קרם לשיער מתולתל – בוחרים את הקרם המתאים

כול אחד ואחת שואפים ליהנות משיער בריא, יפה, חיוני ומלא ברק. לצערנו בפועל, השיער לא תמיד יראה כך באופן טבעי, כפי שיעידו רבים ובעיקר רבות מבעלות השיער המתולתל ובכדי לשפר את נראותו יעלה הצורך לעשות שימוש בתכשירים חיצוניים. החדשות הטובות עבור כל בעלי ובעלות השיער המתולתל אשר מבקשים ליהנות ממראה שיער מרשים ומסודר, הוא שכיום, ניתן למצוא מגוון רחב של תכשירי טיפוח איכותיים, אשר ייעודם לסייע בסידור התלתלים. כך יוצא, שכל מי שתר אחר קרם לשיער מתולתל, חשוב שיכיר תחילה את האפשרויות השונות המוצעות לו ובעיקר את אלו הנחשבות לאיכותיות יותר ובשלב הבא, ישכיל לבחור בקפידה את הקרם אשר יענה על דרישותיו בצורה הטובה ביותר.

 

קרם לשיער מתולתל – איך לבחור בקרם המתאים?

שוק מוצרי טיפוח השיער מציע לא מעט קרמים לשיער מתולתל, כאשר בחירת הקרם תתבסס בדרך כלל על מספר פרמטרים מרכזיים:
• המותג העומד מאחורי הקרם – כאשר המטרה תהיה לבחור באותו קרם לשיער מתולתל מבית מותג הנחשב לאיכותי ויוקרתי.

• הרכיבים של הקרם – כדאי לבדוק את רשימת הרכיבים ולוודא שמדובר ברכיבים בריאים אשר בכוחם להזין את השיער ולהעניק לו לא רק מראה יפה, אלא גם בריאות וחיוניות.

• המטרה – האם המטרה לפתוח את התלתלים, לכווץ אותם או כל מטרה אחרת.

• המלצות – אם יש אפשרות לקבל המלצות ממתולתלים אשר משתמשים באותו הקרם ומרוצים מהתוצאה, דבר זה ישפיע כמובן, גם על הבחירה.

• המחיר – חלק מהאנשים יקצו למטרה תקציב מוגבל ולכן, גם מחיר הקרם ישפיע במידה רבה על הבחירה שלהם באותו הקרם.


שימת דגש על הפרמטרים הללו, תאפשר לבצע בחירה בקרם איכותי, אשר ישיג את התוצאות המבוקשות. 

 

קרם איכותי ויוקרתי

אם גם אתם תרים אחר קרם לשיער מתולתל ורוצים ללכת על בטוח, אין כל ספק שתמצאו את הכתובת הנכונה למטרה בין מוצרי טיפוח השיער של המותג המוביל שוורצקופף.המותג מציע סדרה של מוצרים איכותיים המיועדים לבעלי שיער מתולתל וכוללים רכיבים אשר בכוחם להשפיע גם על מראה השיער וגם על הבריאות שלו.

קרם לשיער מתולתל – בוחרים את הקרם המתאים

טיפים

אם אתן רגילות לכרוך מגבת סביב השיער לאחר חפיפה הגיעה העת להפסיק את ההרגל הזה.זו ככל הנראה הטעות הנפוצה ביותר בקרב בעלות התלתלים. אם רוצים לספוג את המים בצורה שלא תפגע בשיער, מומלץ להשתמש במגבת מיקרופייבר נטולת סיבים ובאמצעותה לספוג את המים מהשיער בתנועות סחיטה רכות.אם אין ברשותכן מגבת כזו, טי- שירט מכותנה תוכל לעשות את העבודה בצורה לא פחות יעילה.


טיפ נוסף מתאים לבעלות תלתלים נפוחים. זה הטריק אותו מומלץ לעשות במצב זה: קחי צ'ופסטיק ("סכו"ם סיני") והעבירי אותו ממחצית אורכו של השיער כלפי השורשים כשהוא מונח במאוזן. עשי זאת סביב כל הראש בכל פעם שהתלתלים נופלים. המקל בעצם יאוורר את השיער ויכניס בו נפח.