שיפור תכנון מבנים פרטיים ועסקיים

לפני בניה של כל מבנה באשר הוא ישנו צורך לקבל ייעוץ מקצועי על ידי משרד אדריכלים איכותי שבאמצעותו להפוך דמיון למציאות. תפקידו של האדריכל אינו מסתכם בעיצוב המבנה עצמו ועליו להתחשב גם בהמון פרמטרים שונים בכדי שהמבנה יאושר על ידי הגרומים הרלוונטיים ועל פי החוק במדינת ישראל.


לצורך העניין, שיפור תכנון שרטוטים של מבנים שונים דורש המון חשיבה יצירתית לצד חשיבה אנליטית. על האדריכל להתחשב באלמנטים כגון גרמי המדרגות, יציאות החירום, נוהל כיבוי האש במבנה וכמובן נוחות עבור כל הדיירים או העובדים.


משרד האדריכלים "IS-ARCH" הינו מהוותיקים והמקצועיים ביותר בארץ. מדובר על צוות מיומן ואיכותי בניהולה של ינינה שדן אשר מתמחים בתכנון, שרטוט ובקרה איכותית בכל שלבי הפרויקטים. אנו בעלי ניסיון בבניית מבנים פרטיים כגון בתים, מבנים עסקיים הכוללים משרדים ובתי מלון בכל סדרי הגודל.


אנשים רבים נוטים לחשוב ולהאמין שתפקיד האדריכל הינו לעצב את המבנה אך בפועל מדובר על אלמנטים רבים שעליו לקחת בחשבון לפני תכנון כל מבנה אפשרי. כאמור, האדריכל צריך לדעת כיצד המבנה עצמו יותאם מבחינת כל האישורים הדרושים ויחד עם זאת לחשוב על השתלבות המבנה בנוף המקומי. מעבר לכך, עליו לקחת בחשבון אלמנטים כגון מעבר הצנרת, כיצד יש לתכנן את הבניין בנושא החשמל, אילו כיווני אוויר יש להתחשב בהם בכדי ליצור אווירה אופטימלית וכניסת אוויר נעימה ועוד המון גורמים שעליו להתייחס אליהם בכל שלב – החל מהפקת השרטוטים, שיפורם באופן דינאמי ועד כדי רמת הביצוע והבניה.

 

שיפור תכנון מבנים פרטיים ועסקיים


בשביל מה צריך לשפר את התכנון הראשוני של מבנה מסוים?

ובכן, מבנים רבים הוקמו בצורה שאינה מקצועית או שמהלך חלוף השנים הוקמו תקנות חדשות אשר דורשות מהמבנה לעמוד בהן. בכדי לוודא שבניין מסוים ראוי למגורים, לעבודה או באופן כללי להתקהלות מרובה של אנשים, יש לעמוד בכל הסטנדרטים המקצועיים ובהתאמה מלאה לדרישות החוק.


שיפור תכנון מיועד לעדכן את המבנה לגרסה הטובה ביותר שלו ואם גם אתם זקוקים לשיפור המבנה שלכם, צרו קשר עם חברת "IS-ARCH" ואנו נשמח לסייע ולייעץ באופן המקצועי ביותר.