מדוע אנחנו צריכים לרכוש ביטוח תאונות אישיות ומה חשוב לדעת עליו

 

ביטוח תאונות אישיותברגע אחד של חוסר תשומת לב, אנחנו יכולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם בעיה קשה אשר תלווה אותנו במשך שנים. אנחנו לא מצפים לכך, בוודאי לא מקווים לכך, אך לצערנו זה יכול לקרות, ואז אנחנו צריכים שיהיו לרשותנו כל הכלים והאמצעים, בשביל להתגבר על הבעיה או לפחות, לחיות לצידה מבלי שזה ישפיע על כל ההיבטים בחיים שלנו.

 

לצערנו, מדי יום אנחנו יכולים למצוא את עצמנו עוברים תאונה כזו או אחרת בבית, מה שעלול לגרום לפציעה, חבלה, נזקים פיזיים ואפילו נפשיים. יש תאונות שאנחנו יכולים להתגבר על הנזק שהן גורמות לנו במהרה, אך יש תאונות שגורמות נזק ממושך, לעיתים בלתי הפיך, ודורשות מאיתנו לעבור טיפול ארוך ומתמשך.

 

באופן טבעי, זה יכול להשפיע על החיים שלנו בצורות שונות. תאונה אחת יכולה להשפיע על היכולת שלנו לתפקד, היכולת שלנו לעבוד ולפרנס את המשפחה שלנו, על שגרת החיים שלנו ביום יום. תאונות יכולות לגבות מאיתנו עלויות לא קטנות בשביל שנוכל לטפל בעצמנו, מה שכמובן ישפיע על היכולות הכלכליות שלנו לאורך זמן. לשם כך אנחנו צריכים לרכוש פוליסת ביטוח תאונות אישיות

 

מה זה ביטוח תאונות אישיות ואיך זה יכול לעזור? 

ביטוח תאונות אישיות, כפי שניתן להבין מהשם, זו פוליסה שמגינה עלינו במקרים שאנחנו עוברים תאונות שמוגדרות אישיות, כלומר לא תאונות דרכים או עבודה. לרוב מדובר על תאונות שנערכות במתחם של הבית שלנו, למרות שהביטוח עצמו מכסה אותנו גם במקרים אחרים, לאורך כל שעות היממה, בין אם אנחנו נמצאים בבית או בכל מקום אחר.

המטרה היא, שאם חס וחלילה קורה לנו, על מנת שלא נצטרך לשאת בהוצאות של הטיפול לבד, נוכל להיעזר בפוליסה בשביל לקבל תמיכה כלכלית. חשוב לומר, הפוליסה מכסה אותנו גם אם אנחנו מכוסים כבר על ידי פוליסות ביטוח אחרות (למשל, אם יש לנו פוליסה ספציפית שיכולה לכסות אותנו על הנזק שנגרם לנו, הרי עדיין נוכל להשתמש בפוליסת ביטוח תאונות אישיות במקביל).

אילו מקרים מכסה הפוליסה ובאיזו אופן

נתחיל מהסוף. הפוליסה מכסה אותנו בסכום פיצוי קבוע מראש. הסכום נקבע על פי הכיסויים שאנחנו רוכשים, כאשר כל אחד ואחת שרוכשים פוליסה, יכולים לקבוע מפני מה הם רוצים שהפוליסה תכסה אותם ובאילו סכומים. מרבית הפוליסות מספקות אפשרות לצרף בן או בת זוג.

 

בעיקרון, פוליסת ביטוח כזו, תומכת בכל מקרה אנחנו מעורבים במקרה בו נגרם לו נזק, כאשר חלק מהפוליסות מתייחס גם למקרים של פיגועי טרור או מלחמה. מעבר לכך, הרי שהפוליסה מכסה תאונות ביתיות מסוגים שונים וכן שעלולות להיגרם בנסיעות, בתי מלון או כל מקום אחר בו אנחנו נמצאים.

 

למה אנחנו צריכים את הביטוח ואיך רוכשים פוליסה בצורה נכונה

ההסבר למה אנחנו צריכים את הפוליסה, הוא מאוד פשוט. כך אנחנו יכולים לחסוך לעצמנו לא מעט עלויות לאורך זמן, בפרט בכל מה שקשור לטיפול הרפואי שנידרש לקבל בעקבות התאונה, וכן נוכל למנוע מבני המשפחה שלנו את העוול הכלכלי אשר יכול להיות מוטל עליהם. בין אם זה בהקשר של הטיפול ובין אם זה בהקשר של שיקום או כל מה שיידרש לאחר מכן.

 

על מנת לרכוש פוליסה בצורה נכונה, רצוי לבחון 3 נקודות עיקריות:

ראשית, מה הפוליסה מכילה מבחינת תנאים, דרישות, עלויות כספיות וכמובן גובה כיסוי של הפוליסה.

שנית, יש לבחון מתי אפשר להפעיל את הפוליסה, תוך כמה זמן ממועד רכישתה ובאילו תנאים.

שלישית, יש לבחון את סוג ואיכות החברה ממנה רוכשים את הפוליסה, עד כמה היא נחשבת אמינה ושירותית.

 

 

 

 

 

תכשיטים נגד עין הרע
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
רישום עסקים לאתר
המלצות טיולים בחול
רישום המלצה חדשה