טיפים איך לשפר את אוצר המילים שלי

איך לשפר את אוצר המילים שלך? איך לדעת אם יש לך אוצר מילים רחב או לא? כל הטיפים פה!

1. שמור מילון בקרבת מקום

2. קרא עיתונים ומגזינים ספרותיים

3. האזינו לספרי שמע נוספים

4. למד מילה אחת חדשה בכל יום

 

אנו חושבים שאחת המיומנויות החשובות ביותר שיכולות להיות לך בארסנל שלך היא אוצר המילים שלך. זה יעזור לך לשפר את הכתיבה שלך בצורה דרסטית. אנחנו הולכים לעבור על כמה טיפים כיצד לשפר את אוצר המילים.

 

1) קראו! קריאה היא אחת הדרכים הטובות ביותר לבנות את אוצר המילים שלך, כי כשאתה קורא, לא רק שאתה קורא, אלא שאתה גם קורא מילים מאתגרות יותר מהמילים בספר טיפוסי.

 

2) השתמש בכרטיסי פלאש או בקבוצות לימוד! כרטיסי פלאש הם דרך מצוינת ללמוד מילים ספציפיות מחוץ להקשרן, כך שכאשר הן עולות שוב בשיחה או בעת קריאתן הן יהיו בלתי נשכחות יותר. קבוצות לימוד עם חברים יכולות גם להועיל כי זה יאלץ את כולם להרחיב את אוצר המילים שלהם על ידי הסבר מה המשמעות של דברים או פשוט על ידי תיאוריות יותר

אחת הדרכים הטובות ביותר לשפר את אוצר המילים שלך היא על ידי קריאה נוספת.

 

אם אתה רוצה להתחייב לתהליך שיטפח את אוצר המילים שלך, אז אני ממליץ להגדיר טיימר ל-20 דקות ולקרוא ממגוון מקורות.

בנוסף להגדלת אוצר המילים שלך, זה גם יעזור לך להיכנס למחשבה של להיות קורא וכותב טוב יותר.

קריאה היא אחת הדרכים הטובות ביותר לחדד את הכישורים המילוליים שלך ולהרחיב את בסיס הידע שלך. כאשר אנו קוראים אנו נעשים רהוטים יותר, אנו לומדים על נושאים חדשים ונהנים משפה אמנותית שלא ניתן לשחזר בדרך אחרת.

איך לדעת אם אוצר המילים שלי רחב או לא

כדי לדעת אם אוצר המילים שלך רחב או לא, עליך לנתח את ארבעת ההיבטים הבאים.

1) גלה כמה מילים אתה מבין בשפה.

2) גלה כמה מילים אתה יודע בשפה.

3) גלה בכמה מילים אתה משתמש בשפה.

4) גלה כמה מילים חדשות אתה לומד בכל יום.

 

אם מספר המילים שאנשים מבינים אך אינם יודעים גבוה ממספר המילים החדשות שהם לומדים, אז אוצר המילים שלהם אינו רחב מספיק ועליהם להתמקד בשיפורו על ידי קריאה נוספת ולמידה מאנשים אחרים המשתמשים באוצר מילים מגוון יותר. .

לכל אלה שמעוניינים לשפר את אוצר המילים שלהם, יש הרבה דברים שהם צריכים לזכור. עליהם להימנע ממילים כגון "אני" ו"עצמי". כמו כן, עליהם להימנע משימוש באותה מילה פעמיים במשפט.

 

חשוב להבין שלא ניתן לשפר את אוצר המילים בבת אחת. אתה צריך להתחיל בקטן ולהתקדם למעלה. אם אתה רוצה לשפר את אוצר המילים שלך, אתה צריך להתחיל בקריאה ובכתיבה יומיומית ובהדרגה להגביר את המורכבות של מה שאתה קורא וכותב עליו.

אוצר המילים הוא חלק הכרחי מהשפה. זוהי השפה העם שאנשים משתמשים בה כדי לתקשר זה עם זה. ככל שתשתמש יותר באוצר מילים, כך תוכל לתקשר טוב יותר עם עמיתיך

אדם בעל אוצר מילים גדול יוכל להתבטא בדרכים רבות יותר מאשר מי שאוצר המילים שלו מוגבל; הם גם יוכלו להבין יותר ממה שהם קוראים ושומעים.

 

הדרך שבה אדם יודע אם אוצר המילים שלהם מוגבל או לא יכולה להיעשות על ידי ניתוח האופן שבו הם מתקשרים בתוך קבוצת השווים שלהם. אם הם מסוגלים לבטא את עצמם היטב בהשוואה לבני גילם, אז ניתן לומר שאוצר המילים שלהם רחב; עם זאת, אם אנשים סביבם מופתעים כשהם אומרים משהו חדש, פירוש הדבר שאוצר המילים של האדם אינו

 איתמר גולדשטיין טיפול רגשי
תכשיטים נגד עין הרע
רישום עסקים לאתר
המלצות טיולים בארץ
התקנת מצלמות אבטחה 2