קורס MVC - בניית אתר מתקדם בדוט-נט

מה לומדים בקורס MVC ומה הערך המוסף בצריכתו הפרטנית במקום ללמוד MVC.NET?


ב- MVC.NET מוגבל משתמש ה- MVC לעולם הדוט נט, ולא יכול לעבוד בסביבות ווב אחרות כמו ZNF, למשל. לימוד ה- MVC לא בא ללמד אתכם דוט נט אלא את כל השיטה שמאחורי צירוף האותיות הזה: מודל, מבט ובקר. יינתנו דוגמאות הנוגעות לכל תחומי המחשוב, חלונאיים וגם ווביים כאחד. המשמעות היא שכאשר תצטרכו להגיש קורות חיים, דיי לרשום בוגר קורס MVC בשביל להיקלט בכל סוגי סביבות העבודה ולהיקלט שם טוב, מבלי שיהיו לכם הפתעות במהלך ימי עבודתכם הראשונים.

 

מהם עיקרי הסילבוס בקורס?
הסילבוס מורכב מ- 2 נדבכים עיקריים: לימוד שיטת התכנות וההתנהלות עם תורת ה- MVC באמצעות שפות תכנות ייעודיות ולאחר מכן מימוש אותם תהליכי יסוד שנלמדו – במודלים מורכבים יותר, החל מהאינטרנטיים ועד החלונאיים.המעבר מהשלב התיאורטי לשלב המעשי מתבצע לאחר שהופנמה התיאוריה והושרשה בקרב הסטונדטים כך שהם יהיו מסוגלים להתמודד עם כל בעיה במסגרת קורס MVC ולאחר מכן בחייהם השוטפים כמועסקים בתחום מורכב זה. בכך, מגשים התלמיד אוצר ידע המתבסס על תיאוריה סדורה, אשר ישמש אותו גם בעתיד כשהוא יצטרך לעבוד מול מערכות חדישות יותר מאלה שהוא למד בקורס.

 

תבניות עיצוב שונות
קיימות לא מעט תבניות עיצוב מטבע הדברים וספרים רבים שמתארים תבניות אלו שיכולות להיות מותאמות למגוון רחב של בעיות. אולם קיימות כמה תבניות כלליות שמתארות פתרונות כלליים עבור כלל התוכנות. תבניות אלו הן בסיסיות ונלמדות במסגרת קורס MVC , אחת מהחשובות בהן היא כמובן MVC שראשי התיבות שלה הן: Model, View, Controller ובעברית מודל, מבט, בקר.

 

מודל מבט בקר
כמובן שיש מגוון תבניות עיצוב ויש מגוון בעיות שונות. עם זאת כן ניתן למצוא מספר תבניות שכוללות פתרונות כלליים עבור מגוון תוכנות. תבניות אלו נחשבות לבסיסיות וראוי להכיר אותן אם עוסקים בעולם התכנות. עובדה שמובילה אותנו לציין שאחת התבניות היותר מפורסמות הינה תבני MVC- ראשי תיבות של מודל מבט בקר.

 

שלושת חלקי ה- MVC
שלושת החלקים של MVC נלמדים מקרוב ולעומק במסגרת קורס MVC. החלק של המודל מטפל למעשה בקריאה ובכתיבה של המידע למסד הנתונים ובכלל הפעולות שמתייחסות אל הליבה העסקית של האפליקציה כמו למשל חישובים שונים, אבטחה וסיסמאות ובכלל כל מה שאיננו תצוגה. חלק של המבט עוסק בכל מה שקשור לתצוגה, הוא זה שמדפיס את ה- HTML ומחליט היכן לשים את המשתנים. החלק האחרון של הבקר הוא זה שמתווך למעשה בין שני החלקים הנ”ל.

MVC הנו מונח פופולארי בטריטוריית תכנות ומדעי המחשב. מדובר על תבנית עיצוב, אשר בעזרתה ניתן לפתור בעיה בתוכנה. לדוגמא,כאשר מבקשים לבנות אפליקציה שכבר נבנתה בעבר, ניתן להשתמש בתרשים שכבר קיים ולבנות את האפליקציה הרצויה החדשה לפי תיאור ותרשים. מכאן שמדובר על חיסכון משמעותי בזמן שהיה צריך להשקיע בתכנון.

 

 

תנאי קדם
תנאי הקדם להשתתפות ב MVC קורס הינם ידע וניסיון ב HTML, ב HTTP, ובשפת התכנות C#.

 

יתרון מקצועי
MVC קורס יאפשר לכם אנשי מקצוע המחשבים, מפתחים, מתכנתים ומנהלי מערכות מידע להעמיק את הידע שלכם בתוכנות המבססות על סביבת רשת המתקדמות ובכך להקנות לעצמכם יתרון מקצועי ותעסוקתי מובהק.

 

הכלים הנרכשים בקורס
MVC קורס מעניק ללומדים בו ידע טכנולוגי מעמיק של ASP .NET MVC והטכנולוגיות הקשורות בו ומתייחסות אליו בכדי לבנות אפליקציות עשירות ותבניות יישומיות ללוגיקה עסקית וניהול מערכות ממוחשבות מבוססות רשת.

 

פרקי לימוד
כאשר עוברים קורס MVC ניתן ללמוד להפריד בין העיצוב לדף התוכן שמעל דפי האינטרנט, ובעצם השיטה מאפשרת לאדם שמפתח את התוכנה להתעסק על כל פרמטר בנפרד, כאשר שינוי נקודתי אינו מצריך שינויים בשאר חלקי הקוד. מכאן שמדובר על הקלה עצומה בעת מציאת בעיות לפתרונות, על ייעול הזמנים ועל אפקטים חדשים אותם ניתן לייעל במגוון פונקציות בתחום.

 

 

יתרונות קורס MVC
אין ספק, כי מי שעבר את קורס MVC יוכל להפוך את תהליך העבודה לנוח ומהיר הרבה יותר, ולכן, ישנה דרישה לבעלי ידע ב MVC. כמעט כל ארגון או חברה נדרשת לאנשים בעלי ידע מקצועי על מנת לקצר ולפשט את התהליכים. קורס MVC יעניק לכם בדיוק את הידע ואת היכולת הזו, מה שיהפוך אתכם לשחקנים חמים יותר בעולם העסקי והמסחרי של ימינו.