חזני את עומר פרויקטים
שדות ההסתדרות 47, חיפה    הצג מספר טלפון

הוספה למועדפים המלץ על עסק זה שלח למערכת תלונה על בעל העסק


שיפוץ מבנים בחיפה

שיפוץ מבנים בחיפהרבים הם קבלני השיפוץ הנדרשים לא אחת לבצע פרויקט שיפוץ מבנה חיצוני בבתים. קיימים בישראל של ימינו בתים לא מעטים הנחשבים ישנים ובעלי מראה בלוי ומיושן. אלו בתים הסובלים מהתקלפות צבע, סדקים קבועים בקירות, בלייה של עמודי הבטון של הבניין ויסודותיו, הזנחת גינה לובי שנראה כאילו נלקח מסרט טורקי משנות ה-1970 וכיו"ב.

פרויקט שיפוץ מבנים בחיפה, המתמקד במבנהו החיצוני של הבית – כזה שיחזק את המבנה ואף יעניק לו מראה אסתטי יפה ומשודרג.

שיפוץ מבנים בחיפה יוכל להביא בעיקר תועלת לדיירי המקום, זאת כיוון ששיפוץ מבנה כזה מעלה בסופו של יום את ערך הבתים, תוך תחזוקה ושדרוג של יסודות הבתים ומראם האסתטי; הוא הופך למעשה את סביבת המגורים ממיושנת ומוזנחת לסביבה אטרקטיבית בה נעים לגור.

פרויקטי שיפוצים המתרכזים בשיפוץ מבני של הבית עשויים לכלול בהם סוגים שונים של עבודות, כאשר לעיתים יהיה זה שיפוץ יסודות הבניין או התקנה של מעלית, ולעיתים יהיה מדובר בשיפוץ שכבת החיפוי או איטומו מחדש של הבניין.

פרויקט שיפוץ מבנה חיצוני עשוי להגיע עקב החלטת ועד הבית, אולם לעיתים דווקא העירייה היא הגוף שמעוניין בשיפוץ מבנים ישנים מתוך שאיפה לחדש את מראה הרחוב, תוך מניעת סכנות התמוטטות; ועדי בתים החברים באגודה לתרבות הדיור יכולים לקבל סיוע, הלוואות נוחות במטרה לעודד את פרויקט השיפוצים ולזרזו, ומבלי שיהוו נטל כספי עבור הדיירים.

בעת האחרונה ניכרת גם התערבות ממשלתית, בניסיון לעודד פרויקטים לשיפוץ מבנים ישנים כחלק מתכנית תמ"א 38, המיועדת לשדרג מבנים ישנים שלא נבנו בהתאם לתקן בניה העמידה בפני רעידות אדמה.

ניתן כיום לאתר קבלני שיפוצים שהחליטו להתרכז בנישת השיפוצים למבנים חיצוניים. ביכולתם של קבלנים אלו לבצע סוגי שיפוצים חיצוניים, כגון שיפוץ הגג ואיטומו, שיפוץ עמודי הבטון ויסודות הבניין ועוד.

במקרה שאתם מתגוררים במבנה מיושן ונשבר לכם מהמראה המוזנח שלו, אל תתייאשו; עליכם רק לאתר את הקבלן המתמחה בביצוע פרויקטי שיפוץ מבנים חיצוניים ולעוף על החיים.

שיפוץ בית ודירה

ישראל היא מדינה בה מחירי הנדל"ן עולים בקצב מסחרר, כאשר משנה לשנה ישנו קושי הולך וגובר במימוש החלום לעבור לדירה חדשה. לפיכך, רבים האנשים בארץ המחליטים לשדרג את דירתם ולחדשה בביצוע פרויקט שיפוץ מבנים שיעניק לה מראה, מבנה ועיצוב חדשים.

שיפוץ דירה זהו מהלך נפוץ ורבים מתוכנו מכירים כאלו ששיפצו את ביתם. מהלך זה עשוי להתרחש מסיבות שונות והוא יכול ללבוש צורות שונות.

ייתכן שהחלטתם על שיפוץ הדירה לאחר לידת התינוק החדש וייתכן שהחלטתם לעשות זאת דווקא לאחר שהילדים עזבו את הבית. אולי תבחרו לבצע פרויקט שיפוצים כולל וייתכן שתעדיפו דווקא שיפוץ מצומצם עבור חדר אחד או אזור מסוים בבית.

במידה שהחלטתם שהגיע הזמן לבצע שיפוץ בדירתכם, רצוי שתתכננו את המהלך היטב, תוך שאתם מכינים עצמם בצורה מושלמת לקראת הפרויקט.

לפני שאתם מתחילים, רצוי כי תתייחסו למספר נושאים, לרבות הסיבה בגללה אתם מעוניינים בשיפוץ הדירה. לפני שאתם נכנסים לפנטזיה הנהדרת על דירה משופצת, כדאי שתחשבו היטב על צרכיכם האמיתיים ותגדירו אותם כהלכה.

בררו לאילו בעלי מקצוע אתם זקוקים. לאחר שהבנתם אילו עבודות שיפוץ נדרשות על-מנת להפוך את דירתכם לגרסה קרובה יותר לבית חלומותיכם, תוכלו בוודאי להבין טוב יותר מהם בעלי המקצוע להם תזדקקו; שהרי אם אין צורך בשינוי כלשהו בתשתית החשמל, נראה שלא תזדקקו לחשמלאי. אם אתם זקוקים לשיפוץ גבס – כגון קיר גבס שיחצוץ בין החדרים, הרי שתזדקקו לאיש מקצוע עם התמחות בעבודות גבס.