קרם לחות לפנים

מדי יום ביומו ובעיקר בתקופת הקיץ הישראלית הידועה לשמצה, העור שלנו נחשף לקרינה גבוהה מהשמש, אחוזי לחות גבוהים, זיהום ולכלוך. כל אלו, יחד עם העובדה שהשנים נותנות את אותותיהן עלינו, לא מיטיבים עם עור הפנים שלנו.

 

אחת הדרכים הידועות ביותר להגן על עור הפנים שלנו היא שימוש בקרם לחות לפנים שיזין אותו בוויטמינים וחומרים שיסייעו לו לעמוד מול מפגעי היום יום. לא בכדי רבים מתחילים את השימוש בקרם הלחות לפנים בגיל מוקדם יחסית, בכדי להגן על העור ולמנוע ממנו להיפגע בשלבים מוקדמים יותר. מה שנקרא, פעולת מנע שלא הזיקה לאף אחד!

 

קרם לחות לפנים – יתרונות

  • מגן על העור מפני מפגעים רבים הסובבים אותו, שעלולים להאיץ את הזדקנותו ולגרור הופעת קמטים, נגעים וכתמים בעור.
  • קרם לחות לפנים מזין אותו בחומרים משקמים וחיוניים שיעצרו את תהליך ההזדקנות וישמרו על העור צעיר ורענן.
  • יוצר שכבת מגן על העור, שמטרתה לצמצם מגע של חומרים מזיקים עם העור.

נשאלת השאלה, כיצד נתאים את קרם הלחות לעור הפנים הספציפי? ובכן, הכל תלוי בסוג העור. לעור יבש יותר מומלץ להשתמש בקרם בעל לחות מוגברת, כזה שיוכל לטפל גם ביובש ובאדמומיות. לעור שומני ומעורב יש להשתמש בקרם לחות קל יותר, במרקם עדין ודל שומנים שימנע שמנוניות וברק ולא מרגיש כבד על העור.

חשוב להכיר גם את אופן השימוש בקרם הלחות; ראשית, יש להתחיל בניקוי עור הפנים בעזרת סבון מיוחד לפנים, לניקוי עדין של העור. לאחר מכן, מומלץ למרוח סרום להגברת הלחות ושמירה על חיוניות וגמישות העור, ובסוף התהליך לפנק את העור בקרם לחות שירגיע ויגן על העור. יש לוודא מריחה יסודית של הקרם על עור הפנים וכן על עור הצוואר.

 

גם בשביל הפינוק

רק ביננו, לא משנה מה הגיל שלכם או מהו סוג העור, קרם לחות לפנים חייב לקחת חלק בשגרה שלכם – בבוקר ובערב. לא רק בשל ההגנה והיתרונות האחרים שלו, אלא בשביל תחושת הפינוק. הריח הנעים, החומרים המזינים, התחושה של העור המתחדש והנקי. קרם הלחות לפנים יוסיף לעור את הוויטמינים שהוא זקוק להם!

 

על מנת לוודא שאתם משתמשים בקרם הלחות הטוב ביותר עבורכם, מומלץ שלא להתפשר על הקרם ולבחור במותג מוכר וידוע בכל העולם. בואו להתייעץ אתנו ולהתאים את הקרם המושלם עבור עור הפנים האישי שלכם, לצרכים והדרישות שלכם. כשהקרם מותאם לעור הפנים, ההשפעה חיונית יותר וניכרת לאורך זמן רב יותר. לכן, מומלץ מאוד שלא לרכוש את הקרם הראשון שמעלה החיפוש שלכם ובטח שלא להתפשר על המחיר.

 

אנו נשמח לעמוד לשירותכם ולהציג בפניכם את קולקציית הקרמים הייחודית שלנו.