המלצה על שירות החיטוי נגד קורונה של חברת אינטר

עם פרוץ משבר הקורונה, הבנתי מהר מאד שבריאות העובדים שלי צריכה להיות בעדיפות העליונה. קראתי מה קורה בסין ובהמשך במדינות אירופה, נבהלתי מאד מההשלכות של הנגיף על בריאות עובדיי במידה ויגיע לישראל והתחלתי לחקור מה ניתן לעשות כדי לשמור על סביבת עבודה תקינה ונקייה שתאפשר לנו להמשיך לעבוד מבלי לסכן את בריאותנו כשהנגיף יתפרץ בארץ. 

לשם כך, התחלתי לקרוא באתרים בינלאומיים מהם החומרים שיעילים לחיטוי הקורונה ומאפשרים המשך שגרה גם במקרה התפרצות. מצאתי באתר הסוכנות להגנת הסביבה האמריקאית המלצות על מספר חומרים שמחטאים את הנגיף, ביניהם אמוניום רבעוני וסימקסין X שמבוסס עליו. החומר הזה אמנם אינו מונע מקרי הידבקות וחשיפה לקורונה לאחר שהוא רוסס בחלל, אבל הוא משמיד לחלוטין נגיפי קורונה ולכן לאחר שרוסס על משטחים נגועים הוא בעצם מאפשר לגעת בהם ולהתנהל בהם ללא כל חשש להידבקות. בשלב זה, התחלתי לחפש חברות בארץ שמבצעות חיטוי נגד קורונה עם סימקסין X כדי שבמקרה ויתעורר הצורך שלי לחטא את המשרד, אדע בדיוק למי לפנות.

אז למי פונים לביצוע חיטוי נגד קורונה בישראל?

ובכן, לאחר סקירה מעמיקה שביצעתי ובדיקה עם עשרות חברות הדברה ואחזקה בישראל, מצאתי את חברת אינטר אחזקת מבנים. לחברה 15 שנות ניסיון באחזקת מבנים, ניהול ועדי בתים, ניקיון, ביצוע ביקורות אש, ניקוי בריכות, גינון, הדברה ועוד ועוד ועוד. הם מבצעים חיטוי נגד קורונה עם סימקסין X באמצעות החברה המבצעת 'חן יערית פרויקטים בע"מ' שלהם יש עשרות מדבירים מורשים שמומחים בביצוע חיטויים נגד וירוסים ונגיפים שונים, ביניהם נגיף הקורונה. את השירות הם נותנים לכל לקוח, בין אם פרטי או עסקי, בכל רחבי ישראל.

למה לבחור בחברת אינטר לביצוע החיטוי?

  • לאינטר יש צוות מדבירים מוסמך ומיומן, שעובד באישור משרד התמ"ת.
  • המחירים שלהם מאד אטרקטיביים ביחס למתחרים שלהם שבדקתי – שקלים בודדים למ"ר של איזור שעובר חיטוי באמצעות סימקסין X.
  • יש להם יותר מ-10 שנות ניסיון בתחום החיטויים וההדברה.
  • הם מספקים שירות בכל שעה, גם באמצע הלילה – כך שיש לכם על מי לסמוך בכל רגע נתון.
  • סימקסין X, החומר בו הם משתמש לחיטוי הקורונה, אינו רעיל ואינו מסוכן לבני אדם. כל מה שצריך לעשות זה לצאת מהשטח שעובר את החיטוי למשך שעה-שעתיים ואז אפשר לחזור לשגרה.
  • הם מציעים את שירות החיטוי שלהם למפעלים, לבתי ספר, לבתי כנסת, למשרדים, לדירות מגורים, למבני ציבור, לגני שעשועים, לסופרמרקטים ועוד.

בקיצור, החוויה שלי עם אינטר הייתה מצוינת. השתמשתי בשירות שלהם כמה פעמים כדי לחטא את המשרד, הם ביצעו את החיטוי במחיר מאד הוגן, היו מקצועיים וגם מאד נחמדים. שווה לבדוק איתם במידה ואתם צריכים חיטוי – אל תהמרו על הבריאות שלכם ושל הקרובים לכם.

הם זמינים בטלפון: 072-371-8533.