קשירת מטפחות יוצאות דופן

נשים דתיות, בעצם, כמו כל נשים ממגזרים אחרים, רוצות להיראות במיטבן כאשר הם נמצאות במרחב הציבור. הצורך אך גובר כאשר הן אמורות להגיע לאירוע מיוחד: משפחתי, פרטי, עסקי, ציבורי וכדומה. עבור נשים במגזר הנ"ל האתגר הינו מורכב יותר מאחר והן אמורות גם לנהוג על פי ציווים דתיים אשר עלולים במידת מה להגביל את יכולות החשיפה שלהן. אחד מהציוויים הדתיים הוא, כמובן, הסתרת השיער המעטר את הראש לבל ייחשף לעיני המתבוננים בו. יצרניות מטפחות ראש לנשים יצירתיות יודעות לעצב שפע של דגמים אופנתיים ועדכניים אשר מסוגלים להשתלב בצורה הרמונית עם יתר הביגוד המאפיין נשים דתיות.

קולקציית מטפחות

מטפחות לאירועים אלו הינן יוצאות דופן בייחוד והעיצוב שלהן. הן כמובן מיוצרות ונתפרות במתפרות בעלות תשתית המותאמת לפעילותן. ניתן למצוא מגוון רחב שלהן המיוצרות בסגנונות רבים ומבדים שונים שהינם איכותיים ונעימים למגע. המשותף לכולן הוא בכך שהן מצליחות לכסות את הראש והשיער בצורה אלגנטית אשר משלימה את המראה הכללי של כל אחת ואף מוסיפה לו רבות. כל אישה תמצא לפחות מטפחת אחת אשר תתאים למבנה הפנים שלה, לגוון העור, לצבע העיניים, וכמובן לבגד אותו היא לובשת. כל זאת בדרך להופעה מכובדת כאשר היא עוסקת בענייני היום השוטפים, בימי חול ומועד, וכמובן, מגיעה לאירועים חגיגיים.

 

מטפחת לכל מצב

ניתן לבחור מטפחות המותאמות ללבוש קלאסי, חגיגי, דתי שמרני ועוד. כמובן, שכל הופעה תותאם לסוג האירוע אליו מגיעים. אירועים רבים משותפים לקבוצות אוכלוסייה שונות בהן, יהודים חילוניים או דתיים, נוצרים, מוסלמים דרוזים וכדומה. כל אחת תתלבש על פי המנהגים שלה ואורח חייה ונשים ואישה דתית תופיע, בין היתר, עם שמלה ארוכה, ועל הראש תבחר בין בובו אופנתי המוסיף נפח לשיער, כובע ברט, מטפחת מעוצבת עוטפת אשר קשורה  בסרט עדין כדי למנוע החלקה וכדומה. קיימים עיצובים קלילים מאוד אשר משתלבים היטב עם כל סוג של שיער. הקשירה קלה ואיננה מאתגרת, המטפחת לא תיפול ממשבי רוח או במצבים אחרים, וניתן יהיה להורידה בקלות מבלי לפגוע בעיצובו הכללי.

 

שיטות קשירה

מטפחות מעוצבות מתאימות לסיטואציות שונות. יש במראה ספורט אלגנט המתאימות מאוד ליציאה לקניות, לעבודה, לסידורים וכדומה. יש מהודרות לאירועים, יש טורבנים ועוד. שיטת קשירת המטפחות משתנה מאחת לאחת. יש ללא צורך בקשירה ועם גומי וכפתור שנועד להתאמת קוטר על פי כמות השיער. בנוסף, כיווץ הנותן נפח טבעי. ניתן להוסיף פרח או סרט בד לעיטור נוסף. יש המונחות מאחור ללא צורך בקשירה, יש אותן מניחים בפשטות על הראש ללא התעסקות מורכבת והם נצמדות היטב לשיער. יש סרטים לשיער המתאימים בעיקר לנשים חילוניות. המשותף לכולם הוא שהם מגיעים בסוגי בד שונים, בצבעים מגוונים בהדפסים נפלאים כך שהמגוון בכל דגם הוא רחב. 

 

בחירה ורכישה

מומלץ לרכוש מטפחות לשיער אצל מעצבת בעלת שם ומוניטין ההולך לפניה. ניתן לראות אותן באתר ידידותי שלה אשר מרכז בתוכו מבחר רב של מטפחות, כובעים, סרטים, סוגי בובו ועוד. כל דגם יופיע עם תיאור ספציפי של תכונותיו ובנוסף, תמונה מתאימה. יהיה פירוט על סוגי הצבעים וההדפסים המיוצרים. קיימים סרטוני הדרכה לאופן לבישת מטפחת על הראש על מנת שהרוכשת לא תתקשה בעת שהיא רוצה להשתמש בהן. יהיו כמו כן, פרטים טכניים נוספים כמו: מחירים, תנאי תשלום, מועדי ואופן אספקה וכדומה. ניתן לרכוש מספר פריטים ולקבל משלוחים חינם, לנצל מבצעי מחירים ועוד. פריט אופנתי זה משדרג עוד יותר את מראה האישה שלובשת אותו.