מגדל דונה, רח' בית הדפוס 20, גבעת שאול, ירושלים    טלפון: 02-5484000   פקס: 02-5484004   

הוספה למועדפים המלץ על עסק זה שלח למערכת תלונה על בעל העסק


דירות באשקלון

במשך שנים העיר אשקלון, עמדה בצילה של שכנתה אשדוד. בזמן שנמל אשדוד, ההגירה של תושבים מהדרום, שפלה ומרכז אל העיר הרחיבו את האוכלוסייה שלה, הגידול במספר התושבים בזכות העלייה הרוסית, וכן הצלחתן של קבוצות הספורט השונות והקמתם של מרכזי תרבות שונים הפכו את אשדוד לסיפור הצלחה, אשקלון קצת נשארת מאחור.

 

אך אשקלון, אשר שוכנת גם היא לחופו של הים התיכון לא נשארת מאחור. במהלך הזמן הוקמו בה מרכזי תרבות, מוסדות חינוך, מוסדות אקדמיים, הורחבו בה שכונות והוקמו בה גם שכונות חדשות כמו אשקלון הצעירה. כל אלה משכו אל העיר זוגות צעירים רבים אשר חיפשו איכות חיים, חינוך ברמה גבוהה, חיי תרבות ופנאי מלאים מבלי שיצטרכו להתגורר במרכז הארץ או במטרופולינים אחרים.

 

עליית מחירים באשקלון

 

למרות עליית מחירי הנדל"ן אשר לא פסחה גם על העיר, רכישת דירה באשקלון הפכה עם השנים להרבה יותר רלוונטית ואטרקטיבית עבור משפחות וזוגות צעירים, זאת בזכות אפשרויות מגוונות שכוללות בין היתר, דירות בהנחה, מבצעים שונים על דירות ומגוון הסדרים המאפשרים לרכוש דירות במחירים זולים יותר ממקומות אחרים. לעיתים מדובר ברכישת דירה במחיר מוזל בתור הצעה של חברת הבנייה או הקבלן ובחלק מהמקרים מדובר על מבצע או הנחה שהמדינה מציעה, הן על מנת להקל על זוגות צעירים לרכוש דירה והן על מנת לעודד רכישת דירות מחוץ לגוש דן.

 

התפתחות אשקלון הצעירה

 

אשקלון הצעירה היא דוגמא קלאסית לשכונה שמיועדת למשפחות וזוגות צעירים שמחפשים איכות חיים, מרחק נסיעה של שעה-שעה וחצי מתל אביב. בשכונה זו אפשר למצוא בנייני רבי קומות מפוארים, ממוקמים בתוך אזור ירוק שמציע פארקים, גינות וגני שעשועים לילדים.

 

באזור זה ממוקמים בתי ספר ברמה גבוהה וכן מרכזים מסחריים שונים. אזור זה נועד למשוך אליו אוכלוסיות חדשות, צעירות יותר וגם מבוססות יותר. הכל באמצעות רכישת דירה באשקלון במחיר מוזל. אשקלון הצעירה היא דוגמא לשכונה מוצלחת בעיר שהפכה למודל הן עבור שכונות אחרות והן עבור יישובים אחרים בישראל, אשר מחפשים דרכים כיצד למשוך אליהם משפחות צעירות.

 

אם אתם מחפשים דירה בהנחה באשקלון, דירה שתתאים לצרכים שלכם, זה הזמן ליצור קשר עם דונה. חברת דונה מתמחה בבניית מבנים שמתאימים לקהל הרחב ובפרט למשפחות וזוגות צעירים. אנחנו, בין היתר, אחראים על בניית מבנים באשקלון הצעירה.

 

למידע נוסף על פרויקט דונה באשקלון

רישום המלצה חדשה
תכשיטים נגד עין הרע
המלצות טיולים בארץ
רישום עסקים לאתר
המלצות טיולים בארץ