איך לחגוג בר/בת מצווה אחרי הקורונה?

חגיגת בר או בת מצווה אחרי הקורונה הפכה למשימה מאתגרת עוד יותר מהפקת האירוע עצמו.
איך מוצאים את הפתרון הכי טוב לאירוע בר/בת מצווה אחרי הקורונה? האם חייבים לעשות אירוע בר ובת מצווה באולם אירועים? אילו פתרונות חלופיים קיימים? ומה קורה אם הילדים מתעקשים לעשות אירוע באולם אחרי הקורונה?

הפחד ברור: חוזרים לאירועי בר/בת מצווה אחרי הקורונה
לאחר שיצאנו מהסגר האחרון היה נראה שחיסלנו את הקורונה, אך וריאנטים חדשים מדבקים בצורה קשה יותר מעבר ולמרות שחלק גדול מהאוכלוסייה הישראלית מחוסן, מגפת הקורונה מתחילה להרים ראש והילדים שלכם מגיעים לגיל המצווה.
ארגון חגיגת בר או בת מצווה תמיד היה אתגר ייחודי עבור ההורים, בשנתיים האחרונות עם מגפת הקורונה שכללה פתחה וסגירה של האולמות, נראה שהמשימה מאתגרת במיוחד.

אירוע לא אומר בהכרח אולם או גן אירועים, כפי שבעבר ילדים חגגו את בר ובת המצווה שלהם ללא אירוע באולם – במיוחד עכשיו, חשוב לחשוב על בריאות הילדים ובריאות הסובבים אתכם ואת הילדים ולהקפיד שלא לסכן אף אחד באירוע שיכול לגרום להדבקה.
משמעות הדבר היא שניתן לחזור למתכונת הישנה ולמצוא פתרונות לחגוג לנער או הנערה במסגרת המשפחה או מספר מצומצם של חברים.
אופציות לחגוג בר/בת מצווה שלא באולם: טיול בארץ, טיסה לחו"ל בהתאם להגבלות הקורונה, הופעה סטנדאפיסט בבית/בחצר (במקום באולם), יום מיוחד לחברות או החברים ואפשרויות רבות טובות נוספות.

חוגגים עם הקלטת שיר לבת מצווה או בר מצווה
אם טרם הבנתם את זה הסוד הגדול מאחורי חגיגת בר או בת מצווה הוא לא רק הגעה לגיל המצוות והבגרות, גיל 12 או גיל 13 הם גם סימן לרצון של המתבגרים שלכם להיות בולטים חברתית הרבה יותר מבעבר.


אפשרות להפוך את הילד/ה למרכז העניינים, אירוע באולם, הפכה בתקופת הקורונה  לבלתי אפשרית או עם הגבלות בריאותיות רבות - כדי לפתור את זה נער בר המצווה או נערת בת המצווה יוכלו להקליט שיר באולפן הקלטות מקצועי.


הקלטה באולפן הקלטות עם מפיק מוזיקלי מומחה לאירועים, המפיק מלווה את נער/ת בר המצווה לאורך כל תהליך ההקלטה, ההקלטה מבוצעת עם ציוד ההקלטה בו משתמשים הזמרים הגדולים ולבסוף המפיק עורך את קולם בעריכת סאונד מקצועית.
בנוסף לשיר, הילדים יוכלו לצלם קליפ לשיר, לשלוח למשפחה והחברים ואפילו לעלות לרשתות החברתיות.

 


אולי בכל זאת אירוע באולם?


אם אתם מעוניינים לחגוג באולם ונער או נערת המצווה ממש לוחצים, בדקו את התקופה ואת ההגבלות על האולם, אם ההגבלות מקובלות עליכם, תוכלו לערוך אירוע עם מיטב האטרקציות: הופעה עם השיר שהוקלט, מעצב/ת בלונים, בובות ענק לבר/בת מצווה, צבעי פול מון פארטי בחגיגה רק לילדי הכיתה והחברים הקרובים, הופעת זמר/ת מוכר/ת, חידון קהוט ואטרקציות רבות שהתאימו בעבר לאירועים ללא הגבלות ויתאמו לאירוע בהתאם להגבלות הקורונה הנוכחיות.

 

 

המלצות טיולים בחול
המלצות טיולים בארץ
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
המלצות טיולים בארץ
המתוקים של ענבל - מארזים ממותגים ומתוקים