בעיות רטיבות? חפשו המלצות על אינסטלטור

לעתים לוקח זמן עד שאנחנו שמים לב לכך שעולה ריח מבחיל של צחנה מפתחי הביוב בבית. ייתכן גם שאנחנו דוחים במשך ימים ארוכים את הטיפול בסתימה בכיור, כי זה "עדיין סביל" – וחבל, כי מדובר בבעיות די מבאסות שהופכות את היומיום לפחות נעים ונוח. מדובר בבעיות שלא קשה לפתור (לא על ידי אינסטלטור מקצועי). בעזרת שירותי אינסטלציה מקצועיים יהיה אפשר לטפל בבעיה ולשוב לחיות חיים נעימים יותר.

איך בוחרים אינסטלטור?

הבית סובל מבעיות רטיבות? בעיה מהסוג הזה אינסטלטור אמין יוכל לפתור, אולם לפני שבוחרים אחד, כדאי לקחת בחשבון מספר דברים:

כדאי לקבל המלצות מאנשים שכבר קיבלו שירותים מהאינסטלטור. אפשר לגלוש בפורומים באינטרנט ולבדוק מה גולשים כתבו על האינסטלאטור. המלצות מחברים וקולגות על אינסטלטור טוב שאת שירותיו קיבלו לאחרונה הוא אף פעם לא דבר שרע לקבל.

אין להפחית מחשיבותו של ניסיון, שכן אינסטלטור מנוסה כנראה ראה בחייו המקצועיים בעיות שונות, וסביר שגם נתקל בבעיה המסוימת שלכם, ושהוא מסוגל לטפל בה במהירות ובמקצועיות. ניסיון הוא דבר חשוב וכדאי לברר כמה שנות ניסיון צבר האינסטלאטור המדובר. מלבד זאת, אפשר לבצע סקר שוק, לבדוק את המחירים הממוצעים עבור איתורי נזילות, פתיחות של סתימות ביוב וכו', ובהתאם לכך לבחור. אולי לא כדאי לבחור אינסטלטור המציע מחיר נמוך מדי (למרות שיכול להיות שבסך הכל מדובר באינסטלאטור מתחיל שיוכל לפתור את הבעיה שלכם לא פחות טוב מאינסטלאטור ותיק).

מובן שהאינסטלאטור שאתם בוחרים צריך להיות מקצועי. מלבד היכרות עם סוגי התקלות הנפוצות יותר והנפוצות פחות, עליו לדעת גם להשתמש בכלי אינסטלציה קלאסיים ומתקדמים לטיפול בעניינים כמו בעיות רטיבות ונזילות.

סתימה בביוב – מה עושים?

ביוב סתום הוא סכנה בריאותית ליושבי הבית, והוא פוגע אף באיכות החיים ובסדר היום השוטף של הדיירים. אף אחד לא אוהב כשנסתם לו הביוב – ולכן כדאי לפתור את הבעיה במהירות. מדוע נסתם הביוב? לעתים זוהי צנרת בלויה שצריך להחליף ולפעמים מדובר בשימוש אינטנסיבי המוביל לסתימות. הצטברויות של מגבונים, מי שופכין ופסולת מסוגים שונים מביאים בסופו של דבר לסתימת הביוב. אינסטלטור מקצועי ידע לאתר את הבעיה ולפתור אותה בהקדם.

סתימות ביוב – שיטות פיתרון

אינסטלטור מומחה אינו חושש מעבודה קשה, גם כאשר בעבודות כמו פתיחה של סתימות ביוב עסקינן. יש שיטות שונות לפתיחת ביוב סתום. לעתים משתמשים בביובית העוזרת בפתיחת סתימות חמורות. ביובית היא משאית עם מיכל גדול ומנוע חזק לשאיבה עוצמתית של תכולת הביוב – המאפשרת את פתיחת הסתימה. ניתן גם להשתמש בשיטת הניקוי הידני – דרך ניקוי יעילה אם מדובר בסתימת ביוב קלה. בעזרת שיטה זו, האינסטלאטור יכול לאתר תקלות בצנרת.

זה לא סוד שבעיות אינסטלציה תמיד גורמות לחוסר נוחות ואף לרמת היגיינה נמוכה. רצוי לטפל בבעיות אינסטלציה במהירות האפשרית – אחרת, קיים הסיכון שהבעיה תתרחב ותדרוש עבודה רבה יותר, שגם תדרוש זמן רב יותר וכמובן גם תעלה יותר.

בין אם אתם מזמינים אינסטלטור ותיק או אינסטלטור מתחיל – חשוב לוודא שמדובר באיש מקצוע שמכיר ויודע את העבודה. טיפול לא מתאים בבעיות ביוב ואינסטלציה עשוי להחריף את הבעיה ולגרום לכך שהיא תחזור בגרסתה הנוראית יותר.

 

פרסום מאמרים וכתבות

מעוניינים לפרסם מאמר באתר המלצה? 

חייגו 0722-400-400

או שלחו מייל ל info@hamlatza.co.il ונחזור אליכם בהקדם

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

נותני שירות לבית ולגן

המלצות טיולים בארץ

המלצות טיולים בחו"ל

בלוג - כתבות מאמרים וטיפים בתחומים שונים

פרסום עסקים חינם

קידום משולב בגוגל ואתר המלצה - פרסום עסקים מתקדם

טיפים לעסקים

מתכונים מומלצים

אינדקס עסקים והמלצות בפריסה ארצית ובתחומים שונים

 

 

האחים תמם עבודות איטום
התקנת מצלמות אבטחה 2
רישום עסקים לאתר
המלצות טיולים בחול
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה