איך לבחור אולפן הקלטות להקלטת שיר קאבר?

כדי לבחור אולפן הקלטות להקלטת שיר קאבר חשוב לבחון מספר מאפיינים כדי להוביל להקלטה מוצלחת.
הקלטת שיר קאבר באולפן הקלטות מבוצעת כיום ע"י זמרים גדולים, זמרים מתחילים ואלפי ישראלים שאינם יודעים לשיר ומעוניינים להקליט שיר לאירוע.
מה חשוב שיהיה באולפן הקלטות בהקלטת שיר קאבר? ואיך השילוב של כל המאפיינים מובילים לשיר קאבר איכותי?

איך בוחרים אולפן הקלטות לשיר קאבר?

הקלטת שיר קאבר מבוצעת בישראל באולפני ההקלטות בישראל כבר עשרות שנים, עם פתיחת אולפני ההקלטות השונים גם לזמרים מתחילים ואנשים שאינם יודעים לשיר ומחפשים להקליט שיר לאירוע – התחרות על ליבם של המקליטים עלתה ובשוק קיימים אולפני הקלטות לשיר קאבר.

כדי שתוכלו לבחור אולפן הקלטות מומלץ להקלטת שיר קאבר, בחנו את הפרמטרים שיובילו אתכם להקלטה הטובה והיעילה ביותר:

 • בדקו האם מדובר באולפן הקלטות מקצועי, בשוק קיימים אולפני הקלטות בייתים או ניידים שאינם יכולים לספק את האיכות והניסיון המתאים להקלטת שיר קאבר באיכות גבוהה.

 • אולפן הקלטות מקצועי לשיר קאבר חייב לספק את תנאי ההקלטה הטובים ביותר, ממש כמו הזמרים הגדולים.
  אולפן הקלטות מקצועי יספק ציוד הקלטה וסאונד מתקדמים ובידוד אקוסטי איכותי מקיר לקיר.

 • אולפן הקלטות ללא מפיק מוזיקלי מנוסה דומה לקבוצה ללא מאמן מנוסה, מפיק מוזיקלי מומחה בשירי קאבר ידע לכוון אתכם לפני ההקלטה, ללוות אתכם לאורך כל ההקלטה, לעצור אתכם בנוקדות המתאימות ולתת דגשים ולבסוף אף לערוך את קולכם ולבצע עריכת סאונד.

 • אולפן ההקלטות המתאים לשירי קאבר צריך לדעת להכין את כל התנאים עבורכם לפני ההקלטה, לרבות מילות השיר המקוריות בגרסה מודפסת או דיגיטלית.

 • עריכת הסאונד והקול חייבת להתבצע בתוכנות עריכה מתקדמות, בנוסף למפיק המוזיקלי חייב להיות ניסיון רב בתוכנה איתה הוא משתמש. 

 • הקלטת שיר קאבר יכולה להתבצע בהקלטת יחיד, הקלטת דואט זוגית ואפילו הקלטת קבוצתית.
  מכוון וכל הקלטה והצורך שלה, אולפן הקלטות מקצועי לשירי קאבר חייב להתאים את עצמו לכל הדרישות ולמצבים בהם יש יותר מאדם אחד המקליט שיר קאבר.

 • מכוון ומקליטי שיר קאבר רבים אינם הזמרים הגדולים והמוכרים ביותר, הקלטת שיר קאבר חייבת להיות מוצעת במחיר נוח לכל כיס, בעלות שתאפשר לאנשים המעוניינים להקליט שיר קאבר אחד או יותר לממש את השאיפות והצרכים שלהם.

 • מקליטי שירי קאבר עשויים להתעניין בהפיכת ההקלטה לוויזואלית, כך למשל מקליטים רבים מבררים על קליפ לשיר קאבר, אולפן הקלטות המאפשר קליפ בעריכה מקצועית מציג יכולות אקסטרה ואפשרויות נוספות למקליטים.


כל התנאים התקיימו? מצאתם את האולפן ההקלטות שאתם צריכים!

אולפן הקלטות מומחה בהקלטות שיר קאבר הוא "אולפני לי-רון", אולפן הקלטות מקצועי ברמת גן, לאולפן ניסיון רב שנים בתחום הקלטות שירי קאבר מכל הז'אנרים ולכל סוגי הזמרים והאנשים שאינם זמרים כאחד.
אולפן ההקלטות כולל בתוכו את כל המאפיינים להקלטת שירי קאבר ובניצוחו של מפיק מוזיקלי עתיר ניסיון, יחד עם שיר הקאבר תוכלו להוסיף קליפ לשיר קאבר ובכך להפתיע קרובים או במידה ואתם זמרים או זמרות תוכלו לבנות בסיס טוב לקריירה מוזיקלית.
כל מה שצריך אחרי שהבנתם איך לבחור אולפן הקלטות, לעשות הוא לקבוע יום הקלטה, להגיע לאולפן ההקלטות ופשוט לשיר ללא חשש או לחץ.

רישום עסקים לאתר
המלצות טיולים בארץ
תכשיטים נגד עין הרע
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
המתוקים של ענבל - מארזים ממותגים ומתוקים