בחירת הרכב המסחרי הנכון עבורכם

כל עסק מתארגן עם תשתית מתאימה לפעילותו. אם העסק שלכם עוסק בפעילות יצרנית, בשיווק והפצת מוצרים וכדומה, אתם זקוקים גם לרכבים מסחריים בצי הרכב שלכם. ניתן למצוא רכבים רבים העונים על מרבית הדרישות אולם, בכל אופן, יש כאלו המותאמים יותר מהאחרים לפעילותכם. בחירת הרכב המסחרי הנכון עבורכם נעשית על פי שיקולים של הדגם, המפרט שלו ומחירו. גם לנושא שירותי התחזוקה לרכבים ולטעם האישי יש משקל בבחירה כזאת. נשאלת השאלה אם לרכוש רכב חדש או להעדיף רכב מסחרי יד 2 במצב טוב. כאן השיקול העיקרי הוא המחיר ביחס לתמורה ולשירות שהוא יכול לספק.

 

בחירת הרכב המסחרי הנכון עבורכם

מפרט נתון

בחינת הרכב המסחרי אמורה להיעשות על פי פרמטרים מובהקים שיש לכל אחד.  כושר ההעמסה של רכבים מסחריים יכול לנוע בין עשרות ומאות קילוגרמים ועד לכדי כשני טונות. בהתאם לכך יהיה גם מידותיו ואורך השלדה, משקלו, נפח תא המטען, כושר תמרון בשטח, קיבולת מיכל הדלק ועוד. שיקולים נוספים הם סביבת הנהיגה הכוללת מערכות מולטי מדיה עם מערכות שמע ומסכים, חיבור לטלפונים, מערכות ניווט, חיבורי אודיו וכדומה. בנוסף, מערכות מיזוג האוויר, המושבים המתכווננים והריפודים שלהם, החיישנים, מחשבי הדרך,  ופריטים נוספים המשדרגים את חווית הנסיעה.

 

בטיחות והוצאות

לנושא הבטיחות יש משקל גדול ולרכבים שיש בהם מערכות בטיחות רבות יהיה יתרון ובין היתר מערכות בתוך הקבינה כמו כריות אוויר, חגורות בטיחות יעילות ועוד, וכן חיצוניות כמו: חיישני ומצלמות רוורס, מערכות לבלימת חירום ועוד. לרוב, מקובל שרכבים מסחריים מצוידים במנועי דיזל חזקים ועמידים אבל יש גם עם מנועי בבנזין. כדאי לכם לבדוק את צריכת הדלק ולחשב את ההוצאות ביחס לכמות הקילומטרז' שהרכב אמור לעשות. נושא חשוב אחר הוא הסיווג של הרכב מבחינת שווי רכב והכרה בהוצאותיו. לרוב, מקובל שכל ההוצאות הכרוכות בתפעול רכבים מסחריים מוכרות אבל כדאי לבדוק באופן פרטני לגבי כל רכב ולוודא במדויק את הנתונים. מומלץ לבחור ברכב אמין אשר יש ליבואן שלו מוסכים מורשים ובנוסף, מוסכים רבים המתמחים בטיפולים בו. שירות מעולה לרכב מסחרי נדרש מאחר והוא אמור להיות פעיל בשרותכם כל העת.

 

רכב יד 2

נושא המחיר הינו משמעותי וחשוב. רכב מסחרי יד 2 יהיה זול משמעותית, ובמקרים רבים, יספק אותה תפוקת עבודה כמו חדש, בהבדל אחד, עם הוצאות נלוות זולות יותר. כך, בדמי ביטוח, בירידת ערך ועוד. אתרים העוסקים במכירת רכבים משומשים נחשבים לאתרים מובילים בתחום וניתן לראות בהם רכבים שונים בכל הקטגוריות כולל מסחריים. באתר יש דגמי רכבים של יצרנים מגוונים שכולם ידועים. ליד כל רכב יש תיאור של המפרט שלו כולל כל המידע החשוב כמו: שנת ייצור, קילומטרז', בעלות, צבע ועוד. בנוסף, תהיה תמונה ברורה של הרכב. כך תוכלו לצפות ולהתרשם. במידה ותרצו לבדוק יותר לעומק תיצרו קשר עם אנשי המכירות על פי ההנחיות שבאתר.

 

רכבים מכל הארץ

יתרון נוסף הוא שהאתר מציג רכבים מכל הארץ ובין היתר: רכבים עם בעלות פרטית, של חברות ליסינג, רכבים מהשכרה ועוד. המסחריים נדירים יותר מפרטיים, ולכן, ההיצע הינו מוגבל יחסית. משום כך, יש יתרון להיצע  הנרחב הנ"ל. המבחר הגדול מאפשר, אפוא, לכם להיחשף למספר דגמים אפשריים, לקבל מידע פרטני יותר, ולבסוף, לבחור את הדגם המתאים ביותר לצרכים ולטעם. רכב מסחרי אמין ישרת אתכם לאורך שנים ללא תקלות מיותרות, ובכך, יתרום ליעילות השירות שלכם. ניתן לרכוש בשיטות תשלום שונות כולל טרייד אין, ליסינג ועוד, וזהו יתרון אדיר נוסף.