קניית עוקבים באינסטגרם - איך זה עובד

לאחרונה אנו נתקלים במושג קניית עוקבים באינסטגרם יותר ויותר. אם זה בכתבות באתרי חדשות, מאמרים באינטרנט או לעיתים גם במדורי הרכילות. ובכן, אינסטגרם זו הרשת החברתית המצליחה ביותר בעולם ובישראל אז כנראה שיש סיבה לכך שהמון בוחרים לבצע קניית עוקבים באינסטגרם.

השפעת עוקבים באינסטגרם היא מעבר למה שאתם חושבים. משתמשי אינסטגרם שנכנסים לפרופיל חדש ואלמוני בפעם הראשונה, באופן תמידי יסתכלו על כמות העוקבים של הפרופיל. זה למעשה המבחן הראשון שמשתמש אינסטגרם בוחן בעת כניסה לפרופיל חדש.

 

זה כמובן הגיוני. אם ניקח את הדוגמא אלינו, כשאנחנו נכנסים ל-2 פרופילים חדשים באינסטגרם למטרת ביצוע רכישה. למי ניתן את האמון שלנו? לפרופיל עם 200 עוקבים או פרופיל עם 4,000 עוקבים?

זה קורה בכל הרשתות החברתיות וכעת גם באינסטגרם. קניית עוקבים באינסטגרם הינו מהלך פופולרי בעת האחרונה ואף מומלץ לכל המשתמשים ברשת החברתית הנ"ל.

אוקיי, אבל איך קונים עוקבים באינסטגרם?

 

אולי זה נשמע לכם מסובך אבל קניית עוקבים באינסטגרם זה מהלך פשוט שמתבצע תוך מספר צעדים פשוטים. לצורך המאמר, ביצעתי רכישה באתר שמציע לקנות עוקבים. אלו השלבים שעברתי:

  1. נכנסים לאתר שנותן שירות קניית עוקבים באינסטגרם.
  2. בוחרים את הכמות שאנו מעוניינים.
  3. מזינים שם משתמש ומבצעים תשלום.
  4. תוך מספר דקות תקבלו עוקבים באינסטגרם.

כל השלבים ותהליך הקנייה בוצעו בחנות של instaplus.co.il. בסך הכל שלושה שלבים פשוטים בשביל אלפי עוקבים באינסטגרם.

מהלך כזה יכול לחסוך לכם קידום של כמה חודשים ואף שנים. באינסטגרם קשה להתקדם בתחילת הדרך וזו בהחלט דחיפה נהדרת קדימה. לאחר רכישה של עוקבים הפרופיל שלכם כבר נראה מבוסס ובעל מוניטין, כך שיותר אנשים יהיו עם יד קלה על ההדק במעקב אחריכם וזה נתון עובדתי.

האם זה מסוכן וממה להיזהר

 

שירותים כאלו לא מסוכנים בשום צורה. שימו לב שאין צורך להוסיף סיסמא בשום שלב! – התרחקו מאתרים אשר מבקשים את הסיסמא שלכם כנראה שמדובר בתרמית.

בנוסף, מומלץ לבצע רכישה באתר שמעניק אחריות מסוימת לדוגמא לטווח של ימים. הטווח המומלץ והמקסימלי לאחריות הוא 30 יום לפי בדיקה שלי.

עם זאת גם כאן חלים כל הכללים בנוגע לרכישה בטוחה באינטרנט. בדקו שהאתר מאובטח ויש לו מנעול ירוק בשורת הכתובת. במידה ואתם עדיין לא בטוחים, תוכלו ליצור קשר עם מנהלי האתר דרך דף צור קשר או אמצעי תקשורת אחר.