טיפים לעיצוב ברכת כלה

תקופה מאושרת בחיי הזוגות היא החתונה, יחד עם הקלטת ברכת כלה, כלות ישראל בוחרות עיצוב ברכת כלה לצורך שמירת מזכרת ויזואלית מברכת כלה.
איך לעצב ברכת כלה? אילו רעיונות לברכת כלה הם להיט בקרב הזוגות? האם מבצעים גם ברכת חתן?

יחד עם ההקלטה באולפן הקלטות: עיצוב אישי, ברכת כלה על גבי דיסק!


בחרתן נוסח לברכת כלה? החלטתן להקליט ברכת כלה? עכשיו תוכלו לחשוב על עיצוב ברכת כלה.
אפשרות מעולה המתאימה לברכת כלה היא הדפסת ברכת כלה על גבי דיסק DVD או דיסק CD, האפשרות הזו מתאימה לא רק בגלל שהקלטתן ברכת כלה באולפן הקלטות מקצועי אלא גם בגלל העובדה שבתקופת החתונה מצלמים תמונות איכותיות רבות ובהן ניתן להשתמש לעיצוב ברכת כלה על הדיסק.

מקום המאפשר עיצוב אישי לברכת כלה על גבי דיסק הוא "אולפני לי-רון", לאחר שהקלטתן את ברכת הכלה האולפן יוכל להכין עבורכן דיסק עם תמונות שתבחרו, טקסט ברכת הכלה או חלק נבחר מהטקסט, שמות הזוג ועוד.
מכוון והקובץ של ברכת הכלה יהיה אצלכם ללא קשר לדיסק, על גבי הדיסק אולפן ההקלטות יוכל לצרוב כל קובץ: ברכת הכלה המוקלטת, קליפ חתונה, קליפ ברכת כלה, תמונות לפני החתונה וקבצים נוספים שתבחרו לצורך מזכרת.

ברכת כלה מוקלטת משולבת בקליפ עם הנוסח הנבחר


לאחר הקלטת ברכת כלה תקבלו את קובץ ההקלטה, עם קובץ ההקלטה ניתן לבצע דברים רבים מלבד ההשמעה לפני החופה.
יחד עם ברכת הכלה ניתן להתאים קליפ בעריכה מקצועית בהשתתפות הכלה, המשפחה והחברים או הכלה והחתן בלבד.
את הקליפ תוכלו לשמור כמזכרת ארוכת טווח, להציג למשפחה והחברים, להשתמש בקליפ כהזמנה לחתונה ואפילו לנסות רעיון מקורי ולהציג את הקליפ לאורחים לפני החופה כרעיון חדשני במקום השמעת ברכת כלה מוקלטת – כל האפשרויות פתוחות בפניכן.

מעצבי ברכות כלה
אפשרות נוספת הקיימת כבר עשרות רבות של שנים היא ברכת כלה מעוצבת, ברכת הכלה אותה בחרתן ומשולבת בצורות ויזואליות שונות.
בישראל ישנם מעצבות ומעצבי ברכות כלה המאפשרים לכן להציג את ברכת הכלה בחופה או פשוט לשמור למזכרת בבית.
מכוון וכלות רבות נפרדות מהלחץ הגדול של הקראת ברכת כלה לפני קהל רב ומקליטות את הברכה, לעיצוב ברכת כלה יכולה להיות משמעות סמלית.
מכוון ומדובר על טקסט, ברכת הכלה מאפשרת מגוון רחב של עיצובים: בדים, צלחת, עץ, ברכת כלה מודפסת ועיצובים רבים אפשריים ע"י מעצבים שונים.

מה לגבי ברכת חתן?
מגמה הולכת וגוברת היא הקלטת ברכת חתן, זוגות רבים בוחרים בברכת חתן יחד עם ברכת כלה לצורך חיזוק הזוגיות ורצונות שונים של הזוג לשוויון והדדיות.
יחד עם העיצוב לברכה של הכלה, ניתן לעצב ברכת חתן מכל שהוא: לכלול חלק מברכת החתן על גבי הדיסק או בדיסק נוסף לבחירתכם או לשלב את ברכת החתן המוקלטת בקליפ.

רישום המלצה חדשה
רישום עסקים לאתר
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בחול