק. אם העבודה לא תבוצע כראוי או שפינות יעוגלו זה יבוא על חשבונכם בסופו של דבר.

 

ערכו הסכם מסודר לפני תחילת העבודה:

לבסוף, כדאי יהיה לערוך הסכם עבודה מסודר עם פירוט התקלה, מה אתם מקבלים במסגרת התיקון וכמה זה עולה לכם. כמו כן מומלץ לכלול את הסדרי התשלום ולקבל רק מקדמה של עד שליש ממחיר התיקון והיתר עם סיום העבודה.

 

 

 

פרסום מאמרים וכתבות

מעוניינים לפרסם מאמר באתר המלצה? 

חייגו 0722-400-400

או שלחו מייל ל info@hamlatza.co.il ונחזור אליכם בהקדם

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

פרסום עסקים חינם או מקודם בתשלום

המלצות טיולים בארץ

המלצות טיולים בחו"ל

בלוג - כתבות מאמרים וטיפים בתחומים שונים

פרסום עסקים חינם

קידום משולב בגוגל ואתר המלצה - פרסום עסקים מתקדם

טיפים לעסקים

מתכונים מומלצים

אינדקס עסקים והמלצות בפריסה ארצית ובתחומים שונים

 

 

האחים תמם עבודות איטום
המלצות טיולים בארץ
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
המלצות טיולים בחול
המלצות טיולים בארץ