ריבר – עוצרים למשקה קל ובריא

בשנים האחרונות, זה לא סוד, אנחנו צורכים יותר ויותר מזון בריא מאשר בעבר. מדובר בתהליך שנמשך כבר מספר עשורים ורק מתחזק החל מתחילת שנות האלפיים.

ישנם הסברים שונים מדוע אנחנו בוחרים לצרוך מזון בריא יותר מאשר בעבר, למשל, העלייה במודעות, מחקרים שמלמדים אותנו על החשיבות והנחיצות בצריכת מזון בריא עם ערכים תזונתיים איכותיים, וכן העובדה שאנחנו מודעים היום, יותר מאשר בעבר, לסכנות שיכולות להיגרם לנו כתוצאה מצריכת יתר של מזון לא בריא, מזון שאין בו ערכים תזונתיים, מזון שמכיל הרבה שומנים, סוכרים, ומרכיבים אחרים שיכולים לגרום לנו נזקים בריאותיים בטווח זמן קצר וארוך.

כתוצאה מהעלייה במודעות וכתוצאה משינוי בהרגלי התזונה שלנו, אנחנו יכולים לראות היום, הרבה יותר מקומות שמוכרים מזון בריא, בין אם מדובר במקומות שמוכרים אוכל בריא ובין אם מדובר במקומות שמספקים לנו מוצרי שתייה בריאים. מקומות אלו פעילים, הן כרשתות עם סניפים בכל רחבי הארץ והן באופן יחידני, ספציפי, במקומות מסוימים.

ריבר היא דוגמא טובה למקום שמספק לנו מוצרי שתייה בריאים ואיכותיים. מדובר על מקום שמציע לנו אפשרויות ליהנות ממשקאות איכותיים עם ערכיים תזונתיים רבים, מקום שכולל תפריט איכותי ומגוון של משקאות על בסיס פירות וירקות, על בסיס יוגורטים או מיצים טבעיים, וכן משקאות שמבוססים על חלבונים עשירים וסופר פוד, קרי משקאות שמכילים מרכיבי מזון עשירים מאוד.

לפני שנסביר מדוע משתלם לעצור ולקנות משקה באחד מסניפי ריבר, נדגיש, מדובר על רשת ארצית אשר ניתן ליהנות מהסניפים שלה בכל רחבי הארץ, מצפון לדרום, הן בקניונים, מרכזי קניות ומקומות אחרים אשר נחשבים מרכזיים. בסניפים אלו, ניתן ליהנות הן מצוות מקצועי שידע גם להמליץ ולייעץ על משקאות שונים וגם כמובן להכין אותם בצורה הטובה ביותר.

מדוע משתלם לקנות משקה אצל ריבר

תתארו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: אתם מסיימים אימון ריצה בשעות הבוקר, חם, לח, אתם מזיעים ועייפים, אחרי כמה קילומטרים טובים של עבודה קשה. זה ידוע שאחרי אימון גופני ובפרט אימון ריצה, יש צורך למלא את הגוף הן בפחמימות איכותיות והן בחלבונים אשר יעזרו בשיקום השריר, ימנעו פציעות ויאפשרו לכם לחזור ולרוץ למחרת, כמו חדשים.

אין דבר יותר מרענן, טוב וטעים כמו משקה מלא בחלבונים, משקה עם פירות טריים, משקה אשר מכיל את כל מרכיבי המזון שהגוף שלכם צריך. במקום לאכול ארוחה שלמה, במקום לחכות שתגיעו הביתה ולהכין לעצמכם ארוחה, אתם יכולים לעצור בריבר ולקנות לעצמכם משקה. פתרון לא פחות טוב ואפילו יותר טעים ומזין.

זו כמובן רק דוגמא אחת מיני רבות, מדוע משתלם לעצור בריבר ולקנות משקה איכותי. תהיו בטוחים, אחרי שתסיימו את הכוס הראשונה תרצו לשתות כוס נוספת ואז תהפכו את זה להרגל שלא תוכלו לוותר עליו.