שרשרת שם

מחפשים מתנה למישהי אהובה? שרשרת שם היא בדיוק מה שאתם מחפשים וכאן נסביר לכבוד מה ולמה!

 

הרעיון של שרשרת שם

שרשראות השם הן לפני הכל – תכשיט. אלו הן שרשראות שנשים ונערות עונדות על צווארן ונושאות עליהן בגאווה את שמן. השרשראות מגיעות בעיצובים שונים, בצבעים שונים, טקסטורות שונות ועם תוספות שונות וכך כל אישה או נערה שעונדת אחת, מרגישה יחידה ומיוחדת, גם אם היא חולקת את אותו השם עם עוד רבות. 

 

לבת מצווה

יום הולדת 12 של בנות הוא יום הולדת מיוחד. מעבר להיותו מאורע משמח בשל היותו יום הולדת, הוא גם מסמל את המעבר מילדות לבגרות ולכן נהוג לציין אותו באופן שונה ומיוחד משאר ימי ההולדת. היות שכך, נהוג גם לתת מתנה יותר מיוחדת ואין ספק, שמתנה כמו שרשת שם יכולה לעשות את העבודה! שרשרת השם היא מתנה אישית ומראה מחשבה על הנערה הצעירה וכמו כן, בזכות היותה תכשיט, היא גם מסמלת את הנשיות.

 

ליום הולדת

אמנם יום הולדת כמו בת מצווה הוא יום הולדת מיוחד, אבל בינינו כל יום הולדת הוא שמחה גדולה ונהוג לתת מתנה בכל יום הולדת. לכן, בין אם מדובר על נערה או אישה, הרי זה ברור, שהיא תשמח לקבל תכשיט אישי ומעוצב, אותו היא תוכל לענוד בכל מקום ולכל אירוע.

 

לגיוס

תקופת השירות הצבאי היא תקופה, שבה כולנו מרגישות ומרגישים נטולי ייחודיות ואחת הדרכים הטובות ביותר לאפשר ייחודיות כלשהי גם בזמן לבישת המדים היא באמצעות השרשרת האחת שמותרת. שרשראות השם נותנות לכל מי שעונדת אותה תחושה של אישה בפני עצמה ולא רק חיילת כשאר החיילות.

 

לשחרור

סיומה של תקופה משמעותית כמו השירות הצבאי הוא אירוע מיוחד, שגם אותו נהוג לציין בדרכים שונות. בין היתר, משום שזהו השלב, שבו האישה הצעירה מתחילה לחשוב על המשך חייה, כיצד היא רואה אותם ומתחילה לכוון לשם. זהו בדיוק הזמן להזכיר לה מי היא ומהי הייחודיות שלה עם שרשרת שם לפי הטעם האישי שלה!

 

לחתונה – מבטא "את האחת והמיוחדת שלי"

החתונה היא אחד הרגעים המרגשים והמשמעותיים בחיים וזהו הזמן המושלם של החתן להביע בפני הכלה שהיא האחת והמיוחדת שלו, בה הוא בחר להמשיך איתה את חייו ולהקים איתה משפחה. היות שתכשיטים הם גם ככה מתנה שנהוג לתת לקראת חתונה, למה לא להעניק לה שרשרת ייחודית לה?

 

ליום נישואין 

הרוב המכריע של הזוגות בכל רחבי העולם נוהג לציין בכל שנה את התאריך שבו הם נישאו בדרכים שונות. הענקת שרשרת שם לבת הזוג לכבוד יום הנישואין היא דרך נפלאה להזכיר לה שהיא האחת בשבילך ושלשם ולהווייה שלה יש משמעות בזוגיות שלכם לפחות כמו ביום החתונה שלכם!