שואבי אבק לתעשייה

אחד מפלאי הטכנולוגיה האהובים ביותר בכל רחבי העולם - הן בבתים פרטיים והן בבתי עסק גדולים, הוא שואבי האבק. שואבי אבק לתעשייה עם זאת, שונים בתכלית משואבי האבק הביתיים. המערכת שלהם מתוכננת על פי דרישות הלקוח ובהתאם לצרכי העסק, כאשר מדובר במכשירים מסיביים וחזקים הרבה יותר מהשואבים הביתיים שרק הולכים ומתכווצים עם הזמן, כדי להקל על הניקיון בבית.

 

הפרמטרים שעליכם לקחת בחשבון בבחירת שואבי אבק לתעשייה

  • שואבי אבק לתעשייה אופטימליים ביותר - כאשר אתם סוף סוף ניגשים לרכוש את הדגם הרצוי עבורכם, כדאי לבדוק לפני כן מהם הסוגים המובילים בשוק. חשוב להכיר את כל סוגי הדגמים יחד עם החסרונות והיתרונות שלהם, על מנת לבצע החלטה חכמה יותר במעמד הרכישה.

  • שואב רטוב או יבש - שואבי האבק המוכרים לכם שואבים דבר אחד ויחיד - אבק יבש. ישנם שואבי אבק מתקדמים המכילים פונקציות ואפשרויות רבות, כך שהם מסוגלים לשאוב אפילו נוזלים. המשמעות היא שתוכלו להיפטר מסוגי לכלוך רבים יותר, בזמן קצר יותר. כפי שאתם יודעים, מכיוון שמדובר בבית עסק עליכם לשמור על ניקיון מוקפד הרבה יותר, בכדי לשמור על הלקוחות, העובדים והספקים שלכם שיראו בעצמם עד כמה הנושא חשוב לכם.

  • מפרט טכני - אל תשכחו להתעניין גם במפרט הטכני של שואב האבק שעשה עליכם את הרושם הטוב ביותר. כך, מומלץ לברר מהן מידותיו כולל משקל משוער לאחר שהוא מתמלא לחלוטין, ומהי הקיבולת שלו ללכלוכים ונוזלים. לצד זאת, בדקו גם מהו הספק העבודה שלו והמתח החשמלי בו הוא פועל, ועד כמה הוא מרעיש בזמן העבודה. 

  • תשוו מחירים - טווח המחירים של שואבי אבק לתעשייה הוא רחב. לכן, מומלץ מאוד לערוך סקר שוק כחלק מתהליך ההשוואה בין הדגמים המובילים והפופולאריים ביותר בשוק.

  • אחריות - ואם כבר אתם מתכוונים להשקיע כספית במוצר שישרת אתכם לאורך זמן, בידקו גם את האחריות שאתם מקבלים איתו. בדרך כלל תעודת אחריות לא מכסה את כל סוגי הנזקים הפוטנציאליים שיוכלו להיגרם למוצר, אך חברה מקצועית ואמינה תעניק לכם תעודת אחריות מפורטת ואף תעמוד לשירותכם בכל זמן. 

  • אביזרים נלווים - לשואבי האבק התעשייתים נלווים בדרך כלל סל מוצרים מתקדמים כגון ידיות, מברשות, זרבוביות, משאבות ועוד. על פי הצרכים האישיים שלכם תוכלו להוסיף מוצרים נוספים כדוגמת כבל מאריך, אביזרים אחרים לשאיבת נוזלים ולכלוך, ועוד. 

 

שאיבת אבק לשמירה על בריאות העובדים

אבק נחשב לאחד המפגעים התברואתיים החמורים ביותר, בעיקר בבתי עסק ומפעלים גדולים בהם סגורים בני אדם שעות רבות. האבק שנוצר בתהליכי העבודה או בסביבה מוזנחת שבה לא דואגים לניקיון, יגרום נזק חמור לבריאות העובדים ויביא לירידה ברמת התפקוד. לכן, יש לשקול רכישת שואבי אבק לתעשייה בכדי ליצור סביבת עבודה נקייה ונעימה, וכן לשמור על בריאותם של העובדים שלנו.