מחפשים קרם לתלתלים מושלמים?

קרם לתלתלים מושלמים – לא מדע בדיוני


למעשה, הקרם הזה עושה לתלתלים מה שרק יכולתם לחלום עליו, כך שלא מדובר רק בקרם לתלתלים מושלמים אלא בעצם בהגשמת חלום וכמעט במדע בדיוני. הקרם מספק הזנה עמוקה ולחות לשיער, בעיקר כאשר מדובר בשיער מתולתל ויבש (שילוב כמעט בלתי אפשרי לטיפול), מאלף שיער פריזי, מקל על הסירוק, מעניק ברק ולחות, מחזק את השיער ומגן מפני חום שמגיע ל-80 מעלות צלסיוס וכל זה ב-200 מ"ל.


קרם נוסף שעושה את העבודה תרתי משמע מיועד לשיער רגיל עד עבה, אבל גם עבורו אנחנו מצאנו שם חיבה – שיגעון הגלים. קרם זה מגדיר ומאלף גלים פריזיים, מגביר את צורת הגלים ולא מכביד על השיער, כך שבלי להרגיש הוא יוצר תלתלים מושלמים ומבחינתנו מצטרף להצלחה של הקרם הקודם.


שני הקרמים שייכים לסדרת התלתלים והגלים Mad About של שוורצקופף פרופשיונל שכוללת מוצרים נוספים, למשל שמפו, חלב משמן מרווה לעיצוב מחדש, מסכת חמאה להזנה עמוקה, מרכך ושמפו יבש שהם פשוט חובה בכל ראש מתולתל או גלי. ואתם יכולים להסיר דאגה מלבכם כי כל המוצרים מיוצרים תחת תקנים גרמנים מחמירים ובמילים אחרות – ככה זה שחברת האם היא הנקל.

 

רוצים גם?


אם אתם רוצים להינות מהמוצרים האיכותיים האלה וממוצרי שיער נוספים לשיער, למה שלא תזמינו אתכם לביתכם באחד מהאמצעים הבאים : חיוג למספר הטלפון החינמי 1-800-333-322, השאירו הודעה באתר האינטרנט או צרו קשר באמצעות הרשתות החברתיות יוטיוב, פייסבוק ואינסטגרם.


דבר אחד בטוח – לאחר שימוש קצר במוצרי החברה (כמו קרם לתלתלים מושלמים) אתם תתמכרו אליהם לנצח. אנחנו חושבים שבניגוד להתמכרויות אחרות , ההתמכרות הזו בריאה למדי אבל מצד שני – למה שלא תיווכחו בכך בעצמכם ותגלו שאפשר גם אחרת? כי בינינו – לא נמאס לכם לחפש קרמים לתלתלים ולהתאכזב כל פעם חדש?

 

קרם לתלתלים מושלמים