דרכים מומלצות לשיקום עור הפנים לאחר הקיץ

תקופת הקיץ, והשיזוף המלווה אותה, עושה שמות בעור הפנים שלנו. גם אחרי הקיץ, העור שלנו שומר את תוצאות השיזוף הקייצי, וכדאי לסייע לעור להשתקם. ישנן דרכים רבות להשיב לעור את החיוניות שאיבד בתקופת הקיץ, ולשקם את הפגמים שגרמה השמש הישראלית לעורנו, ומגוון תכשירים הודות למדע והמחקרים הרבים בתחום האנטי-אייג'ינג והתכשירים הקוסמטיים.

 

שיקום עור הפנים לאחר הקיץ

בתור התחלה...

מוומלץ להתחיל טיפול בעור הפנים עם סרום לפנים וקרם לחות לפנים, כדאי להתמיד ולהשתמש בקרם לחות ובסרום לפנים פעמיים ביום, כל יום. אגב, אין צורך לחפש קרם חדש לתקופת החורף, שכן את מרבית הקרמים והתכשירים הקיימים בשוק ניתן להשיג גם במרקם קליל וגם במרקם עשיר, שזה בערך כמו לעבור מבגדי קיץ לבגדי חורף.
היות ואנחנו עדיין חיים בישראל מומלץ להוסיף מסנן קרינה בכל ימות השנה, שכן השמש הישראלית אינה מרחמת בתקופת החורף. בחורף, עם זאת, בניגוד לקיץ, נעדיף להשתמש בתכשירים בעלי מרקם עשיר יותר, שיספקו הזנה טובה יותר ויסייעו לעור להשיב לעצמו את החיוניות שאיבד בקיץ.

פילינג

טיפולי הפילינג, בשילוב חומצות אלפא ובטא הידרוקסיות, נעשים פופולריים מאד לאחרונה, ומכוני הקוסמטיקה המציעים אותם צוברים קהל רב. מדובר בסדרה של טיפולים, המוגדרים שטחיים עד בינוניים.
החומצות הלפא הידרוקסיות משמשות בעצם לניתוק ה"דבק" בין תאי העור ומאפשרות קילוף של תאי העור המתים בכמות גדולה, ובכך מסייעות בתהליך ההתחדשות הטבעי של העור, וכן בעידוד ייצור של מרכיבים חשובים בעור.
החומצות הבטא הידרוקסיות, אשר מהוות למעשה נגזרת של חומצה אצטיל סליצילית (הרכיב הפעיל באספירין), מכילה רכיבים אנטי-דלקתיים, ובכך היא מעולה בעצם בטיפול בעור עם קומדונים ופצעונים. מאחר וחומצות בטא הידרוקסיות מסיסות בשמן הן מסוגלות לחדור מתחת לעור שומני ולכן יעילות גם בטיפול בעור כזה.

לא לשכוח את עור הגוף

בדיוק כמו עור הפנים, גם עור הגוף זקוק להזנה וטיפוח לאחר עונת הקיץ. במיוחד אם בילינו זמן רב בחוץ, והשתזפנו, עור הגוף זקוק גם הוא לטיפול. מומלץ לעשות פילינג לעור הגוף, מה שמסייע בחידוש העור, ולאחר מכן להזין את עור הגוף בקרם לחות עשיר. הפילינג יסיר את שכבת התאים המתים, המיותרים, ויסייע ללחות לחדור לתאי העור המתחדשים.

הטכנולוגיה החדשה בתחום הקומסטיקה הרפאוית מציעה טיפולים בלייזר ואור, שאינם פולשניים ואינם מסוכנים, כמו גם טיפולי חימצון בשילוב ויטמינים ומינרליים, אשר מסייעים להתחדשות של תאי העור ולסילוק הפסולת ממנו.

רישום עסקים לאתר
המלצות טיולים בארץ
פרסום עסקים איכותי בגוגל ובאתר המלצה
המתוקים של ענבל - מארזים ממותגים ומתוקים
פרסום עסקים באינטרנט - צימפי