תרופות סבתא בכל התחומים

התעוררתם הבוקר עם כאבי ראש נוראיים והחלטתם להישאר בבית. עד כדי כך אתם מרגישים רע שגם ביקור אצל הרופא נשמע לכם בלתי אפשרי. ובכן, לא תמיד צריך לצאת מהבית כדי לעזור לעצמכם להרגיש טוב יותר. תרופות סבתא בכל התחומים הן תרופות מסורתיות וטבעיות שאינן מדעיות. בפעמים רבות, תרופת סבתא היא מוצר מזון המיוחסת לו השפעה חיובית עלינו, אך במקרים אחרים מדובר גם במשחות וחומרים לטבעיים למריחה, וטיפולים אחרים.

תרופות סבתא בכל התחומים שאושרו על ידי המדע

הסטטיסטיקה מראה שיותר מ- 70% מהאוכלוסייה לא ייגשו לרופא מיד כשהם מבחינים בתסמינים קלים של מחלות שונות. זאת מכיוון שהם מודעים לקיומן של תרופות סבתא בכל התחומים ויעדיפו לנסות להשתמש קודם במה שיש להם בבית, לפני פניה לרופא. ומה הפלא? כיום ישנן תרופות סבתא שאושרו כיעילות ביותר, הנה כמה מהן:

  • מרק עוף – אין כמו מרק העוף הבלתי מנוצח של סבתא. האם ידעתם שמעבר לתחושת החיבוק החמימה שמרק העוף מעניק, יש לו גם תכונות חיוניות של ממש! באוניברסיטת נברסקה נערך ניסוי שהעלה כי ביכולתם של מרכיבים רבים של מרק העוף, לעצור את תנועתם של תאי דם לבנים ספציפיים, המעוררים שחרור של גודש וליחה כתוצאה מהתקררות.

  • שמן דגים – אנחנו יכולים רק לתאר את אי הנוחות שאתם חשים כרגע, כשאתם נזכרים בכל הפעמים שסבתא שלכם הכריחה אתכם לשתות שמן דגים כשהייתם קטנים. ובכן, אין ספק שהיא ידעה בדיוק מה היא עושה. חומצות השומן שבשמן דגים מונעות מחלות לב, היווצרות של קרישי דם וטרשת עוקרים, ועוד. מחקר נוסף גילה ששמן דגים מסייע בתהליך גמילה ממכונות הנשמה, לחולים מונשמים.

  • שום – על תכונותיו הנפלאות של השום כבר דובר רבות; אכילתו בצורתו הטבעית מסייעת להקלה על הצטננות, מזרזת את ההחלמה ומפחיתה את הסיכון לשפעת.

  • גוגל מוגל – אם לא טעמתם אותו, בטח שמעתם עליו. זהו המשקה המחריד המכיל חלמון לא מבושל וסוכר. בגרסאות אחרות מוסיפים גם חלב חם וכף דבש. כיף חיים! למרות הטעם הנורא, המשקה מסייע להרחבת כלי הדם בגרון, מה שמסייע להקלה על שיעול טורדני.

תסמכו על סבתא

אין כמו סבתא, היא תמיד יודעת הכי טוב. מה שהיה נכון אז, יהיה כנראה נכון גם היום. תרופות סבתא לצינון ואפילו לכאבים, ובעצם, תרופות סבתא מכל התחומים הן העזרה הראשונה המומלצת לכל אדם שחש בהופעתם של תסמינים ראשוניים לחולשות ומחלות.