איך בוחרים מורה נהיגה? טיפים חשובים

שיעורי נהיגההרבה תלמידים לנהיגה אינם מרוצים ממורה הנהיגה שלהם. מדוע הם מאוכזבים? חלקם חושבים ששיטות הלימוד שלו לא טובות, הוא לא נותן מספיק שיעורים, לא משיג להם טסטים ועוד. המצב יכול להיראות אחרת. לבחור מורה נהיגה הוא החלק החשוב ביותר בתהליך הוצאת רישיון נהיגה. מורה נהיגה טוב באמת יאפשר לחיסכון משמעותי בהוצאות על שיעורים מיותרים ועל טסטים. מורה כזה גם ידע איך להעביר את משך השיעור בכיף ובהנאה – כמו שזה אמור להיות. זכרו שמורה נהיגה הוא מי שאמור ללמד אתכם לנהוג נכון ושהדרכה שגויה תוביל אתכם לנהוג בצורה שגויה ומסוכנת.

איך בוחרים מורה נהיגה?

יש מבחר גדול של מורי נהיגה, אבל אתם בוודאי מעוניינים במורה טוב שילמד אתכם בצורה הנכונה ביותר, וגם יעשה זאת באווירה טובה במשך השיעור. אז איך מוצאים מורה כזה?

 

קודם, כדאי לבדוק עם חברים, מכרים ובני משפחה

שאלו אותם היכן למדו נהיגה, באיזה טסט עברו וכמה שיעורים לקחו. אם תלמיד לא עובר כמה וכמה טסטים, הבעיה היא לא בהכרח אצל המורה ויכול להיות אצל התלמיד. בקשה המלצות מכמה תלמידים שלמדו אצל אותו מורה ורק אז קבלו החלטה לגביו.

 

אחרי שבוחרים מורה שנראה מתאים ומקצועי, אפשר לקחת אצלו שיעור ניסיון. במהלך השיעור תבינו את אופי המורה ואת דרכי הלימוד שלו והאם הוא המורה המתאים. וודאו שלא מדובר במורה שלא נוח לכם איתו מכל מיני סיבות. אם אפשר, נסו להצטרף לשיעורים של חברים שכבר נמצאים בשלב מתקדם של הלימוד ובדקו איך המורה עובד איתם ברגעים לחוצים יותר – האם הוא מעודד אותם ומכין אותם לטסט כמו שצריך.

 

כדי למנוע מריבות מיותרות ולא נעימות, זכרו לבקש מהמורה חשבונית אחרי כל תשלום - חבל להיכנס לוויכוחים או להסתכן בתשלומים מיותרים. עקבו באופן מסודר אחרי שיעורי הנהיגה וכל התשלומים.

 

המלצות, ושוב – המלצות. החלטתם ללמוד נהיגה? תחילת שאלו חברים ובני משפחה איך הם התרשמו מהמורה. לפני שאתם בוחרים להתחיל ללמוד עם המורה, וודאו שהיו מרוצים ושקיבלו שירות שענה על ציפיותיהם. הניסיון מראה שהמלצות הן הדרך הטובה ביותר לקבל שירות טוב.

 

הרבה תלמידים בוחרים מורה נהיגה שמציע שיעורים במחיר נמוך, וזה משהו שכדאי להיזהר ממנו. זכרו שכשמתחילים ללמוד נהיגה, אין לדעת כמה שיעורים יידרשו כדי לעבור את הטסט. מספר השיעורים הנדרש תלוי ברמה המקצועית של המורה וגם ברמת האמינות שלו.

 

מורה נהיגה המציע מחיר נמוך עלול לתכנן לכם מספר שיעורים גדול כדי לפצות על המחיר הנמוך וליצור מצב שבו שההוצאה הכוללת גבוהה משמעותית מכפי שהיתה יכולה להיות היה מדובר במורה שהשיעורים שלו מעט יותר יקרים, אך הוא מלמד היטב ומגדיל את סיכויי התלמיד לעבור את הטסטים הראשונים. לא בכדי אומרים שמה שזול עולה יקר.

 

מקום מסודר. וודאו שבית הספר שבו עובד המורה הוא בעל מוניטין ונגיש ברוב שעות היממה, כך שבמידה שתופיע בעיה כלשהי במהלך לימודי הנהיגה, יהיו אנשי קשר של בית הספר שיפתרו אותו. כך למשל, אם המורה לא יוכל להגיע ביום מסיום לשיעור שנקבע, בית הספר יחליף אותו במורה אחר על מנת לא לעכב את רצף הלימוד, תוך שהוא מוודא שהמורה המחליף משתמש בשיטות לימוד זהות.

 

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

פרסום עסקים חינם או מקודם בתשלום

המלצות טיולים בארץ

המלצות טיולים בחו"ל

בלוג - כתבות מאמרים וטיפים בתחומים שונים

פרסום עסקים חינם

קידום משולב בגוגל ואתר המלצה - פרסום עסקים מתקדם

טיפים לעסקים

מתכונים מומלצים

אינדקס עסקים והמלצות בפריסה ארצית ובתחומים שונים

 

מעוניינים לפרסם מאמר באתר המלצה?

חייגו 0722-400-400 או שלחו מייל ל info@hamlatza.co.il ונחזור אליכם בהקדם

התקנת מצלמות אבטחה 2
תכשיטים נגד עין הרע
המלצות טיולים בארץ
המלצות טיולים בחול
המלצות טיולים בארץ