ריהוט גן איכותי

רהיטי גן נועדו למגוון רחב של פעילות.

בראש וראשונה, משתמשים בהם לארוחות, לשתיית קפה, למשחק ועוד. אבל יש רהיטים שמשמשים לרביצה למטרת שיזוף, לשכיבה למנוחה ולתפיסת נמנום וכדומה. ריהוט גן אחר  נועד להתערסלות, לנדנוד ועוד. היות והרהיטים מונחים תחת כיפת השמים הם חייבים להיות עמידים לרטיבות וללחות המאפיינים את עונת החורף ועונות רטובות אחרות. זה הקו המנחה את יצרני הרהיטים הללו וזאת גם הסיבה הישירה לכך שהם מיוצרים מחומרים דוגמת עץ מעובד, מתכת מסוג אלומיניום שאיננה מחלידה, ראטן, פלסטיק, קש ועוד. לצד חומרים אלו ניתן למצוא חומרים אחרים שמשלבים אותם ברהיטים ובין היתר, זכוכית, אבן, פלסטיק, בד ועוד. ניתן למצוא רהיטים בשילובים מעניינים דוגמת גוף אלומיניום ופלטת זכוכית ועוד.

ריהוט גן יוקרתי עשוי משלושה חומרים עיקריים שהם העץ לסוגיו אלומיניום וראטן טבעי איכותי. ריהוט עץ עובר תהליך עיבוד מורכב ובסופו הוא נצבע בצבעים המכילים חומרים עמידים ללחות. יחד עם זאת, יש צורך לתחזק אותו ולמרוח עליו מדי תקופה חומרים ושמנים נוגדי רטיבות. כך יישמר הרהיט לאורך זמן. יש מבחר עצים המתאימים ביותר לריהוט גן ובהם האורן, המהגוני, הקווילה האוסטרלי, האיפאה, הטיק הבורמזי ועוד. טיק בורמזי, למשל, הינו בעל סיבים העמידים למים, ולכן, עמיד מאוד לסביבה חיצונית. לעומתו, האורן קל לעיבוד וזמין מאוד, וכן הלאה.  

האלומיניום הינו מתכת חזקה וקלה. היא נוחה לעיבוד וניתן לצבוע אותה במגוון צבעים. הראטן הטבעי מיוצר מסיבים של גזעי עצים הגדלים במזרח אסיה. הוא עמיד מאוד בפני מזג אוויר קשה ורטוב אבל יש צורך לתחזק אותו ולטפל בו מדי תקופה. ניתן למצוא רהיטי ראטן טבעי העשויים מקוטר של מספר מילימטרים ואחרים מסיביים יותר בעלי קוטר של כ5 עד 7 ס"מ. האחרונים הם הטובים יותר וניתן למצוא רהיטים שמשולבים בהם חומרים דוגמת זכוכית, אלומיניום, בד ועוד. מחירם היקר, יחסית, נובע גם מהעובדה שמושקעת בהם עבודה רבה כולל גימור איכותי. לעומתו, הראטן הסינטטי זול יותר ועמיד פחות לקרני השמש. 

קיים מגוון רחב של רהיטים למטרות שונות. ניתן למצוא שולחנות אוכל וכסאות עגולים, אליפטיים, מרובעים ומלבניים. יש מערכות ישיבה מגוונות: מערכות ישיבה לברים, מיטות שיזוף, נדנדות וערסלים. לצד כל הריהוט הזה ניתן למצוא ריפודים מסוגים, הדפסים וגוונים שונים, שמשיות ומבני הצללה אחרים ועוד. אלה ישלימו מערך נאה ושימושי לכל סוג של גינה. ניתן להעמיד את הרהיטים הללו על דשא, משטחים מחופים באבן, משטחי דק ועוד. הם משמשים לבילוי משפחתי, לאירוח, למסיבות בר בי קיו לשפת בריכה ועוד. כמובן, שניתן להניח אותם על גגות מרוצפים, מרפסות שמש ועוד. הם מתאימים מאוד גם לאולמות אירועים, למסעדות, ולאתרים עסקיים אחרים. מומלץ לרכוש ריהוט גן איכותי אצל משווקים בעלי מוניטין אשר מחזיקים ברשותם מבחר עשיר ומגון היכול לקלוע לכל טעם וכיס.