שמפו ללא מלחים להגנה טבעית על השיער

ברוב תכשירי השמפו הנפוצים בשוק ישנם מרכיבים שתפקידם לסייע לשמפו לנקות את השיער. מרכיבים אלה הם חומרים כימיים ומלחים שונים, הנקראים גם סולפטים, שהידוע והנפוץ מכולם הוא ה-SLS. בשנים האחרונות נוצרה מגמה טבעית הולכת וגדלה שמוצאת כי חומרים אלה פוגעים בשיער בשימוש ארוך טווח וצרכנים רבים מעדיפים לעבור להשתמש בשמפו ללא מלחים להגנה טבעית על השיער. כיום, ניתן למצוא מוצרים רבים בשוק טיפוח השיער שאינם מכילים מלחים וביניהם גם שמפו ללא מלחים. השימוש בשמפו מסוג זה מומלץ ביותר לילדים, לבעלי עור רגיש ולבעלי שיער צבוע או שיער שעבר החלקה.


מהם הנזקים שמונע שמפו ללא מלחים

שמפו שמכיל מלחים יוצר נזק לשורש השיער, לשיער עצמו ולעור הקרקפת בשימוש ארוך טווח. המלחים שבשמפו מייבשים את השיער והעור ופוגעים בהם, כך שמראה השיער שמתקבל הוא יבש וחסר חיוניות וברק. בעלי החלקות שיער או שיער צבוע ניזוקים הכי הרבה, מפני שהמלחים שבשמפו פוגעים בצבע ובהחלקה ויוצרים נזק נוסף.


מדוע מומלץ להשתמש בשמפו ללא מלחים להגנה טבעית על השיער

שמפו ללא מלחים מכיל חומרים טבעיים כגון שמנים, מינרלים וויטמינים. חומרים אלה מאפשרים את פעולת הניקיון של השמפו וגם מעניקים לו תכונות נוספות, כגון לחות, רכות, ברק וחוזק. שמפו ללא מלחים להגנה טבעית על השיער מתאים לכל סוגי השיער וגם שומר על צבע השיער הטבעי והצבוע, על החלקה מסוגים שונים ומונע גרד בעור הקרקפת. שמפו ללא מלחים מתאים במיוחד לילדים מפני שהשמפו הוא ללא דמעות ומתאים לבעלי עור רגיש ולמי שאלרגי או רגיש לחומרים שאינם טבעיים.

 


שמפו ללא מלחים של המותג המוביל בשוק

שמפו ללא מלחים הוא פתרון נהדר לניקיון השיער ולהגנה עליו מפני נזקי מזג האוויר, החלקה, הבהרות וצבע. מומלץ להשתמש בשמפו ללא מלחים להגנה טבעית על השיער – השמפו יעניק ניקיון, הזנה והגנה לשיער מחומרים טבעיים בלבד וללא שימוש במלחים (סולפטים) שפעולתם ידועה כפוגעת בשיער, בשורש השערה ובעור הקרקפת. אצלנו בחברת שוורצקופף פרופשיונל – חברה גרמנית בינלאומית מבית הנקל, תוכלו למצוא מוצרים טבעיים לטיפוח והגנה מירבית ומיטבית על שיערכם.

 

שמפו ללא מלחים להגנה טבעית על השיער