תהליך המחקר בהרבלייף

חברת הרבלייף הבינלאומית שמתמחה בתחום התזונה, תומכת ומעודדת אורח חיים פעיל, מייצרת מוצרים רבים שמטרתם לשפר את איכות החיים ואת הבריאות של לקוחותיה. המוצרים הרבים שכוללים בין היתר: מוצרי טיפוח איכותיים, אבקות חלבון, חטיפי בריאות, משקאות נמסים, מרקים ותוספים מגוונים, מיועדים עבור מטרות שונות וכל אחד מהם הוא פרי של מחקר מעמיק שמתבצע על ידי מומחים בכירים בתחום הבריאות והתזונה.

 

המומחים של הרבלייף, שעובדים ברחבי העולם, מנחים את כל תהליך הפיתוח של המוצרים ואת בדיקת המוצרים.

 

תהליך המחקר בהרבלייף

 

אספקת מידע בתחום התזונה והבריאות ובחינות קפדניות של מוצרים

הנהגת חברת הרבלייף מורכבת משורה של מדענים מובילים, בודקי בטיחות, התאמת מוצרים ומומחים בתחום כושר גופני, מוצרים טבעיים, טיפוח העור ומדע בוטני. מחקרי החברה מפורסמים באתר המכון ומסייעים לחברי הרבלייף העצמאיים לקבל מידע על תוצאות המחקרים השונים, לרבות הממצאים החדשים ביותר. ממצאי המכון מיועדים גם עבור לקוחותיה של החברה שמעוניינים לשמור על אורח חיים בריא ופעיל.

 

 

מחקרי החברה נעשים במטרה לבחון את רמת היעילות של המוצרים השונים שהיא מייצרת. כדי להגיע לתובנות ולוודא שהמוצרים אכן משרתים את המטרה ומסייעים למשתמשים בשיפור הבריאות ואורח החיים, נערכים המחקרים עם אוניברסיטאות מובילות בכל רחבי העולם.

 

דוגמאות למחקרים שנערכו על ידי חוקרי חברת הרבלייף

בין המחקרים השונים שבוצעו על ידי חוקרי החברה, ניתן לציין מחקר שבחן את השפעתה של אבקת משקה שמיוצרת על ידי החברה על הגוף. מחקר זה נערך בארצות הברית, בגרמניה ובסיאול, בית חולים אוניברסיטאי בקוריאה. לפי ממצאי המחקרים נמצא כי שתיית שייקים מתערובות האבקות השונות של הרבלייף מדי יום, יכולות להוות תחליף לארוחה בריאה ומזינה ולסייע בשמירה על המשקל.

מחקר נוסף שנערך בקרב גברים בגילאים 50-73, בחן את השימוש ב- Niteworks. לפי ממצאי המחקר, הגברים ששתו את המוצר מדי לילה הגדילו את הסף האנאירובי שלהם.

 

בין מקרי המבחן הנוספים, ניתן לציין מקרה מבחן שבמהלכו נבדק הקשר בין תזונה שעשירה בחלבונים ובין הפחתת משקל. החוקרים שערכו את המחקר בדקו האם צריכת כמות חלבונים רבה יותר יכולה לסייע בירידה במשקל לעומת צריכת כמות רגילה של חלבונים.

 

החוקרים רצו לבדוק האם צריכת כמות רבה יותר של חלבונים תסייע בהפחתת כמות שומן רבה יותר בהשוואה לאנשים שצרכו כמות רגילה של חלבונים. תוצאות המחקר הראו שלא היו הבדלים משמעותיים בין הקבוצות מבחינת הפחתת המשקל, אך הנבדקים שצרכו חלבון בכמות רבה יותר מהנבדקים האחרים הפחיתו כמות רבה יותר של שומן. מכאן ניתן להבין ששייקים יכולים להוות תחליף לארוחה ולסייע בהפחתת משקל.