מגדל דונה, רח' בית הדפוס 20, גבעת שאול, ירושלים    טלפון: 02-5484000   פקס: 02-5484004   

הוספה למועדפים המלץ על עסק זה שלח למערכת תלונה על בעל העסק


דירות במבצע

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות, בעקבות משבר הדיור והעובדה שהביקוש גדל על ההיצע, נטייה של ישראלים רבים לחפש מצד אחד, דירות במחירים נמוכים ודירות במבצעים. מצד שני, ישראלים רבים מחפשים דירות מחוץ לערים הגדולות ולמטרופולינים הגדולים. זו הסיבה שאנחנו יכולים לראות נהירה של ישראלים אל ערי פריפריה במרכז הארץ וגם בצפונה.

 

הפריפריה לעומת הצפון

 

נהירה זו אל הפריפריה והחיפוש אחר דירה חדשה בחריש, באשקלון, דירה חדשה בכרמי גת אשר ממוקמת בקריית גת וכן בישובים אחרים נובעת ממספר סיבות: ראשית, שם המחירים הרבה יותר זולים ולכן יש יותר סיכוי לרכוש דירה חדשה, מה עוד שבגלל שמדובר פעמים רבות בפריפריה הרי שניתן למצוא גם דירה במבצע. שנית, בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות שיפור עצום בתחבורה, בפרט בתחום הרכבות, גם אם זה עדיין לא עומד בתנאים שהיינו חולמים עליהם, הרי שתחבורה טובה ומדויקת מקלה עלינו מאוד, היא מאפשרת לנו לעבור ולהתגורר מחוץ לגוש דן ועדיין לעבוד שם.

 

חשוב לומר, משפחות צעירות רבות בוחרות לחפש דירה חדשה בחריש בכרמי גת או דירה באשקלון. הידיעה היא שהסיכוי שאזורים אלה הנמצאים באזורי שמתפתחים ומתחדשים, מובילים שמשפחות צעירות שוקלות לעבור לשם, חלק מהמשפחות משכילות ומבוססות, הרי שכל האזור יותאם עבורן, הן מבחינת מערכת חינוך, תרבות, תעסוקה, תחבורה וכדומה. מה שיעזור גם לקדם את האזור וגם אותן, מן הסתם.

 

פרויקט אגמים של דונה

מעבר לשכונות חדשות

חלק מהמשפחות בוחרות לעבור אל שכונות חדשות שנבנות, כך למשל אנחנו יכולים לראות חיפוש אחר דירה חדשה בכרמי גת, שכונת פרימיום הנבנית בעיר. מעבר משפחות מתקיים גם לעיר חריש שהיא עיר חדשה וצעירה או בשכונת אגמים הצעירה שבאשקלון. בכל מקרה, שינוי האווירה לצד העובדה שנהנים מדירה באזור פחות עמוס ויקר וזוכים לנוחות מחייה, ושיפור באיכות החיים מעניק למשפחות הצעירות משמעות חדשה למונח שיפור באיכות החיים.

 

אם גם אתם מחפשים דירה במבצע או דירה במחיר אטרקטיבי רחוק מהמרכז, אתם מוזמנים לפנות אלינו, חברת דונה. אצלנו תוכלו למצוא מגוון פרויקטים למגורים ולקבל הצעות מחיר אטרקטיביות בתנאים שווים.

 

ניתן ליצור איתנו קשר דרך עמודי הפרויקט באתר

תכשיטים נגד עין הרע
רישום המלצה חדשה
המלצות טיולים בארץ
רישום עסקים לאתר
המלצות טיולים בחול