קורס CCNA של סיסקו - תקשורת למתקדמים

למה ללמוד קורס CCNA?
במהלך הקורס נלמד על שרתים, נתבים, תחזוקה, טיפול במתגים, רשתות שונות והיכרות מעמיקה עם כל אלו מכל ההיבטים האפשריים. עבור מי שתקשורת היא בדמו מדובר בידע עצום וחשוב ביותר. ללא הידע הזה לא ניתן לתפעל, לטפל, לתחזק או לעשות כל פעולה משמעותית על גבי נתב או מתג או שרת של סיסקו. מכיוון שסיסקו העולמית מספקת את רוב המוצרים הללו וגם לוקחת עליהם חסות של שירותים לא ניתן לרכוש את הידע הזה בשום מקום בעולם.

בין מסלולי הלימוד השונים שתוכלו לפגוש במוסדות הלימוד: מסלול CCNA EXPRESS , CCNA מנהל תשתיות, CCNA Safe –Trac, ניהול ותפעול רשתות תקשורת CCNA, CCNA – Cisco Certified Network Associate ועוד ועוד.

 

מקומות עבודה
בוגרי הסמכת ccna יוכלו להשתלב בחברות ומשרדים מרובי מחשבים המסתמכים על ראוטרים והאבים לניתוב מידע פנימי ביניהם, ענקיות תוכנה וחומרה, וכל מקום בו רשת המחשבים היא נדבך מרכזי בעבודה ולא מחשב ככלי עבודה ברמת הפרט. עם חלוף השנים – מקומות עבודה מסוג כזה הולכים ומתרבים בשל הבנת הצורך שבאחזקת רשת פנימית ארגונית ללא קשר לסוג או לנושא בו עוסק המשרד המדובר.

הסמכת ccna ניתנת לאחר השתתפות בקורס CCNA שמהווה הסמכה בתקשורת נתונים מטעם חברת סיסקו העולמית. הקורס מקנה למשתתפים ידע מעמיק ורחב בתחום העיוני ובתחום המעשי בתחזוקה, התקנה, הגדרה, טיפול במתגים ונתבים, תיקון רשתות והיכרות עם פרוטוקולי IP. הלימודים בקורס נועדו בין השאר להכין בצורה המרבית את הסטודנטים לקראת מבחני ההסמכה החיצוניים של חברת סיסקו, שמזכים את העוברים בהצלחה בתעודת CCNA- CISCO CERTIFIED NETWORK ASSOCIATE.

 

מה כוללת ההסמכה?
ההסמכה מקנה את היכולת המקצועית לתפעל ולהגדיר ולאתר תקלות ברשתות. תחום ניהול רשתות הוא תחום שדורש ידע רב והתמצאות נרחבת לצורך הגדרת הרשתות ולצורך איתור תקלות שעלולות להתרחש.

 

מטרות הקורס
עיסוק בתקשורת נתונים של חברת סיסקו מחייבת רישיון מטעם החברה הניתן למי שעמד במבחני ההסמכה של החברה והראה את הידע שלו בטכנולוגיית החברה. קורס CCNA מהווה קורס הכנה אופטימלי המגדיל את סיכויי ההצלחה במבחני ההסמכה בצורה ניכרת.

במהלך הקורס לומדים התלמידים את כל רזי הטכנולוגיה והתפעול של הקורס וכן פותרים תרגילים וסימולציות של מבחני ההסכמה. הקורס מהווה מקום בו התלמיד יכול להתנסות בטכנולוגיה ולכן נחשב לקורס הטוב ביותר לקראת מבחני ההסמכה למוסמכי סיסקו.

 

 

תוקף ההסמכה
בשביל לעסוק בתחום יש צורך להיות בעלי הסמכה תקפה. ההסכמה תקפה למשך שלוש שנים מעת קיום הלימודים. לאחר מכן יש צורך לחדש את ההסמכה בשביל להמשיך לעבוד בתחום.

 

 

כל תלמיד נהנה מידע תיאורטי ומעשי גם יחד
במסגרת הלימודים נחשפים התלמידים לחומרים ברמות מורכבות מאוד על מנת לקבל הן ידע תיאורטי והן ידע מעשי במגוון חשוב ורחב מאוד של תחומים ייעודיים.צבירת ידע רב בכל הקשור להתקנות, לעבודות תחזוקה, להגדרות, לטיפול בנתבים, לטיפול במתגים, לתיקון של רשתות, ולהיכרות עם פרוטוקולים מסוג IP..

 

 

למי מתאימה הסמכת ccna
הנושא של תקשורת נתונים הינו רחב וכולל בתוכו נושאים ותחומים רבים נוספים. לכן הקורס מתאים לכל מי שקשור לעולם המחשבים – אנשי IT, טכנאים מחשבים, אנשי תמיכה טכנית, מתקיני חומרה ו/או תוכנה ובעצם כל מי שרוצה להעמיק את הידע שלו ולהרחיב את האופקים גם לתחום של תקשורת נתונים. כמובן שמי שמחליט לעשות כך ייגש לקורס או הסמכת ccna רשמית של סיסקו.