קריינות להמונים

ויקטוריה שירותי קריינות

 

האזנה לרדיו היא אחת הפעולות היותר מוכרות שקיימות ורבים מאזינים תוך כדי נסיעה או בבית. קולו הצלול של הקריין הוא אחת הסיבות היותר משכנעות להגיע למקום כל שהוא או לרכוש מוצר שמוצע למכירה. קריינות היא מונח שמדבר על למידה של צורת הגשה נכונה, כך שכל מי שיאזין לכם ישתכנע ויבין על מה מדובר.

 

על מנת להגיע לרמה גבוהה של קריינות יש לעבור הכשרה מתאימה שתאפשר לכם לבצע את המשימה. כאשר אתם זקוקים לשירותי קריינות אז הדרך היעילה ביותר הינה לפנות לחברה שמספקת את השירות הנ"ל על ידי קריינית מקצועית.

קשיי שפה

אין די בידיעת השפה האנגלית על מנת להפוך לקריין. וגם אם אתם שולטים היטב בשפה, ייתכן שאינכם יודעים להגות נכונה את כל המילים. אם אתם מתכננים להפיק סרטון או לארגן אירוע כל שהוא שמיועד לדוברי השפה האנגלית, תזקקו לשירותי קריינות באנגלית.

 

את הקריינות יש להקליט באולפן איכותי שמצוד בכל מה שנחוץ על מנת להפיק את הסאונד הטוב ביותר שניתן. אולפנית מסוג זה נמצאים בדרך כלל בקומת מרתף ובכל מקרה זקוקים לרמת בידוד אקוסטי גבוהה מאוד. בכל מקרה, לא מומלץ לנסות לבצע את ההקלטות באופן עצמאי בבית, שכן רק אופן הקלטות יוכל להפיק סאונד נקי ונטול כל הפרעות.

דיבור רהוט וברור

כאשר אנו משוחחים אם חבר אז נוכל להרשות לעצמנו לדבר מהר ואפילו לא ממש ברור. ככל שמדובר על קריינות מקצועית הדיבור חייב להיות קולח, רהוט ומובן כך שכל מי שמאזין יוכל להבין בקלות על מה מדובר. בנוסף ישנו המרכיב של השימוש בדגשים מסוימים שרק קריין מנוסה מכיר ויודע.

 

הנושא שבו מדובר הוא חשוב גם כן וקריין מומחה ילמד את הנושא ויבין על מה הוא מדבר. ידע זה יסייע לו להעביר את בחומר בצורה מובנת יותר וכך בתוצאה תהיה הרבה יתר קולחת ונרגשת. היכולת של קריין לרגש ולהסעיר היא חלק בלתי נפרד מהשירות ועל כן יש לבחור רק בקריינות מקצועית שתתבצע על ידי קריין מנוסה.

חברת קריינות איכותית

Victoria’s Voice היא חברה שמספקת שירות של קרינות מקצועית בשפה האנגלית, בעברית וגם סוגי קריינות מיוחדים כמו קריינות בשפה טכנית, במבטאים שונים ולמטרות שונות. השירות כולל שימוש באולפן הקלטות מקצועי אשר מכיל ציוד מתאים, מיקרופונים, מוניטורים, אזניות וכל מה שנחוץ על מנת להגיע לתוצאה מעולה. ניתן גם לקבל שירות של עריכה לשונית של טקסטים שונים לדיבוב או למטרות אחרות.