יונדאי, הרכב בא שלכם

חברת יונדאי הקוריאנית, הושקה בישראל בשנת 1994 ומאז חדרה לליבם של הנהגים הישראלים. מאז שהחברה הוכרזה בישראל, נמכרו בארץ מעל לחצי מילון רכבים, יותר מכל מותג אחר. חברת יונדאי, משיכה להציע ללקוחותיה מגוון דגמים המתאימים לכל פעילות וממשיכה לשאוף ולספק את מיטב החידושים הטכנולוגיים. יבואנית רכבי יונדאי בישראל, היה חברת כלמוביל.

יונדאי טוסון - רכב הפנאי שכבש משפחות רבות בארץ

אחד מהרכבים המשפחתיים הנמכרים בישראל, הוא יונדאי טוסון. מדובר על רכב מודרני, מעוצב ומאובזר ביד רחבה. איכות חומרי הגלם גבוהה, הנדסת אנוש מוצלחת והמערכות השונו ת ברכב וגם קלה לתפעול. גרסת ELITE, מציעה לנהגים אבזור עשיר במיוחד, מנוע בנפח של 2,000 סמ"ק, ביצועים סבירים וצריכת דלק בינונית. הרכב מגיע גם בגרסת טורבו חזקה ואפילו חסכונית יותר. המושבים האחוריים של הרכב מרווחים באופן מיוחד, כך שהוא יהיה נוח ומרווח גם לגדולי גוף. יונדאי טוסון, הינו רכב  נוח ונעים הן לנהיגה והן לנסיעה. לאחר השינויים שבוצעו ברכב בסוף שנת 2018, הוא מצויד במערכות בטיחות חשובות.

 

גם הגרסה ההיברידית של יונדאי טוסון מהדור השמיני, זכתה למחיר אטרקטיבי במיוחד וכן, להצלחה לא מבוטלת בשוק המקומי. העיצוב החיצוני זהה לגרסת הבנזין חוץ מכמה שינויים קטנים, כמו חישוקי סגסוגת בעיצוב שמיועד לצמצם התנגדות האוויר בזמן נסיעה במהירות גבוהה. מבחינת גודלה החיצוני של רכב יונדאי סונטה שהוא דגם ארוך ורחב יותר ובעל בסיס גלגלים גדול יותר ב- 3.5 ס"מ.

 

יונדאי טוסון

יונדאי  10i - המיני שכבשה את כבישי הארץ

אחד הרכבים שהישראלים אוהבים הינו יונדאי 10i . זוהי מכונית מסדרת המיני, אשר זוכה לשוק הישראלי השמרני. הרעיון ברכב זה, הינו מחיר נגיש  נוחות הנסיעה בעיר הינה טובה ומחוץ לעיר, היא משתלבת יפה. לרכב 6 כריות אוויר להגנה על הנהג והנוסעים ברכב. יונדאי 10i מצוידת במערכת בקרת יציבות {ESP} מתקדמת וכן בצמיגים רחבים למען שיפור האחיזה בכביש.

מעוניינים באחד מרכבי היונדאי בתשלומים נוחים ואטרקטיביים?

אם אתם מעוניינים לרכוש את אחד מרכבי יונדאי המדהימים, כדאי שתגיעו לחברת Carbay אשר מציעה תנאים אטרקטיביים לרכבי אפס קילומטר. תוכלו לתת מקדמה נמוכה ולשלם בתשלומים קבועים ונוחים. החברה נוסדה ב-1992 והיא ידועה בליסינג פרטי, ליסינג מימוני. חברת Carbay, מציעה בין שאר שירותיה ליסינג פרטי לתקופות קצרות וארוכות, מכירת רכב 0  ק"מ, טרייד אין והיא משרתת הן את המגזר הפרטי והן את המגזר העסקי.