איך יודעים שאינדקס הוא חינמי?

 

פרסום עסקים חינםאחד הכלים הטובים ביותר לצורך פרסום עסקים באינטרנט, הם אינדקסים המציעים לבעלי עסקים ומקצוע בתחומים שונים, לפרסם את עצמם, על מנת שקהל הגולשים אשר נכנס לאינדקס יוכל למצוא אותם או להבדיל, כאשר הם גולשים יחפשו תחום עסקי או מקצועי מסוים בגוגל, אז הם יוכלו להגיע אל העמוד שלהם באינדקס. האופציות הקיימות הן, פרסום חינם לעסקים או פרסום בתשלום.

 

הרבה מאוד בעלי עסקים ובעלי מקצוע, לא תמיד שמים לב ולא תמיד מודעים לעובדה, שהפרסום באינדקסים מסוימים, איננו באמת חינם כפי שזה מוצג וכשהם בוחנים את הפרסום אחרי זמן מה, מופתעים לגלות שהוא נעלם ולמעשה הם אינם מופיעים עוד באינדקס. לכן חשוב מאוד להקפיד ולשים לב שאכן האינדקס מציע פרסום חינם לעסקים ומה זה אומר.

 

לפני שאנחנו נסביר איך יודעים שהפרסום הוא חינמי ומה זה אומר, חשוב לציין שבאתר שלנו "המלצה", אנחנו מספקים פרסום בחינם לכל מי שמעוניין בכך, בעל עסק או בעל מקצוע, כאשר מי שרוצה יכול לשדרג את הפרסום בעלות כספית. מי שבוחר לא לעשות זאת, אזי שלא יצטרך לשאת שום עלויות, הוא יופיע באינדקס שלנו כמובטח, ללא תשלום.

לפרסום עסק לחצו כאן

מה זה פרסום חינמי באינדקס?

לפני שנסביר איך אנחנו יודעים שהפרסום הוא אכן בחינם, חשוב להבין מה זה אומר בעצם פרסום חינמי באינדקסים.

פרסום חינמי זה אומר, שכל אחד יכול לרשום את העסק שלו לאינדקס, ללא עלות וללא תנאים (אלא אם מדובר על תנאים שהאינדקס מכתיב במקרה שיירשמו אליו רק עסקים מתחום מסוים או תנאים אחרים שקשורים לאופי של העסק). האינדקס לא מתחייב בהכרח שהוא יספק לעסק אמצעי פרסום כאלה ואחרים, אלא הוא מתחייב שכל אחד יוכל לרשום את העסק שלו והגולשים יוכלו למצוא אותו שם.

 

בדרך כלל, פרסום חינמי כולל את שם העסק, פרטי התקשרות מלאים, תוכן טקסטואלי אודות העסק, תמונות ולעיתים גם סרטונים, קישורים לאתר של העסק וכן לחשבונות ברשתות חברתיות ועוד. כמובן שכל אינדקס מציע אופציות שונות בהתאם לאופן בו הוא בנוי ובהתאם למאפיינים ולנתונים שהוא רוצה לספק לגולשים שלו.

 

חשוב לציין, עצם זה שאינדקס לעסק מסוים פרסום בחינם זה לא אומר שהוא לא יכול להציע לעסקים גם פרסום בתשלום. כך האינדקס מייצר הכנסות. במקרה כזה, סביר להניח שכל מי שמפרסם בתשלום יזכה לפרסום רחב יותר וכן יופיע במקומות הרבה יותר בולטים וניגשים מאשר עסקים שבחרו במסלול חינמי.

איך נזהה אינדקס חינמי?

בראש ובראשונה, אנחנו צריכים לקרוא את האותיות הקטנות בתהליך הרישום. בדרך כלל, עסקים שמציעים רישום חינמי, דואגים להבליט זאת ואם הם יש מגבלות ותנאים, אז הם יציינו זאת. חשוב לשים לב לכך. למשל, ישנם אינדקסי שמציעים תקופת ניסיון בחינם ולאחר מכן יש לשלם. באופן טבעי, אם האינדקס דורש אמצעי תשלום בעת תהליך הרישום, אפילו אם הם מציינים שלא ייעשה שימוש באמצעים, אפשר להניח שיש אותיות קטנות שמלמדות שבעתיד אכן יגבה תשלום עבור הרישום והפרסום באתר.

 

שנית, אנחנו יכולים לבדוק מה הם אמצעי הפרסום שהאינדקס מציע. אם מדובר על פרסום סטנדרטי, סביר להניח שמדובר בפרסום חינמי. מצד שני, אם מדובר על מוצרים ושירותי פרסום שונים, אזי שאנחנו יכולים להניח שמדובר בהוצאה כספית שהאינדקס גובה. שוב, יכול להיות שייגבה תשלום במסגרת מסלול מסוים, אך זה לא אומר בהכרח שאין אופציה למסלול חינמי במקביל.

 

שלישית, חשוב לבחון את כל התנאים והמגבלות שהאינדקס מציב, כולל אם הוא מציין שייתכן מאוד ובעתיד ייגבה תשלום עבור השירות. אז אנחנו יכולים לצאת מתוך נקודת הנחה שבשלב מסוים, אכן אנחנו נידרש לשלם עבור הפרסום באתר.

כאמור, באתר שלנו, אפשר ליהנות ממסלול חינמי לגמרי, לצד מסלול משודרג בעלות כספית. כל מי שמעוניין לפרסם את העסק שלו אצלנו יכול לעשות חושבים מה משתלם לו והאם הוא מעוניין בפרסום חינמי או בתשלום.

 

בהחלט יש לא מעט מקרים, בהם הפרסום בחינם יכול להספיק, כל עוד מבצעים אותו בצורה נכונה ומשתמשים בו באופן שאכן ישרת את המטרות של העסק לצורך פרסום וחשיפה. אופציה של רישום באינדקס, היא עוד כלי בארגז הכלים של העסק לפרסום באינטרנט.

 

 

 

פרסום מאמרים וכתבות

מעוניינים לפרסם מאמר באתר המלצה? 

חייגו 0722-400-400

או שלחו מייל ל info@hamlatza.co.il ונחזור אליכם בהקדם

 

נושאים נוספים באתר "המלצה" שאולי יעניינו אתכם:

 

 

 

 

 

 

 איתמר גולדשטיין טיפול רגשי
המלצות טיולים בחול
רישום המלצה חדשה
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
האחים תמם עבודות איטום