שמפו קרטין לשיקום ביתי של השיער - חשוב שתדעו

 

היום בעידן האינטרנט, מידע מקצועי בכמות עצומה זורם מסביב לגלובוס ומאפשר לכל אחת מאתנו להפוך למומחית בתחומים רבים. כך ניתן לבצע טיפולי יופי איכותיים גם בבית. זהו המצב בכל מה שקשור טיפול השיער ושמירה על מראה זוהר ומטופח לאורך שנים. ניתן כמובן להגיע למספרה, לבלות שם מספר שעות, להוציא סכומי כסף לא מבוטלים ולצאת יפה ומטופחת. אך ניתן גם לבצע את טיפוח השיער, או לפחות את חלקן הגדול בבית בצורה מאוד טובה ואיכותית. וכך גם בכל מה שקשור לשיקום השיער בעזרת שמפו קרטין.

מהו קרטין

קרטין הוא קבוצת חלבונים חשובה המהווה חלק משמעותי מאוד בשיער שלנו. הקרטין מעניק לשערנו גמישות, רכות וברק לצד חוזק ועמידות. מחסור של קרטין בשיער גורם להתייבשות השיער ולמראה שביר, חלש ודהוי.

נזקים רבים נגרמים היום בעידן המודרני לשערנו, כתוצאה מגורמים פיסיים ונפשיים. זיהום סביבתי, העדר תזונה מאוזנת, טיפולי שיער מלאכותיים ואינטנסיביים כמו החלקות, פנים וגם סטרסט ולחץ נפשי, גורמים כולם להתשת השיער, לפגיעה בבריאותו הטבעית, לייבושו ולמראה דהוי ונפול.

כיצד עובד שמפו קרטין

שמפו עשיר בקרטין יגרום להזנה עמוקה של השיער. בנוסף לניקוי השיער והקרקפת מלכלוך מצטבר, החומרים הפעילים בשמפו יחדרו אל עומק השערה ויזינו אותה בחומרים הדרושים לבנייתה מבפנים, ובכך היתרון הגדול של שמפו זה. התוצאות ניכרות לעין, השיער הופך רך, חזק, מלא ברך ויופי וזוהי בשורת הקרטין העכשווית בתחום טיפוח השיער. יחד עם זאת חשוב כמובן לדאוג לתזונה בריאה ומאוזנת ולרוגע נפשי ככל הניתן שיבואו לידי ביטוי גם במראה השיער והעור.

איך בוחרים מוצרים משקמי שיער

חשוב מאוד לבחור את המוצרים המתאימים לשיערך, של חברות מובילות המייצרות מוצרי איכות שתוצאותיהם ניכרים בפועל. יועצי היופי בחברתנו, עומדים תמיד לשירותך במטרה לסייע לך התמצא בין אינספור התכשירים המקצועיים הרבים ולבחור את המוצרים שיתאימו לך בהתאמה מושלמת ממבחרת חברות הקוסמטיקה הבינלאומיות המובילות. אז אם יש לך שאלות לגבי שמפו קרטין או לגבי כל מוצר טיפוח משקם אחר, צרי איתנו קשר ונשמח מאוד לעזור ולייעץ לך.

 

שמפו קרטין