שווקים בתל אביב

אחד הדברים שמי מבינכם הכי מבכר בעיר תל אביב הינו שווקים בתל אביב ססגוניים והכמות הרבה שלהם. במידה והנכם פודיס הנכם נדרשים להגיע לשווקים אלו ובמידה ואינכם מתכננים לרכוש שום דבר או לצרוך בהם כל מזון עדיין משתלם לבוא אליהם בשווקים כמו שוק הפשפשים, שוק הכרמל וגם שוק לוינסקי בשל האווירה אשר שוררת בהם שיתכן כי לא תחוו באף אזור ברחבי העולם. להלן רשימה של שווקים בתל אביב הכי מומלצים להגעה לעיר תל אביב. עבור כל שוק יש את הנפלאות שלו ואת המקוריות שלו. כדאי לכם ביותר להגיע בעלי בטן מקרקרת, באפשרותכם לנסות כמה שיותר סוגים של מזון.

מה הן ההמלצות הודו שווקים בתל אביב?

  • שוק לוינסקי – שוק לוינסקי נבדל לעומת שוק הכרמל, הוא מעט באווירה של שוק, כי אם כמו מקום מלא של חנויות, בר ומסעדה. אבל אם תתעו שם תוצפו בכל מיני ניחוחות בשפע של פרי יבש, תבלין וכיוצא בזה. באפשרותכן למצוא פה מוצר עבור בישול, כמו למשל – חליטה של תה, כל מיני קטניות, תבלין עבור בישול וכיוצא בזה. אווירה פשוטה והשוק מלא נמרצות בפרט ביום שישי בין ערביים. מה עליכם לבצע בשוק זה? בשוק זה באפשרותכם לטעום חומוס נהדר ובורקס ממשי. כמו כן, קיימת מסעדה של אוזריה ושל דלידה בעיצוב של ים תיכוני אשר כדאית ביותר. במידה כי חפצה הנפש שלכם, באפשרותכם למצוא בתוך רחוב צדדי את בית קפה אסתר וטוני, אשר מסבים בו בחות וכי קיימת בו אווירה ניחוחה, קפה נהדר ומזון משובח. שעות פתיחה – עבור כל אזור יש בנמצא שעות פתיחה אשר הינן שונות. יש אזור אשר פתוח עד השעות הקטנות של הלילה, אך השוק בדרך כלל פתוח בין היום ראשון וכלה ביום חמישי בין שמונה וחצי לבין שש בערב וביום שישי בין שמונה וחצי ובין שלוש בצהריים.

  • שוק הכרמל – במידה והנכם תרים אחר בילוי קולינרי או בילוי תרבותי, שוק הכרמל הוא השוק לפקוד אותו. זה הוא שוק ארוך, עם המון כאוסף המולה, בני אדם ואף בילוי ממשי. בסמטאות הקומפקטיות של השוק ואף בשוק עצמו תמצאו המון דוכנים של אוכל והן מסעדות בעלות מזון מכל רחבי העולם. מזון מצרי, ישראלי, מקסיקני, ערבי, תאילנדי וכיוצא בזה. כמו כן, קיימים פה הרבה דוכני ירק ופרק אשר הינם רענניים, תבלין שונה וססגוני, פרי יבש וכיוצא בזה. בראשית השוק אשר מתחיל ברחוב אלנבי באפשרותכם למצור ביגוד בעלות נמוכה, מוצר , מזכרת וכן תמונה וכיוצא בזה. עבור שוק הכרמל של נחלת בנימין שכאן באפשרותכם למצוא מלאכת יד מגוונת משלט לבית שלכם, לתכשיט וכלה לקישוט לבית שלכם. כדאי לכם לבוא בשעות הבוקר המוקדמות, כדי שלא שלא יהיה יותר מדי לוהט בנוע בקרב השוק הזה או לבוא בשעות בין ערביים לקראת הסגירה שחו, כיוון שאז באפשרותכם ליהנות הן מהרים הנבדלים שקיימים במקום של השוק בימי שישי בצהריים יש את אווירה הכי מאושרת.