אטרקציות ביער השחור

אטרקציות ביער השחורבעת האחרונה, העיר השחור שבגרמניה מתקדם לעבר היעד הראשון במעלה עבור משפחות ישראליות המבקשות לנפוש ביעד כלשהו באירופה, שאינו רחוק מדי מביתם האהוב שבארץ ישראל הלא-שלמה. יעד זה מבסס מעמדו במהירות, אולם ישנן סיבות מוצדקות לכך.

האם באמת קיים קסם אמיתי ביער השחור?

אם כן, מהו אותו קסם? ובכן, לא נותיר אתכם במתח משך זמן רב מדי ונחשוף כאן את העובדה הנהדרת שאותו יער שחור מאגד בו מבחר מרשים של אטרקציות המתאימות לכל שכבת גיל שהיא, כולל פארקי שעשועים לגדולים ולקטנים, קניות, צימרים יפים, עיירות ציוריים, כפרים מקסימים, נסיעות בדרכי נוף עוצרות נשימה, מרחצאות, טיולים נחלים, מוזיאונים, מפלים, רכבלים ובוודאי שעוד יותר מכך.

 

היער השחור נחשב ליעד תיירותי מהמובילים בגרמניה ורבים משלבים אותו בטיול משולב במדינות הנפלאות, שוויץ, אוסטריה או צרפת. ישנו עניין ניכר במקום זה, שהוא, בעיקרו – נופים וטבע מפעימים. יער זה הוא יער מרתק, מגוון וצבעוני במיוחד, שאינו מבייש אף יער אחר שאי פעם יצא לכם לבקר בחייכם הקצרים או הארוכים. טיול ביער השחור יאפשר לכם להיחשף לכפרים ציוריים ולערי חמודות, לתושבים חברותיים, למסע פולקלור מרתק, לאגמים ולשעוני קוקיה (שכן היער השחור ידוע בעבודה הכנת שעוני הקוקיה וסביר להניח כי תיתקלו במהלך טיולכם בבתי מלאכה רבים העוסקים ביצירת שעונים מסוג זה) – שללא ספק יהיו המזכרת הטובה והמרגשת ביותר שתוכלו להשיג באזור. פרייבורג ובאדן-באדן הן ערים יפות ומרכזיות באזור זה. גם אגם קונסטנץ ואגם טיטיזי אלו יעדים שלא כדאי לכם לפספס במהלך ביקורכם במקום.

 

עוד סיבה להגעתם של מטיילים כה רבים ליער השחור היא מיקומו האסטרטגי על גבול שווייץ, גרמניה וצרפת; על כן, ביקור ביער זה כולל בדרך כלל ביקור בכל שלושת מדינות אלו שצוינו לעל.

 

השילוב המופלא של סיור בעיירות ציוריות ובכפרים פסטורליים, נוסף על ביקור מופלא בערים גדולות יותר, עושה את הביקור הזה מגוון ותוסס יותר מכפי שיכול היה להיות. אל תפספסו היכרות מדהימה עם ערים כגון פלדברג, לודאו, טריברג, טודטמוס, שנואלס, בונדורף, לנצקירש, פרוידנשטאדט, קולמאר, שטרסבורג ועוד רבות וטובות אחרות.

 

כדאי לבקר ביער השחור גם על-מנת לחוות את סגנון הלינה הייחודי – לינה חלומית בעיירות פסטוראליות מוקפות אגמים, נחלים, נהרות, נוף ירוק במיוחד והרים מרהיבים. סגנון הבתים המיוחד והייחודי ליער השחור, הכולל עיצוב עץ, משרה אווירה שאינה פוחתת מזו הלקוחה מאגדות הילדים המוכרות לנו.

 

היער השחור אינו מייעד לכם מטרה מסוימת להגיע אליה או משהו מיוחד להשיג, שכן הנסיעה והמעבר בדרכי הנוף המופלאות היא החוויה עצמה – היא הטיול שאתם משתוקקים אליו כל-כך ועורגים אליו כאשר אתם נמצאים בשגרת העבודה האפרורית והיומיומית שאתם מנסים שלא לטבוע בה. כמה בני מזל אנו על שיש באפשרותנו לבקר ביער השחור, על נופיו עוצרי הנשימה, המותירים במוחנו חותם שלא במהרה יישכח.

 

ניתן לסכם כעת ולומר כי היער השחור הינו יעד פופולארי בכל עונות השנה ולא רק בחורף (על אף שזה מה שרבים נוהגים לחשוב ואף לטעון). אם עדיין לא ביקרתם ביער השחור, נמליץ לכם שלא להמתין יותר מדי ולא לבזבז את זמנכם לריק על פעולות שלא תקדמנה אתכם לשום מקום. גם אם כבר ביקרתם במקום, תוכלו להגיע שוב, כי היער השחור תמיד ירגש אתכם מחדש.

 המלצות טיולים בחול
המלצות טיולים בארץ
רישום עסקים לאתר
רישום המלצה חדשה
המלצות טיולים בארץ