תחזוקה של ריהוט גן – כיצד לעשות זאת

ריהוט גן מאפשר לכולנו נוחות גם מחוץ לבית, אך כמו בכל דבר, גם זה דורש תחזוקה בכדי שנוכל לשמור על כך, לכן במאמר זה נציג בפניכם דרכים כיצד לבצע את הפעולה הזו בדרך הטובה ביותר שיש.

גימור
כפי שאתם יודעים, פריטים אשר מוצבים בחוץ נדרשים להחזיק מעמד למרות היותם חשופים למזגי אוויר מאיימים, לכן גימור המבוצע היטב הוא קריטי ביותר.

לדוגמה: כיסאות מברזל עשויים לדרוש מכם צביעה חוזרת, אך ניתן לצבוע אותם באופן אטום בכדי שלא ייווצר נזק. על מוצרים מעץ, רצוי למרוח לכה שקופה או שמן טיק ולמוצרי בד מומלץ לרכוש כיסוי מחומר אטום למים.

אחסון בשעת הצורך
מלבד האיום מהמים, המוצרים גם עלולים להיפגע מאור השמש. עליכם לדאוג שהם יהיו חשופים לפגעי מזג האוויר כמה שפחות, למשל: אם אתם רואים שלא יהיה לכם צורך בריהוט הגן לתקופה מסוימת, אנו מציעים לאחסן אותם במקום מוצל, וכך גם תוכלו להאריך את חיי ריהוט הגן שלכם.

הצבה מתאימה
במקרה ואין ברשותכם מקום אחסון, רצוי להציב את ריהוט הגן במקום המוצל ביותר שניתן למצוא על מנת שיישמרו מפני השמש החזקה. במזגי אוויר "רטובים" יותר, חשוב מאוד לא למקם את הריהוט באזורים לחים ורטובים, אלא במקומות יבשים יותר בשביל להימנע מהיווצרות של עובש.

במידה ויש לכם אזור מקורה, מומלץ מאוד למקם את ריהוט הגן שם, זה לא רק יספק הגנה טובה, אלא גם יעניק מראה מודרני יותר.

כמו כן, חשוב מאוד להציב את ריהוט הגן על משטח ישר המספק תמיכה טובה בכדי שהריהוט ישמש אותנו לזמן רב. במידה שלא סיפקתם משטח ישר מספיק, עלולים להיווצר עיוותים ואף שברים.

בהקשר לנושא, תוכלו למצוא מידע נוסף כאן: https://www.la-gan.co.il/

שימוש מתאים
אופן השימוש שלכם הוא בהחלט נושא רגיש ביותר, אתם תאלצו להימנע כמה שיותר מלהציב משקל גדול מזה שהריהוט יכול לעמוד בו. יש להקפיד להשתמש בריהוט הגן בצורה נכונה ולהעמיד משקל שווה על גבי המשטח.

כיסוי עמיד
רוב הפריטים הללו צורכים הגנה טובה מפני גשמים וכדומה, וכדי לעשות זאת, מומלץ להיעזר בכיסויים עמידים. כיום, ניתן למצוא זאת בכל חנות למוצרי גן ואף דרך האינטרנט, כך שאם אין ברשותכם מקום לאחסן את הפריטים, זה יסייע לכם בשימורם.