שיער בריא וחזק: נחשפה ערכת הטיפוח המושלמת שכוכבות הרשת משתמשות

כל מי שמבקרת באינסטגרם בתדירות גבוהה , נחשפת לאלפי כוכבות רשת כשלרובם יש

שער בריא משחורר ומעורר קנאה , אם נחשפתן לאחרונה לכוכבות אינסטגרם בישראל ובארה”ב אשר מצלמות תמונה עם קופסת קרטון עם תווית לבנה כנראה שלא שמם לב אבל זהו "מותג העל" שנחשף בישראל.

 

שיער בריא וחזק

 

המלאי אזל בתוך שעות ספורות

לפני כמה ימים, הושקה בארץ הערכה "האוטלרה-אורגנית "- ומיד יצרה התלהבות ברשת. הסלבס והבלוגריות המובילות בארץ הצליחו לשים את ידיהן על המוצר, מילאו את האינסטגרם בצילומים מגרים ופרגנו לתוצאות. כמובן שגם שאר נשות ישראל לא פספסו את ההזדמנות - והמלאי באתר החברה אזל לחלוטין בתוך כמה שעות בלבד!

על פי תגובת החברה "אין מה לדאוג", שמחים להגיע לישראל . יש עלינו עומס רב אך אנו עומדים בהבטיחנו לקהל הלקוחות העולמי.

 

MASIL PARIS כעת מותג העל

מציע גם ללקוחות ישראלים את הערכה הביתית המושלמת לשיער בריא מלא ברק ומשוחרר תוך כ7 דקות בלבד !! , מאסיל פריז : "רואה עצמה כחיבור המושלם בין מסורת וחיבור למשאבי הטבע" לחומריו הנפלאים ובין הצרכים הקוסמטיים והדרמטולוגיים של הדור החדש.

מוצרי החברה מבוססים על חומרים אורגניים ומשלבים פיתוח ייחודי שזוכה להצלחה גדולה ברחבי העולם המוצרים מבוססים על סחיטה של תמציות אורגניות. 

צמחים רפואיים ופועלים במטרה לחזק את סיב השערה ולהעניק שיקום הגנה מראה בריא  ומלא ברק המוצרים מותאמים במיוחד לכל סוגי השער . בין התמציות ניתן למצוא כדוריות " דבש " המכילות ויטמין המשקמים במהירות ומגנים על השיער מפני לחות, זיהום ופגמים כתוצאה משינוי טמפרטורות.

 שיער בריא וחזק

 

החברה לראשונה פרסמה כי היא בהליך של כניסה למשק הישראלי לאחר וקיבלה את אישור משרד הבריאות  , כיום יש שני אפשריות לרכישה הזמנה דרך אתר האינטרנט המספק משלוח חינם תוך מס’ ימים עד לבית הלקוח על ידי חברת השליחויות המובילה בישראל . האפשרות הנוספת היא בחנות בלעדית אשר מגיעים אליה מכל קצוות הארץ הנמצאת ברחוב החשמונאים 78 תל אביב  מקביל לקניון האופנה TLV.

מוצרי החברה נבחרו ע”י מעצבי העל המובילים בעולם ל”מוצר השנה” בקטגוריית קרמים ושמנים לשיער. ערכת השיקום "האולטרה גנית "כוללת את שלושת המוצרים לטיפול המושלם וקלה ליישום,  נמכרת במדינות השונות באירופה בכ-153 יורו (649 ₪) אך הזמנה דרך האתר בעברית של החברה בשבועיים הראשונים  תאפשר לכם לרכוש את המוצרים  ב-397 ₪ בלבד הכולל משלוח עד הדלת.

לאתר החברה ולהזמנות  לחץ כאן